Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Lehet ezért kapni fogok de van még egy darabom!

Nagyon patent lett a gépezet, lehetne egy kérdésem, kérésem? Tudnál küldeni pár képet nekem e-mailben az autóról, mert tervezem a v2000 skinre való váltást és kíváncsi lennék rá hogy néz ki (bár nem egyszerű beszerezni). köszönöm előre is! e-mail: vectra17@mailbox.hu
Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

Sikerült rá varázsolni a gt lökösöket a sima a 1 lökös héjra!

De mint mondtátok, hogy csak le a régi ás ezt meg felpattintani hát nem ennyi!!!

Először is előröl ki kell vágni a légbeömlőnél és meg kell csinálni a patentok helyét!

utána a sárvédőnél mind a két végénél a régi a1 lökös végét le kell vágni mert akkor nem megy rá a gt lökös!

Az a 1 lokos felső patentok helyéből el kell távolítani a vas klipszeket mert akkor nem pattan bele a gt lökös patentjai na ennek a nútnak a helyét én végig nyomtam speciális sziloplaszt 100% átlátszó és 20 erősebb ragasztóval egy tubus 3000ft ez azért kell mert a vas patentokat csak belüröl lehet bele rakni ráadásul ez biztosabb is mert a gt lökös patentjai nem valami stabilak!

Ez után jöhet a bolhák helyének kifúrása van vagy 20 db

Szóval kb 4-5 órás munka egy ilyen átalakítás a következő már 2 óra alt is meg lesz!!!

Ja aluról vannak speciális bolhák 2-2 darab na azt csavarral kell helyetesiteni mert az mindig ki pattan és nem is lehet beszerezni !!!<a  href=%7Boption%7Dhttp://kephost.hu/image-7439_4F8F0D8F.gif' alt='image-7439_4F8F0D8F.gif'>

Jó lett, de ez nem gt lökös, hanem v2000. Így már nem csoda hogy voltak különbségek.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon patent lett a gépezet, lehetne egy kérdésem, kérésem? Tudnál küldeni pár képet nekem e-mailben az autóról, mert tervezem a v2000 skinre való váltást és kíváncsi lennék rá hogy néz ki (bár nem egyszerű beszerezni). köszönöm előre is! e-mail: vectra17@mailbox.hu

persze! ma rakom fel a hátsó lököst!

aztán küldök képet a küszöböt lehet 3d carbon foliázom

Link to comment
Megosztás:

Most komolyan, szerintetek sok 50 euró egy eredeti gyári új küszöbért? A klokkerhol otthon 4500, és nem addig tart mint ez.

Sajnos 22 év után eljutottunk oda hogy hátul egy két hüvelykujjamkörményi területen már beesett a jobbos küszöb. A balnak hálistennek még semmi komoly baja. (meglátszik hogy melyik oldalról lett elhagyva a sárfogó gumi évekkel ezelőtt.... :( :S )

Link to comment
Megosztás:

Most komolyan, szerintetek sok 50 euró egy eredeti gyári új küszöbért? A klokkerhol otthon 4500, és nem addig tart mint ez.

Sajnos 22 év után eljutottunk oda hogy hátul egy két hüvelykujjamkörményi területen már beesett a jobbos küszöb. A balnak hálistennek még semmi komoly baja. (meglátszik hogy melyik oldalról lett elhagyva a sárfogó gumi évekkel ezelőtt.... :( :S )

Szia!

Sajna az nekem is haldoklik Én is most vettem a jobb oldali klokerholt de nekem 3000 ft ért hozták!

nekem belűről rohadt kifelé a balnak semmi baja szerintem ez valami típus betegség mert eddig minden vectrának csak a jobbost láttam szétrhodni!!!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Sajna az nekem is haldoklik Én is most vettem a jobb oldali klokerholt de nekem 3000 ft ért hozták!

nekem belűről rohadt kifelé a balnak semmi baja szerintem ez valami típus betegség mert eddig minden vectrának csak a jobbost láttam szétrhodni!!!

Az ok 1szerű, az autó jobb oldala van az út szélén és ott mindig több víz/sár van. Tehát többet is kap a masina azon az oldalon.

Link to comment
Megosztás:

Ti ennek a visszaragasztására milyen módszert ajánlanátok? Palmatex nem fogta meg sajnos, erősen vissza van hajolva, pont annyira hogy nyitáskor mindig megakadjon. Szedjem le az egészet és valahogy egyenesítsem ki?

Ez pedig egy, a kedvesem által nemrég elkövetett parkolás nyoma...

az alegjobb ha leszeded az egészet és veszel kétoldali szivacsos ragasztót mert ugy is feljőn 5perces kétkoponensü ragasztóval még megróbálhatod de valamive támazd meg !nekem igy sikerült az egyik oldalt megcsinálni már 2 éve birja

Link to comment
Megosztás:

Ti ennek a visszaragasztására milyen módszert ajánlanátok? Palmatex nem fogta meg sajnos, erősen vissza van hajolva, pont annyira hogy nyitáskor mindig megakadjon. Szedjem le az egészet és valahogy egyenesítsem ki?

Ez pedig egy, a kedvesem által nemrég elkövetett parkolás nyoma...

Hát ez szerintem kuka, szerezzél új díszlécet, mert ezt bármivel ragasztod vissza, ott már el van gyengülve. Ha mégis ehhez ragaszkodsz, akkor leszed, kiegyenesít, zsírtalanít, visszarak. Én Omegán kétoldali karosszériás ragasztószalaggal csináltam (3 éve fenn van), sajna elfogyott, pedig kellene még, de nem találok sehol.

