Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor ezek szerint a tankszintjeladóm is kuka??????

Meg tegnap este hallottunk egy durranást nem nagyot,valahonnan hátulról.

Ma feljártam aknára de semmi extrát nem találtam alul.

Na erre mondjon valaki valami okosat........

vákuumcsövek ok.

vízcsövek ok.

kipuff ok.

:lol:

Nem lehet hogy tankszellőztetési gondjaid vannak és az AC-összeszívja a tankot? Akkor durrant amikor visszaugrott eredeti formára. Ezért csalhat a szintejelző is.

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet hogy tankszellőztetési gondjaid vannak és az AC-összeszívja a tankot? Akkor durrant amikor visszaugrott eredeti formára. Ezért csalhat a szintejelző is.

A tankszellőztetés a tanksapkán keresztül van megoldva???Csak mert átlátok a lyukon ami rajta van és nem sziszeg ha leveszem....

Mikor rátankoltam, a mutató szépen kúszott felfele,csak a BC mutatott hülyeséget...

Link to comment
Megosztás:

A tankszellőztetés a tanksapkán keresztül van megoldva???Csak mert átlátok a lyukon ami rajta van és nem sziszeg ha leveszem....

Mikor rátankoltam, a mutató szépen kúszott felfele,csak a BC mutatott hülyeséget...

Nem, gyárilag nem. Gyárilag egy rendszer van kiépítve aminek a része pölö a sárvédő alatti aktívszenes tartály. Jópáran jártak már úgy, hogy behalt és ősszeszívta a pumpa a tankot, a durranás miatt gondoltam erre....

Link to comment
Megosztás:

Nem, gyárilag nem. Gyárilag egy rendszer van kiépítve aminek a része pölö a sárvédő alatti aktívszenes tartály. Jópáran jártak már úgy, hogy behalt és ősszeszívta a pumpa a tankot, a durranás miatt gondoltam erre....

Elgondolkodtató.......az az aktívszenes bigyó a hátsó keréknél van?Csak mert ott van a csövön egy hengeres valami olyan mint valami szűrő.....

Link to comment
Megosztás:

Elgondolkodtató.......az az aktívszenes bigyó a hátsó keréknél van?Csak mert ott van a csövön egy hengeres valami olyan mint valami szűrő.....

A jobb első kerék doblemeze mögött van, a motortéren kívül. Nekem is ez lehet a gond, mert szokott sziszegni amikor leveszem a tanksapkát. Nemrég a benzinpumpa meg is halt és cserélni kellett, lehet, hogy sokat erőlködött gondolom, meg öreg is volt már...

Link to comment
Megosztás:

A jobb első kerék doblemeze mögött van, a motortéren kívül. Nekem is ez lehet a gond, mert szokott sziszegni amikor leveszem a tanksapkát. Nemrég a benzinpumpa meg is halt és cserélni kellett, lehet, hogy sokat erőlködött gondolom, meg öreg is volt már...

Akkor ami a tanknál van az a benyaszűrő??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!!!

Van egy aprócska pici bibi!!!!!

Az én autómban nincs ilyen aktívszenes tartály,de még csak hasonló sem.

De még helye sincs...Ez normális? :lol:

Az kizárt. A kisebb motoros kocsikban is van, c18xe-ben is lennie kell. Hol kerested? Kivetted a jobb első műanyag dobbetétet?

Link to comment
Megosztás:

Hello! Lehet h hülye kérdés lesz! Tehát ha ráadom a gyujtást ( benzines) egy pillanat után kattan valami. az a valami gondolom a benzinpumpa relé. Tehát a kérdés mindig megvárjam hogy kattanjon vagy nem gond ha már előtte ráindítózok?

Igazából nem kell megvárni, mert nem a felépülő nyomás kapcslolja ki hanem egy bizonyos idő után kattan. A szükséges nyomás lehet már az első másodpercben felépül. Mondjuk én mindíg megvárom.

Sziasztok!!!!

Van egy aprócska pici bibi!!!!!

Az én autómban nincs ilyen aktívszenes tartály,de még csak hasonló sem.

De még helye sincs...Ez normális? :lol:

Itt is nézted már?:

335145-20110911-tIWehS.jpg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ülésfűtés beépítve és tökéletesen működik! :lol: Kb 10-15 másodperc után már érződik a kellemes meleg! :lol:

A kapcsolókat meg ide raktam be. Elérhetőek és nincsenek útban, viszont ha be van kapcsolva akkor feltűnő helyen vannak! Igaz, hogy a 15-ös biztosítékról kapják az áramot, ami gyújtás kapcsolt. Így nem tudom igazából bekapcsolva felejteni...

20110911107_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20110911108_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.