Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

jogos, cseszegetem az illetékeseket.

Van valakinek infója arról,hogy a campingben milyen körülmények uralkodnak?

Gondolok itt tisztálkodási lehetőségek,áram,tűzgyujtás stb.

Kb arra lehet számítani,mint szemesen?

Nincs esetleg valakinek pár képe róla?

Link to comment
Megosztás:

Van valakinek infója arról,hogy a campingben milyen körülmények uralkodnak?

Gondolok itt tisztálkodási lehetőségek,áram,tűzgyujtás stb.

Kb arra lehet számítani,mint szemesen?

Nincs esetleg valakinek pár képe róla?

Van egy kis házikó női-férfi WC-vel, és zuhanyzó is van benne ahol én jártam. Áramról, tűzgyújtási helyől nem tudok, annál a kis házikónál van villany, aztán hogy el tud-e látni ennyi embert az már kérdéses. Van egy-két családi kép, mert mi mindíg oda megyünk fürődni-napozni, de semmi konkrétum nincs rajta az adoniszi testemen kívül, ezért kihagynám őket. Esetleg külön kérésre. :lol: Kavicsos sétány, füves rész, egy-két pad meg a víz ahova mi szoktunk menni, bár elég hosszú a partszakasz a Goggle térképen elég jól rá lehet közelíteni. Ja és a főttkukoricás csaj egész jó bőr. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

kéne...

Lehetne egy kis "bajnokság" is... veterán v.s MOMC v.s MOTE...v.s akárki... :rolleyes:

Szerintem jó lenne.

Tudom, hogy megint én jövök az ivós dologgal, de akár mehetne esélykiegyenlítős jelleggel is. (aki esetlen nem ismerné eme játékformát: amely csapat gólt rúg, iszik egy felest, és ez egészen addig megy, míg az elején erre szánt ital el nem fogy)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó lenne.

Tudom, hogy megint én jövök az ivós dologgal, de akár mehetne esélykiegyenlítős jelleggel is. (aki esetlen nem ismerné eme játékformát: amely csapat gólt rúg, iszik egy felest, és ez egészen addig megy, míg az elején erre szánt ital el nem fogy)

:rolleyes: ;) :D

A döntőben már lehetne rókára is vadászni...

Link to comment
Megosztás:

Van egy kis házikó női-férfi WC-vel, és zuhanyzó is van benne ahol én jártam. Áramról, tűzgyújtási helyől nem tudok, annál a kis házikónál van villany, aztán hogy el tud-e látni ennyi embert az már kérdéses. Van egy-két családi kép, mert mi mindíg oda megyünk fürődni-napozni, de semmi konkrétum nincs rajta az adoniszi testemen kívül, ezért kihagynám őket. Esetleg külön kérésre. ;) Kavicsos sétány, füves rész, egy-két pad meg a víz ahova mi szoktunk menni, bár elég hosszú a partszakasz a Goggle térképen elég jól rá lehet közelíteni. Ja és a főttkukoricás csaj egész jó bőr. :rolleyes:

Zotya975! Valószínüleg nem abban a kempingben jártál, ahol a találkozó volt és lesz. A "miénk" az autós II-es. Ez kempingként már nem funkcionál, bár az infrastruktúra nagyrésze működik. Találkozókra szokták bérbe adni, így vagyunk ott mi is. Pontosabban CSAK MI leszünk ott, így lehet zártkörű a buli. Van 3 nagy vizesblokk. Ezekben nemenként kb 20 wc és tizenvalahány zuhanyzó. A pontos számokra most nem emlékszem. Áramvételi lehetőség mindenhol, tűzgyújtási lehetőség pedig több helyen is van. A területen sajnos csak sátorozásra van lehetőség. Meg persze lakókocsi elhelyezésére is, pluszköltség nélkül, aki ilyenben gondolkodna. A szabadstrand kb 300m. Ha bárkinek kérdése lenne nyugodtan hívhat is: 06/20-9122-967 Üdv! Kiss Lajos főszervező

Link to comment
Megosztás:

Zotya975! Valószínüleg nem abban a kempingben jártál, ahol a találkozó volt és lesz. A "miénk" az autós II-es. Ez kempingként már nem funkcionál, bár az infrastruktúra nagyrésze működik. Találkozókra szokták bérbe adni, így vagyunk ott mi is. Pontosabban CSAK MI leszünk ott, így lehet zártkörű a buli. Van 3 nagy vizesblokk. Ezekben nemenként kb 20 wc és tizenvalahány zuhanyzó. A pontos számokra most nem emlékszem. Áramvételi lehetőség mindenhol, tűzgyújtási lehetőség pedig több helyen is van. A területen sajnos csak sátorozásra van lehetőség. Meg persze lakókocsi elhelyezésére is, pluszköltség nélkül, aki ilyenben gondolkodna. A szabadstrand kb 300m. Ha bárkinek kérdése lenne nyugodtan hívhat is: 06/20-9122-967 Üdv! Kiss Lajos főszervező

Kell ez nekünk? Ott a nagy fürdőkád (tó), hozunk tusfürdőt, és megoldva... ráadásul már az első nap után a Balatonnak is jobb illata lenne. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Zotya975! Valószínüleg nem abban a kempingben jártál, ahol a találkozó volt és lesz. A "miénk" az autós II-es. Ez kempingként már nem funkcionál, bár az infrastruktúra nagyrésze működik. Találkozókra szokták bérbe adni, így vagyunk ott mi is. Pontosabban CSAK MI leszünk ott, így lehet zártkörű a buli. Van 3 nagy vizesblokk. Ezekben nemenként kb 20 wc és tizenvalahány zuhanyzó. A pontos számokra most nem emlékszem. Áramvételi lehetőség mindenhol, tűzgyújtási lehetőség pedig több helyen is van. A területen sajnos csak sátorozásra van lehetőség. Meg persze lakókocsi elhelyezésére is, pluszköltség nélkül, aki ilyenben gondolkodna. A szabadstrand kb 300m. Ha bárkinek kérdése lenne nyugodtan hívhat is: 06/20-9122-967 Üdv! Kiss Lajos főszervező

Kösz, hogy szóltál, én mentem volna oda ahova szoktam, aztán csak csodálkozom, hogy se Opel, se J0hnny se sörivás. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.