Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

Milyen kidobott pénz??? :P Nekem nem adtál egy petákot sem.

Lehet hogy direktbe utalt? ;) :D

Nálam csak az általam rendelt darabok voltak, és nem emlékszem, hogy Hjoe kérte volna, hogy adjak neki.

Akkor Hjoe cucca mégiscsak egy postás Combon van, ahogy írta ^_^ ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

De az is lehet, hogy csak a kocsid ferde... :P ;)

Kamionokat ponyváztunk az egyik munkahelyemen, jött az ürge, mindjárt odébáll, felrakhatjuk a ponyvát. Elment, nem jött, mondom a facom vár, jó lesz ott is feldobtuk a ponyvát, belenyomtuk a ringliet, vámzártakaró,körbeszíjjaztuk, tök szép, egyenes. Jön vissza, na mindjárt nekiláthattok, csak leállok a padkáról. Padkáról? ^_^ Bacca meg! :D

Link to comment
Megosztás:

Kamionokat ponyváztunk az egyik munkahelyemen, jött az ürge, mindjárt odébáll, felrakhatjuk a ponyvát. Elment, nem jött, mondom a facom vár, jó lesz ott is feldobtuk a ponyvát, belenyomtuk a ringliet, vámzártakaró,körbeszíjjaztuk, tök szép, egyenes. Jön vissza, na mindjárt nekiláthattok, csak leállok a padkáról. Padkáról? ^_^ Bacca meg! :D

Ez mennyiben kapcsolódik a talihoz? :P

Link to comment
Megosztás:

Majd behajtod azon, akinek oda lett adva a kifizetett matrinya .... sztem...

Az Unicredites számlára utaltam. 1200 pénzt. Névvel címmel... Meg 5 P.Ü. is váltottam hogy tudjanak rólam.

Lehet hogy direktbe utalt? :P :D

Akkor Hjoe cucca mégiscsak egy postás Combon van, ahogy írta ^_^ ;)

Valóban.

Oszt még sincs matricám. De hamarosan már nem is lesz érdekes.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.