Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Semennyire.

Ez a modellfrissített verzióhoz való (azért írják hogy '92-től), aminek mások a fényszórói is, ezért nem férne el. Hacsak nem cserélsz hozzá lámpákat is. :D

:lol:

A mocitetőnél van különbség (emblémát leszámítva)?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud valaki fogyasztó barát (jó munka olcsón <_<) karosszériást ajánlani Debrecenben vagy környékén?

Léket kapot a csónakom :D kb.7cm lyuk a bal hátsó taposón. Kilátszik a kárpit... :D

Ezt is csak véletlenül vettem észer miközben a leszakadt hátsó dobot vizsgáltam. Még alá kell bújni, hogy milyen a többi része.

(sajna ahhoz még nem értek, hogy hogyan kell képet beszúrni, de nemsoká megoldom)

Remélem így rendben lesz:

https://picasaweb.google.com/10147851394424...feat=directlink

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tud valaki fogyasztó barát (jó munka olcsón <_<) karosszériást ajánlani Debrecenben vagy környékén?

Léket kapot a csónakom :D kb.7cm lyuk a bal hátsó taposón. Kilátszik a kárpit... :D

Ezt is csak véletlenül vettem észer miközben a leszakadt hátsó dobot vizsgáltam. Még alá kell bújni, hogy milyen a többi része.

(sajna ahhoz még nem értek, hogy hogyan kell képet beszúrni, de nemsoká megoldom)

Remélem így rendben lesz:

https://picasaweb.google.com/10147851394424...feat=directlink

Képet erre az ikonra: rte-image-button.png kattintva tudsz beszúrni, de így is tökéletes.

A rohadás közepén valaha egy kis lyuk volt ahol a víz ki tudott folyni.

Itt Pesten tudnék mondani, de Debrecent sajna passzolom :)

Link to comment
Megosztás:

A rohadás közepén valaha egy kis lyuk volt ahol a víz ki tudott folyni.

Itt Pesten tudnék mondani, de Debrecent sajna passzolom :D

Jaja! az most is ott van. Csak kicsit nőtt az átmérője és szabálytalan lett a körvonala <_<

Hát Pestnél kicsit közelebb is lenne lehetőség, de az is 60km... ráadásul csak olyan munkát érdemes rábízni, ami nem látszik...

Link to comment
Megosztás:

Van egy srác aki csinálta nekem az alvázvédőzést, meg előtte kijavítgatott pár dolgot.

Megkérdezem, hogy vállal-e most melót.

Sziasztok!

Tud valaki fogyasztó barát (jó munka olcsón <_< ) karosszériást ajánlani Debrecenben vagy környékén?

Léket kapot a csónakom :D kb.7cm lyuk a bal hátsó taposón. Kilátszik a kárpit... :D

Ezt is csak véletlenül vettem észer miközben a leszakadt hátsó dobot vizsgáltam. Még alá kell bújni, hogy milyen a többi része.

(sajna ahhoz még nem értek, hogy hogyan kell képet beszúrni, de nemsoká megoldom)

Remélem így rendben lesz:

https://picasaweb.google.com/10147851394424...feat=directlink

Link to comment
Megosztás:

A srác neve Gyula, beceneve gyurma. Száma: 06-70/428-8467

Szerintem megbízható, és jó munkát végez. Hivatkozz rám (Nyári Csaba).

Sziasztok!

Tud valaki fogyasztó barát (jó munka olcsón <_< ) karosszériást ajánlani Debrecenben vagy környékén?

Léket kapot a csónakom :D kb.7cm lyuk a bal hátsó taposón. Kilátszik a kárpit... :D

Ezt is csak véletlenül vettem észer miközben a leszakadt hátsó dobot vizsgáltam. Még alá kell bújni, hogy milyen a többi része.

(sajna ahhoz még nem értek, hogy hogyan kell képet beszúrni, de nemsoká megoldom)

Remélem így rendben lesz:

https://picasaweb.google.com/10147851394424...feat=directlink

Link to comment
Megosztás:

Legfeljebb csak annyit lehet mondani, hogy az isteni gondviselés küldött, de még ez is erős túlzás!