Link to comment
Megosztás:

Ti ennek a visszaragasztására milyen módszert ajánlanátok? Palmatex nem fogta meg sajnos, erősen vissza van hajolva, pont annyira hogy nyitáskor mindig megakadjon. Szedjem le az egészet és valahogy egyenesítsem ki?

Ez pedig egy, a kedvesem által nemrég elkövetett parkolás nyoma...

Ezt sehogy. Van benne egy fém merevítés, ami ha egyszer elhajlik, soha az életben nem fog úgy állni mint kellene, még ha van is valami ami megfogja.
Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

Sikerült rá varázsolni a gt lökösöket a sima a 1 lökös héjra!

De mint mondtátok, hogy csak le a régi ás ezt meg felpattintani hát nem ennyi!!!

Először is előröl ki kell vágni a légbeömlőnél és meg kell csinálni a patentok helyét!

utána a sárvédőnél mind a két végénél a régi a1 lökös végét le kell vágni mert akkor nem megy rá a gt lökös!

Az a 1 lokos felső patentok helyéből el kell távolítani a vas klipszeket mert akkor nem pattan bele a gt lökös patentjai na ennek a nútnak a helyét én végig nyomtam speciális sziloplaszt 100% átlátszó és 20 erősebb ragasztóval egy tubus 3000ft ez azért kell mert a vas patentokat csak belüröl lehet bele rakni ráadásul ez biztosabb is mert a gt lökös patentjai nem valami stabilak!

Ez után jöhet a bolhák helyének kifúrása van vagy 20 db

Szóval kb 4-5 órás munka egy ilyen átalakítás a következő már 2 óra alt is meg lesz!!!

Ja aluról vannak speciális bolhák 2-2 darab na azt csavarral kell helyetesiteni mert az mindig ki pattan és nem is lehet beszerezni !!!

Nagyon királyul néz ki az autód! :icon13: :icon6: Olyan kérdésem lenne hogy a mocitetődön levő kőfelverődés védőt hol szerezted?? Kb. mennyibe kerül egy ilyen?? Azért kérdezem mert én is gondolkodom azon hogy felrakok egy ilyet az autómra...Előre is köszi a választ!

Link to comment
Megosztás:

Nagyon királyul néz ki az autód! :icon13: :icon6: Olyan kérdésem lenne hogy a mocitetődön levő kőfelverődés védőt hol szerezted?? Kb. mennyibe kerül egy ilyen?? Azért kérdezem mert én is gondolkodom azon hogy felrakok egy ilyet az autómra...Előre is köszi a választ!

Szia! Köszi szépen!

Ha vártok egy kicsit fogok varratni többet mert én iszonyú drágán vettem !!!

Azóta már kellet volna az öcsémnek is de sajna aki csinálta már nem foglakozik vele szerintem ki tudom hozni anyaggal együtt 8000 forintért!!!

Link to comment
Megosztás:

Szia! Köszi szépen!

Ha vártok egy kicsit fogok varratni többet mert én iszonyú drágán vettem !!!

Azóta már kellet volna az öcsémnek is de sajna aki csinálta már nem foglakozik vele szerintem ki tudom hozni anyaggal együtt 8forintért!!!

Tényleg 8 forintért ki tudod hozni?? :D :D :D Mert akkor 10-et rendelek kapásból, az is 80Ft lesz!! :D :D

Viccet félretéve érdekelne a dolog! Főleg ha esetleg saját kezűleg van tényleg csinálva akkor az talán még jobb is mint a boltban kapható, bár lehet hogy tévedek!?

Link to comment
Megosztás:

ILYEN pénzt kérnek általában érte mindenhol. De ismerőssel varratni bizt olcsóbb lenne, csak pl. én még nem láttam ilyet a valóságban, hogy is van megcsinálva a felfogatása. :)

Na hát én ennyiért vettem! azért tudom olcsóban kihozni mert Ukrajnában varatom!!!

Májusban megyek akkor készítetek vele 3 db ha kell még valakinek szóljon!

tehát 8000 piz

Link to comment
Megosztás:

ILYEN pénzt kérnek általában érte mindenhol. De ismerőssel varratni bizt olcsóbb lenne, csak pl. én még nem láttam ilyet a valóságban, hogy is van megcsinálva a felfogatása. :)

Nem semmi egy ára van! :o :o Inkább akkor RAZERX segítségével megvarratom! :) Amúgy a felfogatás dolog engem is érdekelne mert nem teljesen tiszta nekem sem!

Na hát én ennyiért vettem! azért tudom olcsóban kihozni mert Ukrajnában varatom!!!

Májusban megyek akkor készítetek vele 3 db ha kell még valakinek szóljon!

tehát 8000 piz

Nekem akkor valószínű hogy kellene de gondolom ha meglesz akkor visszatérünk majd rá!

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi egy ára van! :o :o Inkább akkor RAZERX segítségével megvarratom! :) Amúgy a felfogatás dolog engem is érdekelne mert nem teljesen tiszta nekem sem!

Nekem akkor valószínű hogy kellene de gondolom ha meglesz akkor visszatérünk majd rá!

A felfogatás egyszerű csak rá kell húzni moci tetőre mert elég passzos + van két darab vékony gurtni 2 oldalt a moci tető allat azt meg oda kell kötni valahová

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.