Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

Sziasztok! Hát remélem jó időnk lesz, mert már szerdától le szerettünk volna menni többen... ez most elgondolkodtató...

Ahogy olvastam itt nem jelezte senki, de a klubvezetőségekkel egyeztetve idén a VI. országos veterán Opel taliját az MVOK Zamárdiban tartja a Blitz keretein belül mint két éve. Meghúzzuk magunk valamelyik sarokba! :-) Szóval várható lesz pár öreg vas is, főleg a hétvégére! :rolleyes:

Határeset, elfogadva. <_<

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok! Hát remélem jó időnk lesz, mert már szerdától le szerettünk volna menni többen... ez most elgondolkodtató...

Hát igen most elég hűvös van idelent és a szél is fúj mint állat, de holnaptól már kisebb szelet mondanak eső nélkül és melegebbet is úgyhogy lehet jönni nyugodtan :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én csak olyat tudok leírni h Deák Bill Gyula meg Hobo...a legnehezebb talán a Dalriada :rolleyes:

én bakker akkora rajongójuk vagyok, hogy egyszer le akartam vágatni a fél lábamat, és ilyen frufrus sasson frizurában nyomtam volna a fánikt, miközben komoly hangsúlyt fektettem volna a pofaborosta növesztésére <_< csíkos pólóm már van -_-

Link to comment
Megosztás:

Bakker :D itt a horoszkóp a hétre....

senki ne jöjjön a közelembe, ne kapjon fel, ne dobjon el, ne üljön mellém a padra :wacko:

"Július végén és augusztus legelső napjaiban a Mars-Szaturnusz együttállás hatására gyakoriak lesznek a csonttörések, a reumás panaszok. Igyekezzünk megelőzni az ilyen jellegű problémákat. Ez nem a kockázatos vállalkozások időszaka!"

Link to comment
Megosztás:

Hát ha nem nőttél tú sokat az utóbbi jó pár hónapban amióta eltűntél...még lehet megismerünk... :wacko:

én esküszöm úgy éterttem ezt, hogy ... :D máshogy... :wacko:

Mikor mondják, hogy lemegyek, hogy megismerjek pár új arcot - és ennek pont az ellenkezője, hogy lemegyek, hogy pár új arc megismerhessen :wacko:

na, ez a fordított női logika :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.