Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem az immos kulcsom van, de nem nyomósvilágítós

hogy lehetne megoldani, hogy legyen olyanom??

sokszor nem látom a kulcslyukat az ajtón.

Én ezért hekkeltem bele a bicskakulcsos kócmócot :P meguntam a sötétben keresgetni.. B) :lol:

mondjuk én annyira nem értek az ilyesmihez, de majd megkérdek egy elektroműszerész srácot, hogy operálja meg :lol:

Köszi a tippeket !!!! ^_^

Nagy Jani (Petőfi utcán -ha még ott lakik) osztálytársam volt, talán ő megcsinálja neked ócsóért -mondjuk 1 sörért.. :huh:

Link to comment
Megosztás:

:lol: ^_^ B) A emberi leleményesség nem ismer határokat!

Én ezért hekkeltem bele a bicskakulcsos kócmócot :D meguntam a sötétben keresgetni.. :lol: :P

Nagy Jani (Petőfi utcán -ha még ott lakik) osztálytársam volt, talán ő megcsinálja neked ócsóért -mondjuk 1 sörért.. :huh:

inkább a Zotyai hülyeség

nekem nem kell bicska, meg nem akarok annyit mókolni, nekem csak egy olan kupak kellene, amiben a gomb van.

valaki ilyenrőltud vmit esetleg?

Link to comment
Megosztás:

inkább a Zotyai hülyeség

nekem nem kell bicska, meg nem akarok annyit mókolni, nekem csak egy olan kupak kellene, amiben a gomb van.

valaki ilyenrőltud vmit esetleg?

Egyszer láttam a tecsóban olyan minden x-forint akcióban világítós kulcsra pattintható biszbaszt, akartam is venni, de csak az az egy szem volt már amit vki kibontott. :huh:

Link to comment
Megosztás:

nincs valamelyikőtöknek rajza az utánfutó csatlakozó bekötéséről, melyik szál mihez szolgál?? Le kéne ellenőrizzem, hogy megy-e minden, csak nem tom melyik csatlakozó micsoda... :huh:

Sokat segítenétek, nem szeretném ha meglepetés érne, ha rárakom a futót, és nem működnek a lámpák :lol: Köszike!

http://jarmutechnika.freeweb.hu/utanfuto.htm

google egyből dobta, tessék használni hé.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!!

Segítségeteket kérném ködlámpa problémában!!

Az ótó: sedan, 93-as, c14nz totál fapados.

1. Létezik az, hogy gyárilag be van kábelezve az első ködlámpa?

Hátsom van, müködik is, és a kapcsolója mellett ott van a vakk gomb

ahova jön az első ködlámpa kapcsolója.

2. Hová kerül az a bizonyos relé??

3. Ha valakinek létezne kapcsolási rajza erről a müveletről, hogy mit és hogyan kössek

nagyonn megköszönném!!

Elektronikásba zéro vagyok.

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.