Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez kicsit övön aluli volt...mert amitôl mi vmilyen okból kifolyólag nem vagyunk klubtagok -pl. lásd az én helyzetem- azért most le vagyunk sz@rva ??? :lol:

Én is csak egy kicsi végtelen kisfiu vagyok ebbôl a gonosz világból......s igenis a fórum mindenkiért van s nektek klubtagoknak adatik a lehetôség, hogy pl 1 sör mellett társalogjatok, más örvend, hogy itt segítséget kap...

Te sem értheted, mert később kerültél ide.

Segítek egy kicsit az értelmezésben azoknak, akik nem tudják miről van szó. Néhány éve az volt a mondás hogy a nem klubtag nem számít. Azt hiszem talán olvasási jogot kapott néhány topikhoz, de írni szinte sehova nem tudott. Ennyi. Ez persze viszonylag sok idejű nyílt fórumhasználat után. Tehát az volt mondva, hogy jövőhéttől be lehet lépni a klubba vagy van másik fórum. (ennek is megvoltak/vannak az okai, akit érdekel az olvasson sokat a régi dolgokból is) Csak a tisztánlátás kedvéért én mindvégig ellene voltam a nemklubtagok ilyeténmódon való kitiltásának. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te sem értheted, mert később kerültél ide.

Segítek egy kicsit az értelmezésben azoknak, akik nem tudják miről van szó. Néhány éve az volt a mondás hogy a nem klubtag nem számít. Azt hiszem talán olvasási jogot kapott néhány topikhoz, de írni szinte sehova nem tudott. Ennyi. Ez persze viszonylag sok idejű nyílt fórumhasználat után. Tehát az volt mondva, hogy jövőhéttől be lehet lépni a klubba vagy van másik fórum. (ennek is megvoltak/vannak az okai, akit érdekel az olvasson sokat a régi dolgokból is) Csak a tisztánlátás kedvéért én mindvégig ellene voltam a nemklubtagok ilyeténmódon való kitiltásának. :D

Akkor ezennel kinevezünk a Nemklubtagok Védôszentjének :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

1. Tudom mi a felállás, és tudom mi hogy megy. De az első kérdésre nem válaszoltál.

2. Jó dolog ez a kereső, de attól még igaz hogy minél több cucc közt kell turkálni annál nehezebb megtalálni a kívánt dolgot. Én már sokat kerestem, de arra nem jöttem rá hogyan lehet altopikban keresni. Konkrétan mutasd már meg hogyan keresel egy Astra F/Motor-ban?

3. Igaz is, tegyünk a rendszeres fórumlátogató nemklubtagok kedvére, mert értük van az egész fórum. Vagy nem? :lol: Régen nem ez volt a mentalitás. Nem mondom, hogy az volt a jó de azért szerintem ez sem.

Nem kell félteni, de kösz hogy aggódsz. :lol: :lol:

1.Azért vagyunk a technikai részben,mert kölön topicokat nem lehet nyilvánossá illetve zártá tenni...Ez csak úgy müködik hogy a Technika rész nyilvános meg a MOTE klubok.Ezen belül a Technika részen belül minden(legalábbis ahol volt rá igény)autó típusnál van chat rész....Erre azért van szükség mert ha valaki látja hogy ez jó társaság és szeretne a tagja lenni,egyszerübb beilleszkednie.Mert szerintem ide senki se úgy csatlakozott hogy befizette a pénzt majd elkezdett ismerkedni.......

2.Megnyitod az Astra F-n belül a Motor topicot,annak az alján ott van hogy keresendő szöveg.Oda beírod amit szeretnél és akkor csak abban a topicban fogja kidobni a találatokat

3.Ez így van a fórum a klubtagoké,vagyis a tagdíjból befizetett összegből van finanszirozva....A fórum lényege egy jó társaság,és minnél több klubtag toborzása,hogy ez az egész klub fejlödjön,és egyre színesebb legyen.

