Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Revansot is vettem már minden fekvőrendőrön, padkán, vasúti átjárón, és kátyún amit találtam, de hamar elveszítette a varázsát, és maradt a hánytatós hintázás :D Ma voltunk a festékbótba, lötty megvan, holnap megy a szín elvileg, aztán összerakás. Hétfőn jön a szélvédős, ablakokat visszacsattintani, ha jó idő van, akkor kedden már mehetek vele. hogy szétkapjuk a motorteret... Nem a leeresztőcsavarnál ereszt, hanem valahol följebb... :icon4:

Fogalmam nincs mennyit eszik. Egyszer próbáltam meg teletankolni, de 80 liternél feladtam. Olyan 5x benéztem alá, hogy biztos nem folyik -e ki belőle, de nem. Este megkérdeztem, 95 liter a hivatalos mérete, de fér bele több... :lol: :D

o hama megvan/lett

95liter oooobazzz, gondolom nem véletlenül ekkora.....

Link to comment
Megosztás:

o hama megvan/lett

95liter oooobazzz, gondolom nem véletlenül ekkora.....

Azé' ez már nem az első hét. :D

A gazdája szerint 8-10 között eszik. Háááát... na mindegy, mondjuk hogy elhittem, hamarabb végeztünk :D Viszont nem túl macerás vele sávot váltani, vagy kikanyarodni. Elkezdek finoman orientálódni arrafelé, és még az utca végén is félrehúzódnak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oda tudsz csapni bele egy másik karikát, összehúzod, oszt múkodik. :D Még lehet hogy van nálam egy bontatlan... Nemtudom milyen megfontolásból, többször is vettem, ugyan oda. Csak a problémára emlékeztem, arra nem, hogy már bevásároltam hozzá... :D Csak mdg kell keresni.

Amúgymeg https://docs.google.com/file/d/0BwQ-7M547k6mQzNrT28xaXpqOXc/edit?usp=docslist_api:D

Link to comment
Megosztás:

Oda tudsz csapni bele egy másik karikát, összehúzod, oszt múkodik. :D Még lehet hogy van nálam egy bontatlan... Nemtudom milyen megfontolásból, többször is vettem, ugyan oda. Csak a problémára emlékeztem, arra nem, hogy már bevásároltam hozzá... :D Csak mdg kell keresni.

Amúgymeg https://docs.google.com/file/d/0BwQ-7M547k6mQzNrT28xaXpqOXc/edit?usp=docslist_api:D

Persze, ilyen egyszerű. :D A gyári összecsavarozást kiskrovával megbontom, persze. :D

Széééép. Mégis elbontod? :D

Link to comment
Megosztás:

Ekkora mákot. :D

Megnéztem a faceliftes hátsó ablakemelők elektronikáját is kíváncsiságból. Mint az látható, teljesen egyforma a kettő belseje csak a külső csatlakozó más. :) A fehér a facelift előtti és annak csak négy vezeték ment a gyári kötegben. :)

Most akkor ez is odacsípődés-védős?

Link to comment
Megosztás:

Az nem kell hozzá. Bármi jó, ami tud egy pillanatra feszt kapcsolni a vezérlő jelre. :D

Tudtommal testet kér...

Csak mondjuk nem tudsz egy nem gyárival retesz üzemmódot előidézni. :D Mivel a gyári csak akkor húzza fel az ablakokat. Reteszelésnél. Ezért vagyok kisebb bajban, mert a nem-astra vezérlőm jelenleg nem csinálja meg ezt, mert a sima zárásra is egyből reteszt hisz.

természetesen én sem az emelő vasakra gondoltam...

Tudom, csak kötekedek. :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem tudjatok veletlenul hogy x16xel-en hol van a motor testelesi pontja? Nincs kedvem ebben a hidegben az egesz motorteret kiboritani :D

Koszi

Hát a hengerfejen és az önindítón minimum van 1-1 az akkutól jövő kábelkorbács közelében kell lennie.Ennél pontosabban passz.

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal testet kér...

Csak mondjuk nem tudsz egy nem gyárival retesz üzemmódot előidézni. :D Mivel a gyári csak akkor húzza fel az ablakokat. Reteszelésnél. Ezért vagyok kisebb bajban, mert a nem-astra vezérlőm jelenleg nem csinálja meg ezt, mert a sima zárásra is egyből reteszt hisz.

Tápot kér, nem testet.

Nekem úgy működött, hogy a nem-gyári kpz vezérlőn volt egy olyan kimenet, amire a távirányítós zárásnál ráadta a 12V-ot 1-2 mp-re. Ez volt a jel a motoroknak, és szépen felhúzták az ablakokat. Nyilván be kellett előtte tanítani.

A kulcsos zárásnál nem volt ilyen, ott csak bekattantak a zárak és kész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.