Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azt használok (alkoholos Clin). De visszatérő. Nem tudom mi lehet ez és miért ilyen. Már a pollenszűrőt is kicseréltem, mert mondom biztos van valami a levegőben és azért ilyen, de komolyan nem tudom. Nem mintha olyan nagyon lényeges lenne, mert pára, pára, csak mégis miért ilyen?! Nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

Azt használok (alkoholos Clin). De visszatérő. Nem tudom mi lehet ez és miért ilyen. Már a pollenszűrőt is kicseréltem, mert mondom biztos van valami a levegőben és azért ilyen, de komolyan nem tudom. Nem mintha olyan nagyon lényeges lenne, mert pára, pára, csak mégis miért ilyen?! Nem tudom.

Nálunk is van valami a levegőben, leginkább feszültség, mert hazajöttek a lányok a suliból, én meg megettem a riszfelfújtat, most meg keresik. :D Nekem is az a gyanús hogy valami az üegen lehet. Nem fújkáltál valamit szilikonnal mostanában?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap szilikonoztam pont. :D Bár a párásodás még az előtt volt. :icon1: Szerintem majd azt csinálom, hogy valamelyik nap majd nyitva hagyom az ajtókat aztán kiszellőztetek teljesen egy jó napig aztán alkoholossal végigmegyek az ablakokon még 1x. Aztán majd meglátjuk. Bár nézzük a jobbik oldalát. Ha így párásodik akkor a foltok között ki lehet látni. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap szilikonoztam pont. :D Bár a párásodás még az előtt volt. :icon1: Szerintem majd azt csinálom, hogy valamelyik nap majd nyitva hagyom az ajtókat aztán kiszellőztetek teljesen egy jó napig aztán alkoholossal végigmegyek az ablakokon még 1x. Aztán majd meglátjuk. Bár nézzük a jobbik oldalát. Ha így párásodik akkor a foltok között ki lehet látni. :D

A szilikon makacs dolog, műpadló-gyárban dolgozom, az acélszalagot ami viszi be a kemecébe az árút néha szilikonozni kell hogy ne tapadjon rá. Ekkor az egész csarnokba le kell állítani a gépeket, mert akkor is car lesz tőle a műpadló ha a csarnok túlsó végében csinálják.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap szilikonoztam pont. :D Bár a párásodás még az előtt volt. :icon1: Szerintem majd azt csinálom, hogy valamelyik nap majd nyitva hagyom az ajtókat aztán kiszellőztetek teljesen egy jó napig aztán alkoholossal végigmegyek az ablakokon még 1x. Aztán majd meglátjuk. Bár nézzük a jobbik oldalát. Ha így párásodik akkor a foltok között ki lehet látni. :D

Esetleg ecet. Én néha elöl kívülről szoktam ecetelni. Nekem van hogy olyan "hártyás" lesz, lehet me szar a ablakmosó lötty.

Link to comment
Megosztás:

Látom megvan már a klubtagságim is. :D Köszi maci! :D

Engem is utolért amúgy a szemét hibajelenség. Hideg motor is akkorákat tud torpanni, hogy előredől a hátsó bőrtámla. Menet közben is betorpan csúnyán, de főleg elindulásnál van bólogatás. :D Pedig viszonylag szépen beindul hidegen, csak néha az alapjáratot nem képes normálisan belőni és azt a felpörgést is elhagyja olykor és ilyenkor egy gázfröccsel kell rásegítenem. :(

XE kell bele. :D

Link to comment
Megosztás:

Látom megvan már a klubtagságim is. :D Köszi maci! :D

Engem is utolért amúgy a szemét hibajelenség. Hideg motor is akkorákat tud torpanni, hogy előredől a hátsó bőrtámla. Menet közben is betorpan csúnyán, de főleg elindulásnál van bólogatás. :D Pedig viszonylag szépen beindul hidegen, csak néha az alapjáratot nem képes normálisan belőni és azt a felpörgést is elhagyja olykor és ilyenkor egy gázfröccsel kell rásegítenem. :(

XE kell bele. :D

Lassan teljes lesz a spzoli caravan reinkarnáció. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Látom megvan már a klubtagságim is. :D Köszi maci! :D

Engem is utolért amúgy a szemét hibajelenség. Hideg motor is akkorákat tud torpanni, hogy előredől a hátsó bőrtámla. Menet közben is betorpan csúnyán, de főleg elindulásnál van bólogatás. :D Pedig viszonylag szépen beindul hidegen, csak néha az alapjáratot nem képes normálisan belőni és azt a felpörgést is elhagyja olykor és ilyenkor egy gázfröccsel kell rásegítenem. :(

XE kell bele. :D

Észrevettétek milyen komoly előjátékkal vezette be? :D Na dobj róla egy képed hadd recskázzuk körbe.. :D

Hiéna. :D

Kupec. :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.