Régen be lett zárva a fórum,ami kb 2-3 ember döntése volt,szerintem nem volt jó döntés,és amint lehetett vissza lett minden csinálva...Azzal a különbséggel hogy neked mint klubtagnak lényegesen több funkciód van,mint azoknak akik csak a fórumra írogatnak.A Te meglátásod szerint azt mondanám hogy a leendő klubtagokért és a jó társaságért be kell nyelni hogy vannak dolgok amik nem csak a klubtagokért vannak.....Ez egy jó fórum,sőt Magyarországon ez a legnagyobb autós fórum(az indexet leszámítva)ami ekkora nézettséggel bír..... Ennek köszönhetően vannak olyan cégek amik a kis reklámért cserében támogatják a klubot,pénzzel vagy kedvezményekkel......

Link to comment
Megosztás:

Te sem értheted, mert később kerültél ide.

Segítek egy kicsit az értelmezésben azoknak, akik nem tudják miről van szó. Néhány éve az volt a mondás hogy a nem klubtag nem számít. Azt hiszem talán olvasási jogot kapott néhány topikhoz, de írni szinte sehova nem tudott. Ennyi. Ez persze viszonylag sok idejű nyílt fórumhasználat után. Tehát az volt mondva, hogy jövőhéttől be lehet lépni a klubba vagy van másik fórum. (ennek is megvoltak/vannak az okai, akit érdekel az olvasson sokat a régi dolgokból is) Csak a tisztánlátás kedvéért én mindvégig ellene voltam a nemklubtagok ilyeténmódon való kitiltásának. :lol:

Pontosítanék kicsit.....

Ez egy hosszú folyamat volt......A lényege az egésznek,hogy Dark a klub elnökének cége adta a klubnak a szervert(ingyen).De a nagy nézettségnek köszönhetően a szerverek élettartama a felére csökkent + a fórum motorja sem bírta már el.A klub vett egy új fórum motort elég sok pénzért,és nem igazán maradt pénz másik szerverre ezért bezárta a fórumot hogy minnél jobban húzzák a szerver cseréjét.Mert sajna a klubnak nem volt rá pénze.....Végül a szerver ki lett cserélve és a többség döntése után a fórum újra meg lett nyitva :lol:

Link to comment
Megosztás:

1.Azért vagyunk a technikai részben,mert kölön topicokat nem lehet nyilvánossá illetve zártá tenni...Erre azért van szükség mert ha valaki látja hogy ez jó társaság és szeretne a tagja lenni,egyszerübb beilleszkednie.Mert szerintem ide senki se úgy csatlakozott hogy befizette a pénzt majd elkezdett ismerkedni.......

2.Megnyitod az Astra F-n belül a Motor topicot,annak az alján ott van hogy keresendő szöveg.Oda beírod amit szeretnél és akkor csak abban a topicban fogja kidobni a találatokat

3.Ez így van a fórum a klubtagoké,vagyis a tagdíjból befizetett összegből van finanszirozva....A fórum lényege egy jó társaság,és minnél több klubtag toborzása,hogy ez az egész klub fejlödjön,és egyre színesebb legyen.

1. A nem lehet kicsit erős szerintem. Van akik nem akarják, de nincs is ezzel gond én egyetértek vele. Simán nyilvánossá lehetne tenni az egész fórumot. Tudom hogy kell a beilleszkedéshez idő ezért is voltam ellene a fórum bezárásának. De te is ismered a másik fajta embereket. (akiknél nem az idő a meghatározó) :lol:

2. Jéé. :lol: A főkeresőben vajon miért nem lehet kiválasztani? Én mindig ott kerestem eddig. :lol:

3. Egyetértek ismét, de szerintem nem kell átesni a ló túloldalára sem.

A véleményem továbbra sem változott, szerintem nem vezet jó irányba az előzőekben említett miatt, de ha máshogy gondoljátok ám legyen.

