Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Aki a környékről megy az kompal megy át, vagy kerül kelet felől? Hmmm...? :rolleyes: Nem lesz tömeg a kompnál?

Szerintem körbe menj, 15km kerülő (400Ft), a komp meg 2ropi - ha egyedül vagy - és bár nem szokott (nagy) sor lenni, azért ritkán van hogy odagurulsz és indul is pont, szal tuti nem éri meg. Ráadásul Fűzfőt, Kenesét meg Akarattyát már el is kerüli az út ami jön Veszprémből.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem körbe menj, 15km kerülő (400Ft), a komp meg 2ropi - ha egyedül vagy - és bár nem szokott (nagy) sor lenni, azért ritkán van hogy odagurulsz és indul is pont, szal tuti nem éri meg. Ráadásul Fűzfőt, Kenesét meg Akarattyát már el is kerüli az út ami jön Veszprémből.

Hááát, nekem ez jött ki távolságra:

Út száma: 710 és E71/M7

54,0 km 47 perc

Link to comment
Megosztás:

Nem vagy kíváncsi semmiféle látnivalóra? -_- Már nem azért, hogy a kompot izéljem le de tavaly mikor jöttünk haza Egykuty cartársék kompoztak a túlpartra azt jött egy vihar és mingyá érdekes voltak a dolgok :rolleyes: <_< én valahogy az aszfaltot stabilabb anyagnak gondolom.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem vagy kíváncsi semmiféle látnivalóra? -_- Már nem azért, hogy a kompot izéljem le de tavaly mikor jöttünk haza Egykuty cartársék kompoztak a túlpartra azt jött egy vihar és mingyá érdekes voltak a dolgok :rolleyes: <_< én valahogy az aszfaltot stabilabb anyagnak gondolom.. :D

Egy csomószor jártam már arra, mert általában Zamárdiban strandolunk, meg voltam már kompal is, csak úgye körbe majd egy óra, a komp meg drágább is, meg szerintem most tömeg lesz. Utoljára kompal jöttünk át:

388515.jpg

Link to comment
Megosztás:

Egy csomószor jártam már arra, mert általában Zamárdiban strandolunk, meg voltam már kompal is, csak úgye körbe majd egy óra, a komp meg drágább is, meg szerintem most tömeg lesz. Utoljára kompal jöttünk át:

Akkor ugorjatok le Pécsre, és nincs gond.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok.ha péntekre szeretnék lemenni 1éjszakára az mennyi összeg lenne?

mert néztem de ott 6e ft!

Árak és programterv: magyaropelmantaclub.hu Szerintem minden világos. Ha péntek reggel (de.) jössz, szombaton már nem alszol ott és nem vagy egyik klubnak (MOMC, MOTE, MVOK) sem tagja, akkor valóban 6ezer ft/fő. Ha péntek este jössz, szombaton elmész és klubtag vagy akkor 4e /fő. De kérlek benneteket külön ne kérdezgessétek, hogy mi mennyi! Ott van feketén-fehéren.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki, hogy saját grill-t lehet-e bevinni? A kempingszékekért tavalyelőtt sem szóltak, meg hát akkor már kis asztalt is kell vinni a vízipipának. Csak mert a kocsi mögött sütögetni sem utolsó...

Grillezni természetesen, mások zavarása nélkül korlátlanul lehet. Szalonnát sütni (amit egyébként hétfőn közösen is tervezünk) a kijelölt tűzrakóhelyeken lehet. Ha nincs ilyen, majd kijelölök egyet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.