Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Fiúk! Szakad a hó, egyre komolyabb lesz a fehérség... :)

Úgyhogy este kell menni mindenképpen csapatni!!!

Agressor! Hallod? :lol:

Zsolti, Tomi, Redline, Kess is tessék figyelni! :D

Mivel csütörtököt beszéltük meg a kollektív farrángatásra így ma csak egyedül hazafelé tudok csúszkálni. Estém foglalt. :?

Holnap viszont jó ha nektek is és nem olvad el a pálya :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Na voltam Káposztáson. Tavalyhoz képest annyi a változás, hogy elkezdtek épitkezni ettől függetlenül jólenne ha lenne elég hó mert csúszol és még eléri a gumi az aszfaltot! Nem rossz de nem is tökély még eshetne kb 10cm akkor jó lenne így egy kicsit munkás! (Nem is élveztem annyira lehet, hogy öregszem?) Az utak ahol nem sózták agyon és csak nyálkás na ott király csak ott van forgalom is!!!! (pl: Iveco-nál újpseten a leágazás na az nagykirály széles az út be lehet száguldani a kanyarba rendesen)

Link to comment
Megosztás:

94 dec-i 1.4Si astranak 77000km-el mennyi lenne a normalis fogyasztasa szerintetek?

Most legutobb 8.5-ot mertem, igaz csak varosban hasznaltam de igyekeztem nem porgetni stb...

Nem sok ez? (mondjuk szerintem mar erik egy szuro/gyertyacsere)

Link to comment
Megosztás:

Na fiatalok!

Agressor pajtással körbesikáltuk a Camponánál levő korcsolyapályát... :)

Megérte kimenni, bár az élvezeti értéket rontotta, hogy olyan tükörjég

volt a friss 2cm hó alatt, amelyben nyugodtan meg lehetett volna

borotválkozni, olyan tisztán látod magad.

Szóval túlságosan is csúszott, így nagyon kicsi tempóban lehetett csak

játszani. De azért jó volt... :lol: Annyit tekertem a kormányt, hogy az egyik

tenyeremen egy nagy vízhólyag lett (végülis 2 órát voltunk kint). :lol:

A terület hatalmas, és nagyon izgalmas dolgokat lehet művelni, úgyhogy

biztos még meglátogatom idén télen.

Készült fénykép és videó is, majd holnap felteszem. Bár nem túl látványos

a nem valami nagy tempó miatt, de azért vannak érdekes felvételek. :D

Többi téli örömkereső, akik csak holnap érnek rá!

Szóljatok nekem is majd, lehet hogy holnap is kinéznék kicsit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mennyire lenne bonyolult egy utolagos fordulatszammerot applikalni az autoba? Gondolom jobban megeri mint cserelni az egesz muszerfalat. Csinalt mar valaki ilyet?

Amugy kis furcsasag, hogy egyesbe csak lassitas utan megallaskor lehet konnyen berakni a valtot, gurulaskor nem igazan veszi be. Csak siman szar valami a valtomban vagy ez valami opel-feature? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mennyire lenne bonyolult egy utolagos fordulatszammerot applikalni az autoba? Gondolom jobban megeri mint cserelni az egesz muszerfalat. Csinalt mar valaki ilyet?

Amugy kis furcsasag, hogy egyesbe csak lassitas utan megallaskor lehet konnyen berakni a valtot, gurulaskor nem igazan veszi be. Csak siman szar valami a valtomban vagy ez valami opel-feature? :roll:

Kb. 15.000,- ft és kapsz egy olyan Opel műszercsoportot, amiben ford.óra is van, mivel jelkábel van benne gyárilag, csak be kell kötni.

Váltó: jobb esetben csak két csapszeget kell cserélni, pár forintos tétel.

Ha esedékes lesz a dolog adok nevet, meg telszámot, ahol korrekten megoldják mindkét problémádat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.