A jézus becenév meg még abból az időszakból ered amikor még derékig érő hajam volt! :D

Nekem is ez jutott eszembe! :D :) :D Ki tudja, lehet hogy ő a jóisten aki benézett a Vekisekhez! <_<
Link to comment
Megosztás:

Legfeljebb csak annyit lehet mondani, hogy az isteni gondviselés küldött, de még ez is erős túlzás!

A jézus becenév meg még abból az időszakból ered amikor még derékig érő hajam volt! <_<

OFF!Akkor csak van valami közöd Jézushoz! :D Vagyis legalábbis volt közöd! :D :) OFF vége (mert szét lesz rúgva a hátsóm)

Link to comment
Megosztás:

A srác neve Gyula, beceneve gyurma. Száma: 06-70/428-8467

Szerintem megbízható, és jó munkát végez. Hivatkozz rám (Nyári Csaba).

Mi atyánk ki vagy a mennyekben... köszönöm, hogy szólottál hozzám!

Mindenképpen teszek egy próbát. (még az is lehet, hogy ismerem <_< )

Köszi!

OFF (a kipufogót meg majd pótolom, ha leesik :D)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

Tud valaki fogyasztó barát (jó munka olcsón :D) karosszériást ajánlani Debrecenben vagy környékén?

Léket kapot a csónakom :lol: kb.7cm lyuk a bal hátsó taposón. Kilátszik a kárpit... :D

Ezt is csak véletlenül vettem észer miközben a leszakadt hátsó dobot vizsgáltam. Még alá kell bújni, hogy milyen a többi része.

(sajna ahhoz még nem értek, hogy hogyan kell képet beszúrni, de nemsoká megoldom)

Remélem így rendben lesz:

https://picasaweb.google.com/10147851394424...feat=directlink

Nah van fejlemény?

Link to comment
Megosztás:

Az enyémen pár elem most márciusban lesz fényezve. Ha érdekel majd megmutatom. Ha Debrecenbe hozod az autót akkor ebben is tudok majd segíteni esetleg! :lol:

Nekem egy pár küszöböt+4 ajtón lévő műanyag elemet, első-hátsó lököst, egy hátsóívet, szárnyat, hűtőmaszkot, egy pár tükörburkolatot 68 ezerért fúj le a nyaggal munkadíjjal mindennel! Szerintem jó ár!

Még nem tudtam beszélni vele. Viszont a hétvégén rájöttem, hogy lyukas a külső küszüböm is :D

Innentől fényezőre is szükségem lesz, mert akkor kap egy pár ívet is...

Link to comment
Megosztás:

Az enyémen pár elem most márciusban lesz fényezve. Ha érdekel majd megmutatom. Ha Debrecenbe hozod az autót akkor ebben is tudok majd segíteni esetleg! :D

Nekem egy pár küszöböt+4 ajtón lévő műanyag elemet, első-hátsó lököst, egy hátsóívet, szárnyat, hűtőmaszkot, egy pár tükörburkolatot 68 ezerért fúj le a nyaggal munkadíjjal mindennel! Szerintem jó ár!

Ezzel csak én is egyetérteni tudok, nagyon jó ár érte! :)

Ha azt veszem hogy másfél hónappal ezelőtt leendő apósom beletoltatott a kocsimba, s nem tört a lökös csak a festék jött le két helyen is, nos arra mondták nekem azt hogy 15-18 ezer forint lenne újra lefujatni.. :lol: Persze azóta is úgy van, majd tavasszal legkésőbb nyár elején lesz megcsináltatva, persze ennél remélhetőleg olcsóbban, ismerősnél! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz ár, és a lökös fényezésért se vészes a 18ezer. Nekem szerencsére vannak fényezős ismerőseim, ugy h joformán anyagárban meg vannak a saját cuccok, viszont amiket viszünk munkákat, pl egy hátsó sárvédő fényezés az 15-20ba áll meg. És még az is jól megállja a helyét, olcsónak számít, és hozzá teszem szépen fényez, nem csak "leköpi"... Sok helyen drága is, és sz*r is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.