Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondtam:

Rossz ecset,brigi,forróvíz és nagynyomású mosó.

Nem kell más hozzá.

Amint kész a festés Dezsőn,újra le lesz mosva és kartertömítést is fogok cserélni.

A brigit és a forró vizet együtt alkalmaztad? Abból egy fehér amulzió lesz úgy. A miénken az a gond, hogy az oxidáció miatt a felülete nem sima, hanem olyan szemcsés már, nem tudom, ezen segítene-e a mosás... :huh:

Buddha :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mutiiiiii :D

Linkelni nem tudom,mert a CS.n percenként változik az oldalszám :huh:

kimásolom :P

opel88.

2007. december 29. 22:49 | Válasz erre | #192605

[Előzmény: #192601 Feryke 2007. december 29. 22:42]

nem lennék teljesen abban. astracoupe oldalán a kommentek között elkezdtem visszalépegetni és be van oda linkelve 3 kép a 18-as kerékkel. még ma megkeresem megint mert a falazott hátsó ajtóra kiváncsi vagyok. képeket lementettem de mappámba meg nem nyitotta meg. ravaszak nagyon.

Pl coupé is takargatja a kocsi képeit de 2 perc és megkereshetem a cikkét az autójával kapcsolatban. van ott vagy 30 kép.

opel88.

2007. december 29. 22:50 | Válasz erre | #192606

[Előzmény: #192605 opel88. 2007. december 29. 22:49]

nem lennék teljesen abban biztos. akartam mondani.

opel88.

2007. december 29. 22:53 | Válasz erre | #192608

[Előzmény: #192606 opel88. 2007. december 29. 22:50]

pszt. de nem érdekel nem tehetek róla hogy nekem tetszik és annyiszor megnézem.

Feryke

2007. december 29. 22:55 | Válasz erre | #192609

[Előzmény: #192608 opel88. 2007. december 29. 22:53]

itt autók coupe vannak róla új képek

opel88.

2007. december 29. 22:59 | Válasz erre | #192611

[Előzmény: #192609 Feryke 2007. december 29. 22:55]

csak a hátulja nézzem már ki a tiednek is így. legalább hamarabb gyönyörködhetnék benne mint coupéjéban és közelebb is laksz. Meg a pofid is sokkal aranyosabb

opel88.

2007. december 29. 23:00 | Válasz erre | #192612

[Előzmény: #192610 Feryke 2007. december 29. 22:56]

nem vagyok okos de már kiváncsi vagyok. a legújabb képek? muti

opel88.

2007. december 29. 23:02 | Válasz erre | #192614

[Előzmény: #192612 opel88. 2007. december 29. 23:00]

de mégis okos vagyok rájöttem.

opel88.

2007. december 29. 23:03 | Válasz erre | #192615

[Előzmény: #192613 Feryke 2007. december 29. 23:02]

coupé legújabb képeire gondoltam. de most elnézelődök a linkelt oldalon. ezt nem is láttam eddig.

Sajnos ez csak így megy.....Esküszöm bearanyozták a szombat reggelemet :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

A brigit és a forró vizet együtt alkalmaztad? Abból egy fehér amulzió lesz úgy. A miénken az a gond, hogy az oxidáció miatt a felülete nem sima, hanem olyan szemcsés már, nem tudom, ezen segítene-e a mosás... :huh:

1 liter brigit öntöttem egy szorófejes flakonba.A maradékot felöntöttem forróvizzel.Összeráztam és felspricceltem a kézmeleg blokkra.Vártam egy picit,had dolgozzonó,aztán ahol a trutyi túl vastag volt(pl váltó),ott a rossz ecsettel megsúroltam.Aztán megint egy adag brigi neki és várni.

10perc után nagynyomású forróvizes mosót neki és úgy fog ragyogni,hogy el sem hiszed. :lol:

Link to comment
Megosztás:

1 liter brigit öntöttem egy szorófejes flakonba.A maradékot felöntöttem forróvizzel.Összeráztam és felspricceltem a kézmeleg blokkra.Vártam egy picit,had dolgozzonó,aztán ahol a trutyi túl vastag volt(pl váltó),ott a rossz ecsettel megsúroltam.Aztán megint egy adag brigi neki és várni.

