Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Átnéztem a rajzot, amit kaptam nemrég. Kinyomtattam persze. Relé hiba lesz az már biztos, mert rajz szerint egyszerre a kettő sose megy. Csak külön-külön épp aminek kell a hűtés. Bár a rajzon háromvezetékes hőgomba van jelölve (S128), de nekem csak kétvezetékes és nekem minden esetben mindegyik ventilátor üzemelt egyszerre. <_<

Már csak azt kell kideríteni, hogy melyik két relé az amelyik rossz (K52-es vagy K67-es jelölésű).

Link to comment
Megosztás:

Átnéztem a rajzot, amit kaptam nemrég. Kinyomtattam persze. Relé hiba lesz az már biztos, mert rajz szerint egyszerre a kettő sose megy. Csak külön-külön épp aminek kell a hűtés. Bár a rajzon háromvezetékes hőgomba van jelölve (S128), de nekem csak kétvezetékes és nekem minden esetben mindegyik ventilátor üzemelt egyszerre. :lol:

Már csak azt kell kideríteni, hogy melyik két relé az amelyik rossz (K52-es vagy K67-es jelölésű).

Tudom ,nem segitség, csak nekem tűnt érdekesnek, hogy a hőgomba csatira nekem is két vezeték megy viszont a csati maga három pólusú és az "üres" pólusban is van egy "izé" ami elsőre úgy tűnt , hogy az egy elvágott vezeték - mert mintha a vezeték szigetelése lenne csak ott - de talán csak valami vakdugó féle. :lol: Vagy valami ott nem "kóser"? <_<

Link to comment
Megosztás:

Tudom ,nem segitség, csak nekem tűnt érdekesnek, hogy a hőgomba csatira nekem is két vezeték megy viszont a csati maga három pólusú és az "üres" pólusban is van egy "izé" ami elsőre úgy tűnt , hogy az egy elvágott vezeték - mert mintha a vezeték szigetelése lenne csak ott - de talán csak valami vakdugó féle. :lol: Vagy valami ott nem "kóser"? <_<

Nekem a hőgomba 3 vezetékes. Lassú és gyors fokozat. Akkor neked csak egy fokozat van!

Link to comment
Megosztás:

Átnéztem a rajzot, amit kaptam nemrég. Kinyomtattam persze. Relé hiba lesz az már biztos, mert rajz szerint egyszerre a kettő sose megy. Csak külön-külön épp aminek kell a hűtés. Bár a rajzon háromvezetékes hőgomba van jelölve (S128), de nekem csak kétvezetékes és nekem minden esetben mindegyik ventilátor üzemelt egyszerre. <_<

megnézem hogy a 94' -es rajzban hogy van hátha van különbség ( ha egyáltalán van benne klímás verzió)

Link to comment
Megosztás:

megnézem hogy a 94' -es rajzban hogy van hátha van különbség ( ha egyáltalán van benne klímás verzió)

Megkuksoltam én már. Annyi egyezés van, hogy a motor jelölése mindkét rajzon M4. <_<

Amúgy elnéztem, az S29-es kapcsó a hőgomba ami kapcsol és így már jó is az elmélet, hogy meleg víznél sorba kötve üzemelnek, klímával indulnak be maximálisan. Így már a K51-es relét kell megtudnom, hogy melyik az. :lol: Eredetileg hol van? Aki tudja esetleg. A biztosítéktábla mögött még láttam egy rakás vezetéket, azok is relék lehetnek gondolom.

Link to comment
Megosztás:

így bizony yes.gif át kell kötni fix tápra egy relé érintkezőn keresztül, a relét meg a gykapcsal lehet vezérelni, mondjuk érdemes egy diódát is berakni a relé elé, hogy más ne szívja le a kondiból a szuflát

Először megpróbálom azt megjátszani, hogy a 3 db gombvilágítást elválasztom az emelő többi részétől, és csak az emelő lesz gyujtás nélküli, a gombvilágítás meg gyujtás utánni, pölö rákötöm a tükör állításra, az is gyujtásra működik. Majd holnap megnézem a rajzot, mennyire vannak a lámpicsok belekeverve a gombok drótjaiba.

Novyy a linked nem tudom megnézni, azt írja ki, hogy be akarja zárni az ablakot, ha nem-el válszolok, akkor se látom.

Link to comment
Megosztás:

Vajon a relék vannak biztosítékkal védve zárlat ellen? <_<

Nem hiszem, az elektromos tükör reléje pölö biztos nincs. Pontosabban vannak védve de csak azzar az áramkörrel együtt, ahova be vannak építve. Ahogy kapják a tápot ott van beiktatva a bizti a dobozban. Végülis a legtöbb táp ( ha nem mind) a biztidobozból jön.

Link to comment
Megosztás:

Először megpróbálom azt megjátszani, hogy a 3 db gombvilágítást elválasztom az emelő többi részétől, és csak az emelő lesz gyujtás nélküli, a gombvilágítás meg gyujtás utánni, pölö rákötöm a tükör állításra, az is gyujtásra működik. Majd holnap megnézem a rajzot, mennyire vannak a lámpicsok belekeverve a gombok drótjaiba.

Novyy a linked nem tudom megnézni, azt írja ki, hogy be akarja zárni az ablakot, ha nem-el válszolok, akkor se látom.

hááát szerintem bonyolultabb, mert ha jól rémlik akkor a gombok lámpái magában a gombban vannak összekötve a táppal így a gombot kéne szétszedned és külön kivezetni a lámpaszálakat

Vajon a relék vannak biztosítékkal védve zárlat ellen? <_<

hmmm.gif a tápvonalak biztos, de hogy egyenként...?

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, az elektromos tükör reléje pölö biztos nincs. Pontosabban vannak védve de csak azzar az áramkörrel együtt, ahova be vannak építve. Ahogy kapják a tápot ott van beiktatva a bizti a dobozban. Végülis a legtöbb táp ( ha nem mind) a biztidobozból jön.

hááát szerintem bonyolultabb, mert ha jól rémlik akkor a gombok lámpái magában a gombban vannak összekötve a táppal így a gombot kéne szétszedned és külön kivezetni a lámpaszálakat

hmmm.gif a tápvonalak biztos, de hogy egyenként...?

Most nézegettem még a rajzot és azért elég durva, hogy egy áramkör 30A-ral van védve, dehogy még a relé is annyival, az már túlzás. :lol: Mondjuk, így garantáltan tönkre megy. <_<

Link to comment
Megosztás:

Most nézegettem még a rajzot és azért elég durva, hogy egy áramkör 30A-ral van védve, dehogy még a relé is annyival, az már túlzás. :lol: Mondjuk, így garantáltan tönkre megy. <_<

ez nekem is szemet szúrt már, főleg pl. az ablakelektronikáknál ahol még a 2A is erős túlzás lenne

Link to comment
Megosztás:

király, csaka két végét nem értem miért olyan szűrű...

van beeltéve stab ic is??

vagy miért annyira sűrű ott??

am miért kell ehhez bármilyen cucc?? szabadkézzal is megrajzolható <_<

van forrpont a vezetékek számára is csinálva külön. Nem muszáj technikát használni csak így szebbtease.gif

Link to comment
Megosztás:

Szép munka, csak faterom már felhagyott a nyák készítéssel, így ilyet már nem tudunk csinálni. <_<

én sokat csináltam nyákot, átlátszó papírra rámásoltam az áramkört, nyákra rátettem indigóval, rárajzoltam, majd alkoholos filcel kihúztam. utána maratás és 1mm-es fúróval fúrás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.