Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ha lesz matrica, akkor én is a tavalyihoz hasonlóan szívesen reklámozok. ;)

Szintén ;) :D

És ha esetleg kisebb mint a tavalyi akkor az asszonyét is kitapétázom :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Pozdrav opelklubu iz Slovenije

Ove godine se odrzava blitz weekend na Balatonu u mestu Zamardi ulaz u camping je iz Szent Istvan ulice.Ako treba saznacu i Gps Kordinate.:devlish:

Zajedno odrzavaju treffen Manta Club hungary i Opel Klub

Ovo ce se odrzavati u jednom camping platzu sto je iskljucivo rezervisan za nas od 26jula-do 01 avgusta 2010

Bice kao po obicaju discipline najlepsi auto.slalom trke......i.t.d.A postoji i Burnout mesto.

Rado vas ocekuju oba kluba Po mogucnosti dodjite u sto vecem broju :lol: bice ludo :lol:)

Pozdrav iz Austrije: Bercek Tas Tascona

Druze reci mi ...

Kada je onda glavna "manefistacija"? 30. julij i 1. avgust?

Pozz iz Slovenije

Link to comment
Megosztás:

Majd ha lesz matrica szólunk és csinálunk egy listát :devlish:

Jó lenne,ha ez nem júliusban lenne... Hanem mondjuk 1-2 héten belül,h legyen értelme is megcsináltatni,mert 2 héttel a tali előtt nem sok értelmét látom...

Link to comment
Megosztás:

Öö... csak nekem nem tiszta hogy a "szombat egy napos, ott alvással+" lehetőség hogyhogy olcsóbb mint a sima "szombat egy napos" (1000 vs. 2000Ft klubtag árak esetén)? :devlish:

Vagy valamit nagyon elnéztem?

sztem azt úgy gondolták, hogy még +1000 Ft

Link to comment
Megosztás:

Aham. Hát akkor ez eléggé túl van bonyolítva...

Mert van egy "szombat ott alszik" kategória 3000-ért (az egyszerűség kedvéért most nézzük a klubtag árakat); aztán van egy "szombat 1 napos" kategória 2000-ért, valamint egy "szombat 1 napos, ott alvással+" kategória egy ezresért. Ezekszerint utóbbi kettő összege tulajdonképpen az elsőt jelenti, de minek ennyiféleképpen leírni? Csak belekeveredik az ember... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.