Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

na ez az ezekre gondoltam en is, a biztositekok okesak, de a tobivel lehet bibi atkell nezzem reggel mert mar incs turelmem hozza atneztem toverol hegyere es nem indult sajna de ugy latszik nem alaposan, koszike a hozaszolast megprobalom meg mindketot javitgatni ha nem szerviz sajnos....

Link to comment
Megosztás:

na ez az ezekre gondoltam en is, a biztositekok okesak, de a tobivel lehet bibi atkell nezzem reggel mert mar incs turelmem hozza atneztem toverol hegyere es nem indult sajna de ugy latszik nem alaposan, koszike a hozaszolast megprobalom meg mindketot javitgatni ha nem szerviz sajnos....

Ha beragad a mágnesszelep, ami az üzemanyagot megszakitja, akkor az tud kellemetlen perceket okozni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

persze gyujt az aku sem regi, inditozom forgatja is de nem gyul, neztem az elenalasokat is semi gond veluk, de a motor nem gyulad be, es nem tudom mi lehet

Nem érteni madzsar.

na ez a baj hogy edig nem volt bajom vele a kis incidensig is volt atvizsgalva es meg nem volt szukseges a csere de miutan elszakadt is kereken egyenletesen ment a motor de egyet gondolt es lealt, azutan hiaba inditoztam nem indul

na ez az ezekre gondoltam en is, a biztositekok okesak, de a tobivel lehet bibi atkell nezzem reggel mert mar incs turelmem hozza atneztem toverol hegyere es nem indult sajna de ugy latszik nem alaposan, koszike a hozaszolast megprobalom meg mindketot javitgatni ha nem szerviz sajnos....

Azért Karcsinak igaza van. Vagy lehet hogy ez csak engem zavar? Akkor én kérek elnézést. :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

ha valaki tud,segítsen!

97'-es f sedan,gyári blaupunkt rádiónak a kódját hol lehet megtalálni,vagy lekérni?

köszönöm

Úgy tudom márkaszervízek meg tudják adni a kódot valami gyári szám alapján, persze pénzért.

Igen, elég jó pénzért..

De van egy kalkulátor program is, csak kell hozzá a típusa (pl.202) és a gyártási száma)

Ja én csak hallottam, hogy mondta valaki, hogy őneki mesélték... :lol: :) ;)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

ha valaki tud,segítsen!

97'-es f sedan,gyári blaupunkt rádiónak a kódját hol lehet megtalálni,vagy lekérni?

köszönöm

Én amikor megvettem az autót, vele együtt kaptam egy kis CARPASS valamint RADIOPASS kártyát, utóbbin rajta van a rádió sorozatszáma és kódja is.

Link to comment
Megosztás:

Én amikor megvettem az autót, vele együtt kaptam egy kis CARPASS valamint RADIOPASS kártyát, utóbbin rajta van a rádió sorozatszáma és kódja is.

Nekem nem volt semmi hozzá, de szerencsére az elöző gazdi nem védte kóddal a rádiót. Talán jó idő lesz, asszem kicserélem a ködrárófény visszajelzőt. Meg lehet próbaképpen teszek egy kék ledet a sebességmutató tövéhez.

Link to comment
Megosztás:

igazad van kihagytam az ékezeteket milió bocsánat érte, kicsit ideges voltam és nem ez volt a legnagyobb gondom....bocsika mégegyszer

Nem csak az ékezeteket, de az egyéb írásjeleket is kihagytad. De spongyát rá. A lényeg sztem, hogy tönkre ment a mágnesszeleped az adagolón., vagy nem kap áramot. Első körben ellenőrizd azt, hogy van-e feszültség a vezetéken, ráadott gyújtás mellett. Aztán többet tudunk.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

ha valaki tud,segítsen!

97'-es f sedan,gyári blaupunkt rádiónak a kódját hol lehet megtalálni,vagy lekérni?

köszönöm

Keress meg privibe, adok egy telefonszámot, egy barátom fogja felvenni ő foglalkozik ilyesmivel, és úgy tudom van ehhez is programja!

Link to comment
Megosztás:

Elektromos tükör.... vettem bontott tükröt, kapcsolót, a Karcsitól kaptam relét, és rajz alapján bekábeleztem. Ha nem félnék a nép haragjától ismét belinkelném a képet. :P Szerintem egyszerűbb mint az ablakemelő. Úgy csináltam mint a kártyában, színre-színt kötöttem...

A relé ugye csak a tükörfűtéshez kell?

Én hamarosan veszek új elektromos tükröket (gömbölyűt) de a donorban megvan a kábelezés, (villanyos kocka tükör is, de az nem szíp nekem :lol: ), és a relé is valahol, csak ki kell bányászni :) Merre találom meg a szóban forgó relét? Biztitábla? ;) Esetleg van valakinek képe is erről? ;)

Link to comment
Megosztás:

A relé ugye csak a tükörfűtéshez kell?

Én hamarosan veszek új elektromos tükröket (gömbölyűt) de a donorban megvan a kábelezés, (villanyos kocka tükör is, de az nem szíp nekem :lol: ), és a relé is valahol, csak ki kell bányászni :) Merre találom meg a szóban forgó relét? Biztitábla? ;) Esetleg van valakinek képe is erről? ;)

http://www.vectra16v.com/slp/stecker_astra_f_mj94.pdf Ne a linkre kattints, mert úgy nem fog bejönni, hanem másold és illeszd be a keresőbe.

Itt mindent megtalálsz. :P

Link to comment
Megosztás:

A relé ugye csak a tükörfűtéshez kell?

Én hamarosan veszek új elektromos tükröket (gömbölyűt) de a donorban megvan a kábelezés, (villanyos kocka tükör is, de az nem szíp nekem :lol: ), és a relé is valahol, csak ki kell bányászni :) Merre találom meg a szóban forgó relét? Biztitábla? ;) Esetleg van valakinek képe is erről? ;)

Igen ahhoz kell, olyan 8-10 perc mulva kapcsolja ki a fűtést. Ahogy nézem a könyvet a bal felső relé a biztitáblában a tükörfűtésé. A villogtatós aljzat felett kettővel. Nekem mondjuk nem lett beszerelve, mert elég gáz kifordítani a biztitáblát, ezért hagytam a túróba, csak bekötöttem, és eltűrtem oldalra. Majd a nyáron ha lesz kedvem berakom rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Igen ahhoz kell, olyan 8-10 perc mulva kapcsolja ki a fűtést. Ahogy nézem a könyvet a bal felső relé a biztitáblában a tükörfűtésé. A villogtatós aljzat felett kettővel. Nekem mondjuk nem lett beszerelve, mert elég gáz kifordítani a biztitáblát, ezért hagytam a túróba, csak bekötöttem, és eltűrtem oldalra. Majd a nyáron ha lesz kedvem berakom rendesen.

Tehát akkor ki kell fordítsam a biztitáblát, és ott lesz a hátulján. értem köszi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem ott van, csak ahhoz, hogy betedd az érintkezőket, ki kell fordítani.

Nem a hátulján, az elején a biztosítékok felett. Csak szemből nem látszik kicsit be kell kukkantani allulról.

http://kep.ivpicture.hu/325354.jpg

Ott kéne lennie.

Oh, bocsi félreértettem. :)

Köszi a kiigazítást! Asszem marad a te megoldásod Zotya, én se mászok bele könyékig, majd 1x, ha nagy leszek! :lol: ;) Kössz a képet! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.