Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Tök mind1. Hogy ki írja e. Elvileg egy pittyenés után lőheted bele a kódot ha irja hanem. Én is most veszek egy gyárit:D Csak cd-set:P Majd elárulom a titkot:D

De valami gombokat kell nyomogatni h betudd irni a kódot Valami SR + a bekapcsoló és akkor tartod még pityen ha pityent iród a kodot. DE nem ám aszámokat 4karakter a kód. 2365 akkor (2)1es gomb 2szer lenyom, (3)2es gomb 3szor lenyom. STB STB STB. Szval:D

Gondoltam, hogy nem lesz egyszerű....

Majd átugrom hozzád oszt összebuheráljuk. ;) Ha nem gond :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék betenni egy fordulatszámmérős műszeregységet. Nincs bent a tyúkbél a csatiban. Azt tudom, hogy honnan kell felhozni az óracsoportig. Az lenne a kérdésem, hogy olyan érintkezőt hol tudok beszerezni, ami a csatiban van az óracsoportnál? :rolleyes:

Ha sehonnan sem tudsz szerezni, küldök egyet levélben, írj pü-t.

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam, hogy nem lesz egyszerű....

Majd átugrom hozzád oszt összebuheráljuk. ;) Ha nem gond :rolleyes:

Szia!

Na én pont most mókoltam egy A corsába car 300-ast kijelzővel.

Elvileg, bármilyen kijelzőt kötsz rá, annak mennie kell a bekapcsoláskor.

Amúgy a kód bevitele: AS nyomod 3 mperc, közben bekapcsolod a rádiót, még mindig nyomod az AS gombot addig, amíg nem pittyen. ekkor elengeded, majd ismét vársz kb 3-5 mpercet. Ez után kell bevinni a kódot a már említett módon. Ha kész újra AS pittyenésig. Ezzel nyuktázod.

Van a neten útmutató

Link to comment
Megosztás:

Tök mind1. Hogy ki írja e. Elvileg egy pittyenés után lőheted bele a kódot ha irja hanem. Én is most veszek egy gyárit:D Csak cd-set:P Majd elárulom a titkot:D

De valami gombokat kell nyomogatni h betudd irni a kódot Valami SR + a bekapcsoló és akkor tartod még pityen ha pityent iród a kodot. DE nem ám aszámokat 4karakter a kód. 2365 akkor (2)1es gomb 2szer lenyom, (3)2es gomb 3szor lenyom. STB STB STB. Szval:D

Le van ám írva GyIK-ba. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A helyzet az ,hogy a jobb oldali ajtóból jövő vezetékek a motorvezérlő mellet elmennek és az ülés alatt átmegy a bal oldalra.

Ott a biztosítéktáblába mennek a drótok.

Hol van az a nyomorult vezérlő? :rolleyes: ;) :D

Nekem az utólagos itt van:

360854.jpg

A mocitérajtó fogantyú mögött.

Link to comment
Megosztás:

Szasztok. Következő a kérdésem. Van nekem elektromos antennám. És volt nem gyári magnóm na most a nem gyári magnó iso-csatis abba bele van mókolva az elektromos antenna. De most az iso kiesik és a gyári csatiba kell bekötnöm az antennát. A probléma a következő; Be van vezetékelve a gyári csatiba az antenna kábele. A baj csak az hogy arra a pontra 2darab kábel megy hova kössem én az egy darab antenna kábelt? A gyári csatiba arra a pontra 2darab kábel megy fekete fehér fekete kék Ha jól emlékezem. Valaki segítsen melyikre kell bekötni a antennát. Lehet hogy nem is ez a gyári helye?

Link to comment
Megosztás:

Szasztok. Következő a kérdésem. Van nekem elektromos antennám. És volt nem gyári magnóm na most a nem gyári magnó iso-csatis abba bele van mókolva az elektromos antenna. De most az iso kiesik és a gyári csatiba kell bekötnöm az antennát. A probléma a következő; Be van vezetékelve a gyári csatiba az antenna kábele. A baj csak az hogy arra a pontra 2darab kábel megy hova kössem én az egy darab antenna kábelt? A gyári csatiba arra a pontra 2darab kábel megy fekete fehér fekete kék Ha jól emlékezem. Valaki segítsen melyikre kell bekötni a antennát. Lehet hogy nem is ez a gyári helye?

Szia!

