Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem is azt mondták, hogy abban nem lehet izzót cserélni csak magát a kapcsolót. Ellenben ha ki tudnám pattintani akkor lenne egy rizsszem izzóm s kicserélném. Hogy jön ki a gomb?

Neked milyen is van? Klímás, vagy sima keringtetős? Az utóbbit kis csavarjúzóval alá-fölé feszítve lehet kihúzni, csak el ne vesszen a kis kerek-pöckös bigyusz, mert utána nem lehet bekapcsolni.

P6030001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Neked milyen is van? Klímás, vagy sima keringtetős? Az utóbbit kis csavarjúzóval alá-fölé feszítve lehet kihúzni, csak el ne vesszen a kis kerek-pöckös bigyusz, mert utána nem lehet bekapcsolni.

http://kepfeltoltes.hu/090622/P6030001_www...ltoltes.hu_.jpg

Sima keringetôs. Ez a kis bizbasz mire van és hol találom? Talál bele a középkonzól izzója?

Link to comment
Megosztás:

Sima keringetôs. Ez a kis bizbasz mire van és hol találom? Talál bele a középkonzól izzója?

Az a biszbasz a kapcsoló alatt van, semmi köze az izzóhoz, csak ez ki szokott esni amikor kihúzod azért linkeltem be. Az izzó középne van, alig látszik ki a feje, elég nehéz kihúzni. Amúgy a biszbasz ide passzol, a gomb alja látszik.:

P6030008_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Abban a kis labirintszerő nútban mozog, ezért tudod ki-bekapcsolni a gombot.

Link to comment
Megosztás:

Az a biszbasz a kapcsoló alatt van, semmi köze az izzóhoz, csak ez ki szokott esni amikor kihúzod azért linkeltem be. Az izzó középne van, alig látszik ki a feje, elég nehéz kihúzni. Amúgy a biszbasz ide passzol, a gomb alja látszik.:

Abban a kis labirintszerő nútban mozog, ezért tudod ki-bekapcsolni a gombot.

azér mondom ,az enyém más rendszerű

két kis tollrugó nyomja vissza a gombokat

Link to comment
Megosztás:

Az a biszbasz a kapcsoló alatt van, semmi köze az izzóhoz, csak ez ki szokott esni amikor kihúzod azért linkeltem be. Az izzó középne van, alig látszik ki a feje, elég nehéz kihúzni. Amúgy a biszbasz ide passzol, a gomb alja látszik.:

http://kepfeltoltes.hu/090622/P6030008_www...ltoltes.hu_.jpg

Abban a kis labirintszerő nútban mozog, ezért tudod ki-bekapcsolni a gombot.

Köszi. Végezetül akkor talál bele a rizsszemizzó ami a tekergetôket is megvilágítja?

Link to comment
Megosztás:

Na meg is vagyok vele. Alulról kipattintottam, egy fogóval kikaptam az izzót majd be az újat helyére. Kicsit bénáztam azzal a kis pöcökkel mert elsőre kimozdult a helyéről de aztán helyrement.

ennyi idő alatt hogy sikerült izzót cserélni ?

ez engem is érdekelne

a középső ablakfűtés égője nem világít nálam

Link to comment
Megosztás:

ennyi idő alatt hogy sikerült izzót cserélni ?

ez engem is érdekelne

a középső ablakfűtés égője nem világít nálam

Azt már nehezebb. Ki kell venni a fejegységet majd nőgyógyász művelettel lehet kicserélni csak. Ezt egyszerű volt mert kipattintottam, kikaptam az izzót egy fogóval majd be az újat a helyére és vissza a gombot. Ennyi :lol:

Link to comment
Megosztás:

a klíma és a keringtető kapcsolóban is egy hosszú lábú izzó van forrasztással szerelt

az enyém így néz ki

csak nem azért mert svájci az autó ?

Így van, nekem is forrasztással szerelt a két izzó a két kapcsolóban (klíma, keringetés). Sajnos azt csak forrasztópákával tudod cserélni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Básszus... Nah ezé' nem világít nekem a levegőkeringtető, meg a hátsó ablak fűtés lámpa :P :lol: Gondoltam rá hogy kéne, de ennyit nem fogok sz.pni vele, annyira nem érdekel :lol: Még a lámpa kapcsoló volt tervben de mióta láttam hogy tükröződik az ablakban az is kiesett. :lol: Jó nekem a sötétben, csak kifelé világítson rendesen azt kész :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erről beszéltem én is. A hátsó ablakfűtésé apropo nekem sem világít. A tekerentyűt ha megmondanátok hogyan lehet lehúzni törés nélkül és hogy ki lehet-e cserélni az izzót akkor megköszönném :lol:

Kihúzod a gombot, allul lesz egykis nyílás a tengelyén oda kell bebökni csavarhúzóval, oszt lejön. De az izzóhoz nem férsz hozzá csak bellülről, délelőtt volt már téma. Komplett középkonzol kibontással cserélhető.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.