Majd még írok neked egy püt ezzel kapcsolatban. :D

Link to comment
Megosztás:

1. A nem lehet kicsit erős szerintem. Van akik nem akarják, de nincs is ezzel gond én egyetértek vele. Simán nyilvánossá lehetne tenni az egész fórumot. Tudom hogy kell a beilleszkedéshez idő ezért is voltam ellene a fórum bezárásának. De te is ismered a másik fajta embereket. (akiknél nem az idő a meghatározó) :lol:

2. Jéé. :lol: A főkeresőben vajon miért nem lehet kiválasztani? Én mindig ott kerestem eddig. :lol:

3. Egyetértek ismét, de szerintem nem kell átesni a ló túloldalára sem.

A véleményem továbbra sem változott, szerintem nem vezet jó irányba az előzőekben említett miatt, de ha máshogy gondoljátok ám legyen.

Majd még írok neked egy püt ezzel kapcsolatban. :D

1.Tényleg nem lehet al topikokat zártá vagy nyilvánossá tenni :D Vannak olyanok akik sose lesznek klubtagok......de erre írtam hogy ez van,bele kell törődni.

2.A fő keresőben tényleg nem lehet az altopikokban keresni,gondolom azért nem mert ott van mindegyiknek az alján a kereső.

3.Szerintem nem estünk át a ló túloldalára.Ez egy chat topic,tehát egyébb beszélgetésekre való.Neked mint klubtagnak van webnaplód,galériád,nyithatsz új topicot,és látod az egész fórumot.....A többiek csak olvasni tudják,vagy egyáltalán nem is látják.....

Link to comment
Megosztás:

Elnézést, bocsánat, tegnap este óta nem voltam a gépnél és most vissza kellett olvasnom 3 oldalt, hogy rájöjjek miről van szó? Ez még az Astra F egyéb csevegő? Beszélhetek? Nem vagyok klubtag! :lol: :lol: :lol:

Viszont arra megkérlek Titeket hogy az ilyen megjegyzéseket inkább tartsátok magatokba,mert nem szeretném hogy vita legyen ebböl...Megbeszéltük,ennyi.Téma lezárva.Köszönöm.

ui:Ez egy astra f csevegő topic úgyhogy véleményem szerint ez csevegésről szól :D

Link to comment
Megosztás:

Eme pár oldalt visszaolvasva ez jutott eszembe: :D :D :lol:

Seress Rezső : Szeressük egymást gyerekek - dalszöveg (részlet)

Szeressük egymást gyerekek,

A szív a legszebb kincs.

Ennél szebb szó, szeretet

A nagyvilágon nincs.

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olvastam egy jót, szétröhögtem magam rajta. :lol: :lol: :lol:

Íme: "Bár biztos nehéz vagánynak lenni, amikor az 1,4 i rettenetesnek zöldre váltó lámpánál gázt adunk, hogy a mellénk arcátlanul beállt robogót megalázzuk!! "

Link to comment
Megosztás:

Olvastam egy jót, szétröhögtem magam rajta. :lol: :D :D

Íme: "Bár biztos nehéz vagánynak lenni, amikor az 1,4 i rettenetesnek zöldre váltó lámpánál gázt adunk, hogy a mellénk arcátlanul beállt robogót megalázzuk!! "

Tudom hogy késő van meg fáradt vagyok meg nehéz a felfogásom, de nem értem. :lol: Illetve érteni értem, de mi ezen a vicces? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy késő van meg fáradt vagyok meg nehéz a felfogásom, de nem értem. :lol: Illetve érteni értem, de mi ezen a vicces? :lol:

Van aki "nem fogja a dolgokat" de kiemelem: "...az 1.4i rettenetesnek....robogót megalázzuk" -ha így már érthetőbb.

Miért is röhögök ezen? Elmondom a sztorit, van egy mocis haverom -kissé beállt gondolkodású a srác. Van egy 250-es ETZje, na a sügér felcímkézte az óra környékét: FÍÍÍLELMETES -szó szerint így. Na mikor ezt a kis matricázást megláttam padlót fogtam a rekeszizom-görcstől. Lehet más nem veszi a lapot de én tudok röhögni (a jó értelemben) az ilyesmin, legyen az egy írás vagy egy szimpla "süket beszólás", ha érted mire gondolok, szeretem a jó poénokat -na ez nekem az volt. :lol: :D :D :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.