Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amelyik autó gyárilag nem klímával szerelt ott az ECU nem biztos, hogy "támogatja" a klímát.

Általában támogatják, tehát be van kapcsolva ez a funkció az összesben. Spzolitól is nem klímás ecu-t kaptam és azonnal üzemelt a klíma. Persze letiltható amúgy.

Link to comment
Megosztás:

Amatőrök..gémkapcsotok nincs??? :D

Nem volt nálunk semmi... ott tartottunk, hogy megbontom a parkoló kerítését, de kicserélték a drótkerítést... Aztán Zoli talált egy szöget, amit sikerült kb méretre hajlítani, de a feje nem fért be a csatiba, a térkövön pedig elég sokáig tartott volna méretre csiszolni. (Tudom, mert elkezdtük... :D ) Aztán eszembe jutott hogy egy kulcskarikát feláldozok, de a kulcskarikának is eszébe jutott, hogy feláldozza a középkonzol/belsővilágítás biztit. :lol:
Link to comment
Megosztás:

Az hogy sikerült?nem a megfelelöbe dugtátok bele?mi történt a szikraesö után?mi ment szét benne vagy mit zártatok rövidre?

Csak a szokásos bizti repült ki, meglehetősen látványosan, semmi extra nem volt. 1-2 évente szoktunk ilyet. A legutóbbinál Jani BC-jét sikerült egy szikráztatással valami 70 literes tankra állítani, a bizti sütés mellett ofkorsz, aztán kicsit érdekesen számolta a megtehető km-eket :lol:
Link to comment
Megosztás:

Láttátok volna, mikor rájött a kerítés eltűnésére, de megjelent egy bevásárlókocsival.... :D

Lényegesen egyszerűbbnek tűnt meghajlítani egy pálcáját, mint a szöget. De amennyire szétesik némelyik, ez annyira össze volt rakva. Beleléptem az oldalába, és egy hegesztés nem pattant el, csak a térdem jelezte hogy tán b.sszam meg az ötleteimet. :D
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.