Reális a két vezeték, mert az egyik megy oda, ahol rá kell dugni az antennát (Majd az okosok megmondják hova), a másik meg felmegy a kijelzőhöz, ugyanis ez kapcsolja át a dátumot rádiókijelzésre, amikor bekapcsolod a rádiót.

Ez tuti így van, de attól még lehet, hogy te rossz helyen vagy. Próbáld ki, ha a rádió bekapcsolására megjelenik rajta a 12V, akkor mégis az a vezeték az.

Sok sikert! Üdv: ZsöPö

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Reális a két vezeték, mert az egyik megy oda, ahol rá kell dugni az antennát (Majd az okosok megmondják hova), a másik meg felmegy a kijelzőhöz, ugyanis ez kapcsolja át a dátumot rádiókijelzésre, amikor bekapcsolod a rádiót.

Ez tuti így van, de attól még lehet, hogy te rossz helyen vagy. Próbáld ki, ha a rádió bekapcsolására megjelenik rajta a 12V, akkor mégis az a vezeték az.

Sok sikert! Üdv: ZsöPö

Oks hát sokat segítettél. Legalább tudom mire jó a másik kábel:D most már csak az antenna vezetékét kell meg tudnom. Hogy melyik az. üDV

Link to comment
Megosztás:

Piros-szürke megy a TID-hez, fekete-fehér az antenna vezérlőjel ;)

Kösz-kösz. Bc-m van ez vezethet valami kellemetlenséghez?:rolleyes: Írkálni fogja a témát?

Még annyi, hogy nekem bent van azon a pinen mind2 vezeték. Tehát kivan vezetékelve az elektromos antenna? Ha kivan akkor hátul hol keressem azt a vezetéket? Vagy Rosszul gondolom?

Link to comment
Megosztás:

Kösz-kösz. Bc-m van ez vezethet valami kellemetlenséghez?:rolleyes: Írkálni fogja a témát?

Még annyi, hogy nekem bent van azon a pinen mind2 vezeték. Tehát kivan vezetékelve az elektromos antenna? Ha kivan akkor hátul hol keressem azt a vezetéket? Vagy Rosszul gondolom?

Szedd le a piros-szürkét és nem lesz vele több baj.

Valahol az antenna helyénél kéne lennie egy csatinak piros, barna és fekete-fehér vezetékkel. Az az antenna csatija.

Link to comment
Megosztás:

Az A vectra tetőpanelje az elektromos napfénytetős változat ugyanaz amit az F Astrába raktak?

A vectrás villanytető szett gond nélkül rakható az Astrába? :rolleyes:

Mit tudtok erről?

Off: Ebben az ablakban ahová kommenteket írom csak nekem nem látszik a kurzor? Nem tudok javítani a szövegen, csak ha visszatörlöm. A kurzort pedig onnan tudom hol van, hogy leütök egy betűt és megnézem hol jelenik meg. Miért van ez? Nektek is ilyen?!

Link to comment
Megosztás:

Az A vectra tetőpanelje az elektromos napfénytetős változat ugyanaz amit az F Astrába raktak?

A vectrás villanytető szett gond nélkül rakható az Astrába? :rolleyes:

Mit tudtok erről?

Off: Ebben az ablakban ahová kommenteket írom csak nekem nem látszik a kurzor? Nem tudok javítani a szövegen, csak ha visszatörlöm. A kurzort pedig onnan tudom hol van, hogy leütök egy betűt és megnézem hol jelenik meg. Miért van ez? Nektek is ilyen?!

Ugyanaz való bele. ;) A későbbi verzióban sincs sok különbség, nekem "B" veki szett van benne. :D

Link to comment
Megosztás:

name='megadave' date='2010-05-29 - 19:35' post='651685'

Off: Ebben az ablakban ahová kommenteket írom csak nekem nem látszik a kurzor? Nem tudok javítani a szövegen, csak ha visszatörlöm. A kurzort pedig onnan tudom hol van, hogy leütök egy betűt és megnézem hol jelenik meg. Miért van ez? Nektek is ilyen?!

Kapcsold ki a bővített szerkesztést. A hozzászólás ablakban jobbra a legszélső ikon. Két nyíl csavarodik 1 négyzetben.

Link to comment
Megosztás:

Szedd le a piros-szürkét és nem lesz vele több baj.

Valahol az antenna helyénél kéne lennie egy csatinak piros, barna és fekete-fehér vezetékkel. Az az antenna csatija.

Minek szedjem le a piros szürkét? Én azt akarom , hogy írkálja a dolgokat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.