Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

Köszi a találkozót a szervezőknek, és mindenkinek aki segített benne hogy ilyen jól sikerüljön.

Külön köszönjük a Kadettklub nevében (gondolom főleg Lalinak), hogy ilyen figyelmesek voltatok, hogy minden klubnak adtatok külön kis emléklapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Esti zenéért Xraynek köszi, és sajnálom hogy ennyien elporoltak a díjkiosztó után a sátorból (és nem jöttek vissza).

Kíváncsian várjuk hogy hol lesz jövőre a Blitz :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na azt egyelőre mi is... :wacko: Lehet becsukjuk a szemünket, és bökünk egyet a térképen... :wacko: és utána visszafekszünk aludni... :D

szerintem ezen felesleges rágódni(nekem pl 402m+ fékút hosszúságú betonplacc felelne meg :D :D :P )mert mindig lesz valami ami nem jó messze van nagy a kosz stb. nem Balaton csöndben kell lenni stb stb stb.... Legnagyobb vicc a stylingon folyik a sok csira jobbra balra fikáz h mit hogy kellett volna, nekem is van véleményem de ezen bőven felülemelkedik az h egy hétig (+készülődés) szopt@k a szervezők a harci f@szt nah meg rá is volt írva az arcukra a kipihentség......

Szóval le a kalappal srácok, csirákat meg le kell fosni :wacko:

Link to comment
Megosztás:

szerintem ezen felesleges rágódni(nekem pl 402m+ fékút hosszúságú betonplacc felelne meg :wacko: :wacko: :wacko: )mert mindig lesz valami ami nem jó messze van nagy a kosz stb. nem Balaton csöndben kell lenni stb stb stb.... Legnagyobb vicc a stylingon folyik a sok csira jobbra balra fikáz h mit hogy kellett volna, nekem is van véleményem de ezen bőven felülemelkedik az h egy hétig (+készülődés) szopt@k a szervezők a harci f@szt nah meg rá is volt írva az arcukra a kipihentség......

Szóval le a kalappal srácok, csirákat meg le kell fosni :D

Jah azt nem mondtam neked h nagyon jól néz ki a Cééé...telitalálat a felni :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem ezen felesleges rágódni(nekem pl 402m+ fékút hosszúságú betonplacc felelne meg :wacko: :D :D )mert mindig lesz valami ami nem jó messze van nagy a kosz stb. nem Balaton csöndben kell lenni stb stb stb.... Legnagyobb vicc a stylingon folyik a sok csira jobbra balra fikáz h mit hogy kellett volna, nekem is van véleményem de ezen bőven felülemelkedik az h egy hétig (+készülődés) szopt@k a szervezők a harci f@szt nah meg rá is volt írva az arcukra a kipihentség......

Szóval le a kalappal srácok, csirákat meg le kell fosni :wacko:

Most olvastam én is. :wacko: Hihetetlen, komolyan mondom...

Sajnálom, hogy ilyen kritikákat kaptok (állítólag) felnőtt emberektől, de remélem nem veszi el a kedveteket a következő találkozó szervezésétől, sokan nagyon szomorúak lennénk.

A kritizálók mindig "hangosabbak", de ez csak egy kis százaléka azoknak akik jelen voltak. :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolkodtam,hogy milyen Opel tipust nem láttam a találkozón Szombaton..

Nem volt például:

Tigra A

Rekord D-E

Corsa C-D

Ascona A

:wacko:

A Corsa TR-nek viszont örültem mert ritka darab.

(van a családban is egy) :D

Én láttam egy tigra a-t osztrák rendszámmal. Ugyan nem volt szép, de volt.

Korzából meg a rekordkísérlet miatt volt kevés. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

szerintem ezen felesleges rágódni(nekem pl 402m+ fékút hosszúságú betonplacc felelne meg :wacko: :wacko: :wacko: )mert mindig lesz valami ami nem jó messze van nagy a kosz stb. nem Balaton csöndben kell lenni stb stb stb.... Legnagyobb vicc a stylingon folyik a sok csira jobbra balra fikáz h mit hogy kellett volna, nekem is van véleményem de ezen bőven felülemelkedik az h egy hétig (+készülődés) szopt@k a szervezők a harci f@szt nah meg rá is volt írva az arcukra a kipihentség......

Szóval le a kalappal srácok, csirákat meg le kell fosni :D

Ahogy mondani szokták ha nem tetszik lehet csinálni. Nekem lenne pl ötletem, de időm nincs rá, hogy ebbe a nagy gazdasági fellendülésben szponzorokat keresgessek nagyítóval és ebből adódik, hogy tudom hamar elvenné a kedvem a sok nem :D

Link to comment
Megosztás:

Szombati reggelink:

Tojásrántotta kadettos módra

-hozzávalók 3-5 fő részeg, vagy másnapos kadettos (szakácsnak)

-tojás

-só

-szalonna

-vöröshagyma

-étolaj, vagy zsír

-házi pálinka

-szamócás kölyökpezsgő

-házi vörös bor

-sör (lehetőleg kőbányai)

-kicsi ön és közveszélyes legalább 30 éves gázpalack, tetején égőfejjel

Elkészítés

-hossza háborgás a hagymapucolás körül (ezzel kezdődik is a lemorzsolódás)

-szalonnaszelés Opelosfater módra, 30 dkg-ból max 5-6 szelet

-olaj melegítése, leégetése

-hagyma bele

-hagyma egyik része még nyers, a másik már 3 perce fekete

-tojás hozzáadása (szalonna kimaradt)

-szalonna hozzáadása (mire fél cm vastagon leégett a tojás, majdnem sülni kezd a szalonna)

-remek illatokra megjelennek a lemorzsolódott szakácsok

-szabadprogramként a maradék fűszer (stampó pálesz, bor, sör, szamócás kölyökpezsgő hozzáadása)

-só öncélú hozzáadása ízlés szerint

-tálalás fazékban, köret: döbbent arcok

Link to comment
Megosztás:

Elfogyasztott reggeli alapján. :wacko: :D :D

95%-ban így volt. :wacko: :wacko:

És azt még el sem mondtad, mennyit autóztunk lyukas hűtővel mire mindent beszereztünk a reggelihez. :P

Gyors kérdés a Lidliben a pénztárostól:

-A tescóban nem adnak el izesített óvszert 18-éven alulinak, és itt?

-Izé, persze adunk..... :D

A 7-kor nyitó boltba bemasírozás 6.40-kor két csaj után, aszongya a nyitó srác:

-Még nem vagyunk nyitva!

-De hát ők is bemehettek!

-Igen, mert ők itt dolgoznak! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.