Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hogy a rákba lehet ide szavazást generálni?

Te mivel támogatnád Opel16v-t a következő szezonban?

-csináljunk emelt díjas telefonszámot

-meghívom pár liter - ólmozatlan, 99+ :) -benzinre

-felajánlom szja 1%át

-hozzávágok egy borítékot - benne egy kisebb összeggel - de csak ha kiírha a nevem a kocsi oldalára

-(nők) minden rendezvényen vizespólós mellszépségversennyel, illetve pompomlányokkal próbálom lelkesíteni a szurkolótábort

-(vezetőség) tiszteletbeli klubtagsági 8)

-(Monga Kft) felajánlom a FUTÓzott gumik eladásából származó bevétel x%-át

-felajánlom "profi" videjózó és fottózó képességeimet a versenyek idejére

-csatlakozom - társadalmi munka címen - a szervíz team-hez

-ugyan, már támogattam Zsoltikát, ennyit az autós rendezvényekről :evil:

-inkább este eliszom a haverokkal :evil:

-inkább este eliszom a haverokkal :evil: - de közben gondolok Opel16v-re

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a menedzselést! :)

De remélem az emelt díjas telefonban nem kell nyögdécselnem, a benzint nem nekem kell meginnom (teljesítményfokozás érdekében), az adóhatóság nem száll rám, nem hívják úgy a boríték gazdáját hogy Vég Béla, a nők engem is lelkesítenének, a fotózó és videózó képesség nem a pálya szélén álló csajokra koncentrálódik (egyik haverommal már megjártam), a szervíz tím építi és nem bontja az autót, és esti ivásnál koccinthatok a résztvevőkkel!

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Redline!

Ne cukkold szegény Zsoltit, így is a sírba viszi ez az emlék... :)

Én nem tagadom a vonóhorgot. A jachtomat valahogy le kellett húzni a tengerpartra, nem gondoljátok???? Most, hogy vettem egy kikötöt és a jachtot lent tudom hagyni nincs szükségem a vonóra. Ezért lett leszedve.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy ideig mukodott a kmoram;))

Aztan pentek este indultam Nagykanizsara aztan elmult, kanizsan megnezetm szepen beletort a horonyba a kmspiral vege ugy 3-4mmrel beljebb a peremtol. Szoval probalgattam kivarazsolni de nem nagyon sikerult:(( magnes tu mar megvolt, vasn valakinek valami otlete? Hely nem sok van, pl furni nem tudom pedig az jo lenne....

koszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.