Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Skacok.. van ezen majrévasról képetek? Kivi vagyok, hogy is néz ki, bémenne-e az enyémbe is..

Csináltam egy képet gyors.. (csak telcsivel, meg szinte kiszállás közben,mert siettem)

Mennyit szoktak kérni a pilácsos kapaszkodóért?

A bontóban 1000píz/pár. Ugyanakkora mint a nem pilácsos. rtomi majd linkel róla képet, akkor én nem fogyasztom feleslegesen a filmet! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Tegnap este hazafelejövet elkezdett pislogni a kézifék visszajelző lámpája. Tapasztalt már valaki ilyet? Kontakt hiba lehet vagy tényleg valami tényleges hibát mutat?

Az lehet kevés fékfolyadék is,vagy kopnak a fékbetétek.

ha jól tudom...

Link to comment
Megosztás:

De akkor nem kellene folyamatosan világítania?

Hát nem tudom,mert van ugye (P) és (!) jel.

A (P) a kézifék nálam,a másik pedig a motor beindításakor kiaudt.

Mióta műszeregységet cseréltem mindkettő kialszik már a kézifék kiengedésekor,

tehát most megint nem vagyok képben,hogy,hogy mi-mi. :D

Megnézni úgy tudod,hogy leveszed a kerekeket.Abból baj nem lehet. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na miután kijöttem a sarokból ( büntibe voltam) :P elkezdtem behekkelni a frissen vásárolt világitást a hátsó kapaszkodóba. Sajna nekem nem ment átt a kapálógépberántózsinórvisszahúzórugóból készült kábelbefűző, ezért kénytelen voltam lebontani a fél tetőkárpitot. Onnan viszont töménytelen mennyiségű heggesztősalakhoz hasonlító vmi potyogott a nyakamba. Kábel befűzve, de csak egyik lámpát tudtam feltenni ideiglenesen, mert nem találtam meg a multkor vásárolt két marék kis sarut, csak az ellendarabját. :D Kicibáltam az asszonyt a gép elől, hogy né má világitt! Nem volt nagyon elragadtatva. Semminek nem tud örülni. ;) :D

az én barátnőm, igaz ez elől van, tudjátok a kapcsolós,nagyon ürölt neki, rögtön ki is sminkelte magát...

Link to comment
Megosztás:

az én barátnőm, igaz ez elől van, tudjátok a kapcsolós,nagyon ürölt neki, rögtön ki is sminkelte magát...

A feleségem meg kérdezte, hogy ő miért nem kapott pilácsot. Mármint az anyósüléshez. :D A kézifék visszajelző kapcsolója az nem az utastérben van a kézifékkarnál? Ott a szoknya alatt. Nem a barátnő szoknyája! Mielőtt vki ott keresi! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom,mert van ugye (P) és (!) jel.

A (P) a kézifék nálam,a másik pedig a motor beindításakor kiaudt.

Mióta műszeregységet cseréltem mindkettő kialszik már a kézifék kiengedésekor,

tehát most megint nem vagyok képben,hogy,hogy mi-mi. :D

Megnézni úgy tudod,hogy leveszed a kerekeket.Abból baj nem lehet. ;)

Astrákban a fékvisszajelző alapján kétféle műszeregység van: az egyikben a fékfolyadék-visszajelzés és a kézifékvisszajelzés funkciók össze vannak kötve, és mindkettőt ugyanaz a lámpa jelzi vissza, sztem ez lehet neked az új műszeregységeddel. Amit az enyémbe tettem fordszámmérős műszeregységet, az is ilyen volt (míg át nem alakítottam).

A másik (és gyakoribb) fajta amiben a két visszajelzés külön-külön működik, ilyen volt Neked is a régebbi műszeregységed.

Link to comment
Megosztás:

Astrákban a fékvisszajelző alapján kétféle műszeregység van: az egyikben a fékfolyadék-visszajelzés és a kézifékvisszajelzés funkciók össze vannak kötve, és mindkettőt ugyanaz a lámpa jelzi vissza, sztem ez lehet neked az új műszeregységeddel. Amit az enyémbe tettem fordszámmérős műszeregységet, az is ilyen volt (míg át nem alakítottam).

A másik (és gyakoribb) fajta amiben a két visszajelzés külön-külön működik, ilyen volt Neked is a régebbi műszeregységed.

Aham,akkor így már érthető. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.