Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sok éves manta talira járásaim közül ez az első, amikor meg vagyok elégedve az árakkal, egész korrekt :lol: kaja az úgysem fog hiányozni, az utóbbi pár alkalommal szinte ehetetlen volt úgyis. Majd főzünk valamit :devlish: (mondjuk kávét)

Link to comment
Megosztás:

Sok éves manta talira járásaim közül ez az első, amikor meg vagyok elégedve az árakkal, egész korrekt :lol: kaja az úgysem fog hiányozni, az utóbbi pár alkalommal szinte ehetetlen volt úgyis. Majd főzünk valamit :lol: (mondjuk kávét)

Akinek ez is sok parkoljon kint es vendegjeggyel bejöhet vagy bämul ät a keritesen :devlish:

szerintem minden erthetö az ärakon de mindent kilehet forgatni es hibäkat keresni

Link to comment
Megosztás:

Akinek ez is sok parkoljon kint es vendegjeggyel bejöhet vagy bämul ät a keritesen :devlish:

szerintem minden erthetö az ärakon de mindent kilehet forgatni es hibäkat keresni

Nem hiszem, hogy kiforgatni akarna bárki is :lol: amit én értek belőle az az, hogy ez kb. fele annyi, mint eddig :lol:

A következő kérdés úgyis az lesz, hogy a sétáló jeggyel mikor kell kisétálni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem, hogy kiforgatni akarna bárki is :lol: amit én értek belőle az az, hogy ez kb. fele annyi, mint eddig :lol:

A következő kérdés úgyis az lesz, hogy a sétáló jeggyel mikor kell kisétálni? :lol:

Mint a regi szokäs amikor a buli a csucsra häg 00:00 ;) ;) :P ;) :devlish:

az igy is van hogy a fele,szerintem is es ez jooo ;) ;) ;)

Na mindegy nem huzom a vität mert ugyis en esek ki hülyen mint kapitalistapista....... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Visszatérnék egy kicsit a matricára, ha nem baj.

Egy fél éve páran elkezdtünk szervezkedni, hogy megalakuljon a Közép-Dunántúli klub is. Eddig nem jött össze, s ha már egyszer a Balaton parton leszünk, akkor itt a nagy lehetőség (szerintem). Szeretném én is reklámozni Veszprémben a találkozót, ha máshogy nem megy, akkor matricával. Ezért kérdezném:

- mekkora

- hova

- nyom nélkül leszedhető-e (ugye nem az ill ferro támogatja?) :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Visszatérnék egy kicsit a matricára, ha nem baj.

Egy fél éve páran elkezdtünk szervezkedni, hogy megalakuljon a Közép-Dunántúli klub is. Eddig nem jött össze, s ha már egyszer a Balaton parton leszünk, akkor itt a nagy lehetőség (szerintem). Szeretném én is reklámozni Veszprémben a találkozót, ha máshogy nem megy, akkor matricával. Ezért kérdezném:

- mekkora

- hova

- nyom nélkül leszedhető-e (ugye nem az ill ferro támogatja?) :devlish:

Szokás szerint a hátsó szélvédőre kéne,de biztos úgy is lesz,ez nem hagy nyomot és simán le is jön :lol:

Csak aktivizálhatná már magát valaki ez ügyben

Link to comment
Megosztás:

Még valami...Nem kötekedésképpen,de ha csütörtöktől lent szeretnék lenni és még kaja sincs akkor mire fizessek ki 9 vagy 10 ezret?? :S azért,mert 3 éjszakát ott sátorozok azért 10 ezer? :devlish:

Minden nap van program + a kempingben nincs más vendég + balcsi. Ez ennyi sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Még valami...Nem kötekedésképpen,de ha csütörtöktől lent szeretnék lenni és még kaja sincs akkor mire fizessek ki 9 vagy 10 ezret?? :S azért,mert 3 éjszakát ott sátorozok azért 10 ezer? :devlish:

na, mi még külön szállást is foglaltunk.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még valami...Nem kötekedésképpen,de ha csütörtöktől lent szeretnék lenni és még kaja sincs akkor mire fizessek ki 9 vagy 10 ezret?? :S azért,mert 3 éjszakát ott sátorozok azért 10 ezer? :devlish:

azért :lol:

jelen esetben azt kell mondanom, hogy egy sátorhely nagyjából ennyi + amit Viktor mond :lol: nézd, én is spúr ge*ci vagyok, de erre mégis azt kell mondanom, hogy az eddigi árakhoz képest korrekt :lol: (remélem jegyzi mindenki elismerő szavaimat :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Még valami...Nem kötekedésképpen,de ha csütörtöktől lent szeretnék lenni és még kaja sincs akkor mire fizessek ki 9 vagy 10 ezret?? :S azért,mert 3 éjszakát ott sátorozok azért 10 ezer? :devlish:

Itt veszprémben egy lepukkant városszéli kempingben 2300/éj a sátorhely áram nélkül, úgyhogy ez ahhoz képest hogy balatonpart, még nem is sok szvsz...

Link to comment
Megosztás:

Lehet ,hogy már kérdezték, vagy le lett írva.....de előre kell fizetni, vagy van lehetőség a helyszínen is? Mi nem tudjuk, hogy addigra sátorozunk 2 napig, vagy csak egy napra megyünk. Időjárástól is függ, nameg a baba hajlandóságától is. Nem tudok még semmit és lehet csak ott fog kiderülni, hogy mi lesz. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Lehet ,hogy már kérdezték, vagy le lett írva.....de előre kell fizetni, vagy van lehetőség a helyszínen is? Mi nem tudjuk, hogy addigra sátorozunk 2 napig, vagy csak egy napra megyünk. Időjárástól is függ, nameg a baba hajlandóságától is. Nem tudok még semmit és lehet csak ott fog kiderülni, hogy mi lesz. :devlish:

Nem kell előre fizetni. Hely lesz az tuti :lol: .

Link to comment
Megosztás:

Idén a Magyar Opel Manta Club és a Magyar Opel Tulajdonosok Egyesülete közösen tartja szokásos nyári nagy találkozóját.

Helyszín : Zamárdi

Időpont : 2010. Július 26- Augusztus 1.

Sok szeretettel várunk mindenkit, akár egy egész hetes opeles pihenésre, vagy akár egy hétvégi bulizásra.

Bővebb információk hamarosan !

Sziasztok!

Az ország bármely részéről lehet hozzátok menni? Illetve a következő kérdés, hogy beugró szokott-e lenni, vagy csak lehet menni. Szeretnék családostól ellátogatni, mert régebben voltam találkozón és nagyon megtetszett, de mióta Opelom van azóta nem hallottam senkitől, hogy ők is szerveznének találkozókat. A nejem nagy meglepetésemre megtalált benneteket, és gondoltam megkérdezem ezeket az infókat! Nagyon szépen köszönöm válaszotokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az ország bármely részéről lehet hozzátok menni? Illetve a következő kérdés, hogy beugró szokott-e lenni, vagy csak lehet menni. Szeretnék családostól ellátogatni, mert régebben voltam találkozón és nagyon megtetszett, de mióta Opelom van azóta nem hallottam senkitől, hogy ők is szerveznének találkozókat. A nejem nagy meglepetésemre megtalált benneteket, és gondoltam megkérdezem ezeket az infókat! Nagyon szépen köszönöm válaszotokat!

Itt okosodhatsz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.