Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ja nem, csak kezd kattogni és néztem a cromaxon milyen/mennyi és meg van különböztetve

Lehet hogy az ABS-kocka útban van neki és hosszabb, vagy másfele megy. Bár emlékeim szerint a spirál a szervódob alatt megy el a kocka meg a főféktől jobbra van. De a cromaxos vadi újtól most szabadultam meg, mert bármit csináltam vele kattogot a bontott meg egyből jó.

Link to comment
Megosztás:

Jaja:)

Nekem csak a világítása kék :)

Piros...de a műszeregységel kéne kezdeni valalmit még mindíg csak a gyári izzók helyén vannak ledek. A ködös-ködzáró kapcsolóban is még a gyári izzó halványodik. Lábtérfűtés sincs beszerelve a tetőkárpit anyaga is itt figyel már hetek óta feltekerve. Az anyósoldalon mindkét kilincs rugója gyengélkedik...lenne munka bőven. Meg egy GSI maszkal szemezek már napok óta...meg kéne venni. De előbb a konyhát kell kifesteni mert ugye fontossági sorrend van... :D

Link to comment
Megosztás:

Piros...de a műszeregységel kéne kezdeni valalmit még mindíg csak a gyári izzók helyén vannak ledek. A ködös-ködzáró kapcsolóban is még a gyári izzó halványodik. Lábtérfűtés sincs beszerelve a tetőkárpit anyaga is itt figyel már hetek óta feltekerve. Az anyósoldalon mindkét kilincs rugója gyengélkedik...lenne munka bőven. Meg egy GSI maszkal szemezek már napok óta...meg kéne venni. De előbb a konyhát kell kifesteni mert ugye fontossági sorrend van... :D

A fehér amivel szerintem szemezel unixos utángyári, de a sima lökössel amúgy is úgy néz ki tőle mi t egy skoda favorit. :D Igazából még a hozzá való lökössel is... föltettem a szetthez, mert azért csak ez a sajátja de szörnyen buta :rolleyes:
Link to comment
Megosztás:

A fehér amivel szerintem szemezel unixos utángyári, de a sima lökössel amúgy is úgy néz ki tőle mi t egy skoda favorit. :D Igazából még a hozzá való lökössel is... föltettem a szetthez, mert azért csak ez a sajátja de szörnyen buta :rolleyes:

Hmm....na most elbizonytalanodtam.... :icon14: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.