Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

PetiGSI

Aha..jo volt a gyorsulás..én is levontam a következtetéseket... hosszabb váltokar..alul fogó kuplung... :? mind hátrány..mint ahogy egyik 2esbe váltásomkor hallottad is :? :oops: 8) vmit mostmár tényleg kellene csinálnom vele.... ez igy nem koser... de nincs 10rongyom se egy uj bowdenre... uhuuuék aztmondták, mivel nagyon be van rohadva, ki kell szedniük és vagy meg tudják inditani..vagy kuka és ujat kell belerakni... vhogy kicsit hihetetlennek tünik..dehát ök a szakik 8) no meg mondták, h ahogy fog kopni, ugy jön majd felfelé... háát..gyözzem kivárni... addig meg ledarálom a fogaskerekeket ha nem figyelek eléggé... igy nem lehet normálisan (gyorsan) :twisted: váltani. kuplung padloig kinyom, traktorrud hátrahuz a csomagtartóba(váltókar) kuplung elenged.. :oops: ez nekem hátrány 8) de tényleg jol ment a verdád! amugy utána a vizecskét nézted? motortérben?

renzso: mikor jársz ujpesten? :wink: az enyém full széria :lol: full extrával..asszem 8) klima meg minden nyavaja.. ezzel csak leplezni akarom a bénaságom, és a sulyhátrányra hivatkozni :) 8)

Link to comment
Megosztás:

Vazeg...elhagytam a kerékörömet...vagy mi a szöszt....az a rák amivel leszedem a nyomorult csavarokat a kerékröl :) mennyiért vágnak hozzám egy iet? és hol ? esetleg.....jah és hogy tud vlki elhagyni egy kerékört...???!!!Mekkora egy idiota vagyok....el se hiszem...

Hali

Link to comment
Megosztás:

Laci 4!

Igen neztem a wasser-t es minden ok volt! Csak akkor van gáz amikor huzamosabb ideig pörög 6000-eket a motor. Figyelj! Arra gondoltam leszedem az összes "tuning" spoiler-t és megnézem hogy reagál nagyobb sebességeknél az auto :) Szerintem bejön a sejtésem.......megnövekszik a végsebesség,hisz nem véletlen,hogy a te gépednél már eleve csökkentett méretüek ezek a "díszek" :lol: Jobb az aerodinamika 8)

Link to comment
Megosztás:

No végre sikerült beszereznem azt a bizonyos Kadett LCD kmorat

Szeva Sonique Gsi 16V!!

Szerintem mindenkit érdekelne az építés menet,engem személy szerint nagyon!!! De úgy tudom eredetileg sárga az LCD kijelző színe, szóval akkor kékesítés is lesz rajta???

Sok sikert a munkálatokhoz!!!

Link to comment
Megosztás:

renzso: mikor jársz ujpesten? :wink: az enyém full széria :D full extrával..asszem 8) klima meg minden nyavaja.. ezzel csak leplezni akarom a bénaságom, és a sulyhátrányra hivatkozni :) 8)

Akkor járok újpesten amikor elmegyek arra :lol: Egyébiránt az enyémben is van klíma, sőt légzsák is 8) Ugyhogy a súlyunk ua.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.