10perc után nagynyomású forróvizes mosót neki és úgy fog ragyogni,hogy el sem hiszed. :huh:

Köszi! Ha jobb idő lesz, asszem kipróbálom.

Most volt a Kincs ami nincs a TV-ben, ezt akárhányszor meg tudom nézni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vajon a képen látható ragacsköteg mennyi tekinthető gyári megoldásnak ?

http://img.carstyling.hu/usercars/00/03/62..._1198341277.jpg

A szivó oladli csőre gondolsz?

Dízelnél még nem is probléma,de bengásnál okozhat elég sok gondot.(fals levegő,egyenetlen alapjárat stb)

Nekem is ki van repedve,cserélve lesz,bár baromi drága,ahhoz képest,hogy egy 10centis gumicső.(7E)

Link to comment
Megosztás:

hülyeséget fogok kérdezni, hengerfej alatt van tömítés? Mert nekem az egész blokk csupa olaj és ahogy látom egyre jobban csak csöpög ki a verdából... Ha van hegerfej tömítés akkor azt kéne cserélni, ha meg nincs akkor valami gondja van a HF-nek? Szelepfedél tömítést már cseréltek a verdán, az nem oldotta meg a gondot. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Látom témánál vagytok... opel88-ék fikázása. :huh:

hülyeséget fogok kérdezni, hengerfej alatt van tömítés? Mert nekem az egész blokk csupa olaj és ahogy látom egyre jobban csak csöpög ki a verdából... Ha van hegerfej tömítés akkor azt kéne cserélni, ha meg nincs akkor valami gondja van a HF-nek? Szelepfedél tömítést már cseréltek a verdán, az nem oldotta meg a gondot. :lol:

Persze,hogy van HF tömítés,fura is lenne ha nem lenne,ez nem Rolls-Royce! :D

Elég durva lenne,ha a HF alol folyik az olaj.Biztos vagy benne,hogy onnan jön?

Link to comment
Megosztás:

Persze,hogy van HF tömítés,fura is lenne ha nem lenne,ez nem Rolls-Royce! :lol:

Elég durva lenne,ha a HF alol folyik az olaj.Biztos vagy benne,hogy onnan jön?

Máshonnan szerintem nem jöhet... Szelepfedél tömítés cserélve volt, és látni hogy a blokk tetejéről folyik lefelé az olaj. Én is először arra gondoltam hogy a karternél folyik, de nem mert a blokk belső felej olajos. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csinálj róla képet!

Oks, úgyis kell mennem járdát hótlanítani söprűvel... Akkor már úgyis mindegy lesz mert nem érzem majd a kezem, tehát fényképezhetek is egyet. :huh: :lol: :D

Egyébként coupe, 5eFt-ért postával együtt sztem nem volt olyan rossz áron az a maszk. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem pont rád gondoltam az utánna következő coupe és J0hnny commentre. De egyébként No Offense, tehát nem akartam beszólni. :huh: :D

Nem hiszem,hogy Coupe és az én hsz-om személyeskedés jellegű lett volna,inkább mindketten a magyar tuningkultúrára( :lol: létezik ilyen?) gondoltunk.

Link to comment
Megosztás:

Oks, úgyis kell mennem járdát hótlanítani söprűvel... Akkor már úgyis mindegy lesz mert nem érzem majd a kezem, tehát fényképezhetek is egyet. :huh: :lol: :D

Egyébként coupe, 5eFt-ért postával együtt sztem nem volt olyan rossz áron az a maszk. :D

Ha azt vesszük hogy nem jó a lámpádhoz akkor igen,mert pont azért adta el ő is :D .2500ft egy ugy maszk lehet vagy 5000ft mire megcsinálják olyanra mint a mostani,és a lámpádhoz való. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.