Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igy van. Fizess inkabb a szerelodnek.

Neki is meg kell élni valamiből... :D de amúgy nem azért írtam a választ az 5 hsz-es kérdésre hogy a tankolási szokásaitokról nyekeregjetek, nekem mostanában csak 3-5 ezer forintom van tankolni, meg annyi benzin a tankba hogy a legközelebbi kútra elérjek. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg el kéne dönteni hogy a 3ajtós ülést egy az egyben bedobjam, vagy áttegyem a vázat hogy a döntő mechanika kiugorjon. De aztán arra is gondoltam hogy becsapom anyós oldalra dönthetősen, és a mostanit meg becsűröm balegynek. Pakolásnál néha jó lehet ha csak előrelököm. Jah, a viva meg árválkodik a mosogatóban Gabibá. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.mitöl lehet az hogy szelepfedél tömités lett cserélve a kocsin,utána meg cseszik indulni tiltás a 6500rmp röl 4500 lett.

Indulása meg keserves(mint egy felhuzos auto sokat kell tekerni)pedig ez ugy indult hogy csodájára jártak.most az probálom hogy az aksi sarut leveszem hátha felejt.

Vélemény!?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.mitöl lehet az hogy szelepfedél tömités lett cserélve a kocsin,utána meg cseszik indulni tiltás a 6500rmp röl 4500 lett.

Indulása meg keserves(mint egy felhuzos auto sokat kell tekerni)pedig ez ugy indult hogy csodájára jártak.most az probálom hogy az aksi sarut leveszem hátha felejt.

Vélemény!?

Veztengely jelado.
Link to comment
Megosztás:

Az franko.akkor a holnap esti progi is meg van igy ezáltal hogy vezetékek átnézése.

Fogyasztásba jelent valami külömbséget mert holnap reggel el kéne menjek kb 100 120 km-t.vagy okozhat még valami problémát?

Egyébként köszönöm az infodat.sokat segit hogy nem csak tapogatozok hanem van biztos pont a szereléshez.

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg el kéne dönteni hogy a 3ajtós ülést egy az egyben bedobjam, vagy áttegyem a vázat hogy a döntő mechanika kiugorjon. De aztán arra is gondoltam hogy becsapom anyós oldalra dönthetősen, és a mostanit meg becsűröm balegynek. Pakolásnál néha jó lehet ha csak előrelököm. Jah, a viva meg árválkodik a mosogatóban Gabibá. :D

A héten elmenjek érte?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Kis segítséget szeretnék kérni. Vettem egy 1994-es kombi Opeal Astrát, baba érkezik, és már szükség volt egy autóra. Elvittem egy ismerős autószerelőhöz, nézze át. Annyi nyűgöm volt, hogy a kuplung nagyon magasan fogott, illetve néha rángatott az autó. Elvittem, olajcsere meg volt, kuplungon állított, gyertyákat cserélte. A rángatás sajnos nem szűnt meg, általában akkor jön elő, ha menet közben adott fokozatban picit lassítok, de még nem kell vissza kapcsolni, mondhatom teljesen rendszertelenül jön elő. Tudnátok Debrecenben ajánlani egy megbízható Opel autószerelőt? Köszi előre is.

Link to comment
Megosztás:

Hideg motornál leveszed a sapit, majd visszazárod, és nem folyik ki semmi.

Szerintem ha csurig töltöd a kiegyenlítőt, és a (lyukas)sapka helyett egy zacskót gumizol rá nem tud kifolyni semmi a jeladó helyén. Persze ez csak elmélet, régen volt fizikaóra... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.