Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most akkor a többiek, akik a Dunántúlon laknak hova tudnak társulni? Lehet, hogy a mediterránt módosítani kéne Dunántúlra és azon belül lehetnének a szűkebb régiók?

Azt megköszönnénk. :huh: Kicsit elbátortalanodtam, hogy feliratkozhatok-e a topicba, mondván Győr annyira nem mediterrán. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi a gondod? Némi iróniát érzek az írásban. A magyar széthúzás legjobb példája.

Hogy hasonlíthatod össze a Dunántúlt Isaszeggel?

Ha tévednék javíts ki!

Hali.

Semmi gond nincs. :huh:

Egyébként csak poénnak szántam e két hsz-t.

Ezekszerint másként jött le .

Bocs.

Hát igen a dunántul odébb van tisztában vok vele.

Link to comment
Megosztás:

Hening és Zsoltee87(+ mindenki) szerintem jó lenne,ha beírnátok a profilba,hogy honnan írtok és akkor mindenki látná és könyebb lenne szervezkedni is!(Én is beírtam pedig ez aztán tényleg az ország leggyengébb része ,a tieteken pedig igazán nincs mit titkolni!) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Henning és Zsoltee87(+ mindenki) szerintem jó lenne,ha beírnátok a profilba,hogy honnan írtok és akkor mindenki látná és könyebb lenne szervezkedni is!(Én is beírtam pedig ez aztán tényleg az ország leggyengébb része ,a tieteken pedig igazán nincs mit titkolni!) :huh:

Hening, és megtettem.

Link to comment
Megosztás:

:huh:

Inkább arról mesélj, hogy áll a vas, már csak a fényezés van, vagy még nincs annyira készen?

BMW-s srácot hány darabra vágtátok? :lol:

Ma voltunk Udival festékért!

Jan 2-án visszük a sráchoz,addig szét kell szedni,festésre kész állapotba.

Müszakilag rendben van,az első futómű álom jó.Amint kész a festés szedjük szét a hátsó futóművet is,megkapja a GSi urgókat és az új gátlókat.

Közben én szép lassan gyüjtögetem az extrákat: kpzár kompletten megvan már,eablak,etükör.(mind gyári lesz)

Ha minden megvan,akkor megy a beépítés.

Kábelezés már megvan neki,csak csatikat kell rádugni és a biztiket a helyére tolni és kész is.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltunk Udival festékért!

Jan 2-án visszük a sráchoz,addig szét kell szedni,festésre kész állapotba.

Müszakilag rendben van,az első futómű álom jó.Amint kész a festés szedjük szét a hátsó futóművet is,megkapja a GSi urgókat és az új gátlókat.

Közben én szép lassan gyüjtögetem az extrákat: kpzár kompletten megvan már,eablak,etükör.(mind gyári lesz)

Ha minden megvan,akkor megy a beépítés.

Kábelezés már megvan neki,csak csatikat kell rádugni és a biztiket a helyére tolni és kész is.

Hogy szerzel Te be mindent ilyen egyszerűen? :huh:

Asszem Kecskemétre költözöm és titkosügynökként beépülök a K.O.M.A.-ba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.