Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Jéééézzuuusss.... Bocs FŐNŐK ^_^)

Sztem Te vagy az egyetlen ebben a társaságban aki nem érti... ovassá vissza :P :P

J0hnny ha lennél szíves felvilágosítani a kollégát.. vagy Tomi? ;) ;)

Makett? Hát Gabo, valahogy nem jön átt, lehet a meleg miatt, vagy nem tom. :D :D
Link to comment
Megosztás:

Arra gondolsz amit én úgy szeretek ha kilátszik? ^_^ Bár az sem ba ha nem.. :P :P Lehet nem vagyok annyira válogatós ;) ;)

Zotya! Szeretnélek tájékoztatni arról, hogy neki is kilátszik az a bizonyos csontja, ami neked nem tetszik és nálad az anorexiát jelenti már. :D :P :D
Link to comment
Megosztás:

Especially Makettre mi? ... :P :P :D

Makett tabu

Hűha, ha így tud nézni a képen, akkor milyen lehet a valóságban? :D ;)

még szarabb ^_^

Csak nyugi, mert ha rámozdulsz az anyukája megkínoz. :P

:P mint a szart, mint a szart... ;)

(bár nem tudom, hogy lehet kínozni a szart... ndk-s strandpapuccsal szétvered, vagy mi...? :D )

J0hnny! Egy oldalnyi hozzászólással előbb kellett volna közbelépned! :D

Link to comment
Megosztás:

Makett tabu

még szarabb ^_^

:P mint a szart, mint a szart... ;)

(bár nem tudom, hogy lehet kínozni a szart... ndk-s strandpapuccsal szétvered, vagy mi...? :D )

J0hnny! Egy oldalnyi hozzászólással előbb kellett volna közbelépned! :D

Hosszas olvasgatás után kezdtem megijedni, hogy nem is szólsz hozzá a fiúk társalgásához :P . De látom figyelsz . ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy apró kérdés szállásügyileg. :Elgondolkodtam, hogy a kemping-be belépéskor ha csak egy napot fizetek, de estére meggondolom magam és mégis ott alszunk, akkor az is megoldható? végülis az időjáráson múlik minden, a gyereket nem teszem ki viharnak, de ha estére jónak ígérkezik az idő akkor persze ott maradunk lagzizni :D egy éjszakát.

Link to comment
Megosztás:

Egy apró kérdés szállásügyileg. :Elgondolkodtam, hogy a kemping-be belépéskor ha csak egy napot fizetek, de estére meggondolom magam és mégis ott alszunk, akkor az is megoldható? végülis az időjáráson múlik minden, a gyereket nem teszem ki viharnak, de ha estére jónak ígérkezik az idő akkor persze ott maradunk lagzizni :D egy éjszakát.

Sztem nem lesz gond ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.