Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Keveritek a dolgokat. A kijelzőn levő F12 a kijelző diagnosztikai üzemmódját jelzi, semmi köze a motorvezérlőhöz :lol:

Itt megtalálhatók a hibakódok jelentései is, igaz olaszul, de azért ki lehet igazodni rajta. Ami a 169-et illeti, az a külső hőmérsékletérzékelő zárlatát jelenti.

Tényleg, most ahogy mondod, furcsáltam már napok óta, hogy bekapcsoláskor, egy darabig villog a külső hőmérséklet kijelző. De működik, mér rendesen. És ezt csak akkor villogja ha gond van vmivel?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg, most ahogy mondod, furcsáltam már napok óta, hogy bekapcsoláskor, egy darabig villog a külső hőmérséklet kijelző. De működik, mér rendesen. És ezt csak akkor villogja ha gond van vmivel?

Nem, a hőmérséklet jelzője 3 foktól lefelé elkezd villogni egy darabig, hogy felhívja a figyelmet a fagyveszélyre.

A jeladót meg beszerezheted a Zolinál. Én is mostanában cseréltem, mert kiesett, és leszakítottam a kerékkel.

Link to comment
Megosztás:

Nem, a hőmérséklet jelzője 3 foktól lefelé elkezd villogni egy darabig, hogy felhívja a figyelmet a fagyveszélyre.

A jeladót meg beszerezheted a Zolinál. Én is mostanában cseréltem, mert kiesett, és leszakítottam a kerékkel.

Rendes tőle, szól hogy vegyek sapit. :lol: Nekem még műkszik a jeladó, legalábbis az előbb még mérte a meleget, hideget.

a Zolihoz másmiért kéne mennem, de még itthon puhítanom kellene a dolgot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az imént néztem ki az ablakon...

Hmm, 5.-6. emelet? De szépen ki lehet(ne) füstölni bárkit/bármit... :lol:

Valld be Karcsi, hogy a te műved az a...?! :lol: :) :P :P

Link to comment
Megosztás:

Remélem! :P Estére nem ártana driftelgetni egy kicsit. :lol: :o

Nekem már megvolt! Szakadt a hó, 40-nel enyhe jobb kanyarban azt vettem észre, hogy kilincsel előra autózok. Gond egy szál se, gázelvét, korrigál, sima ügy volt: De azért a zabszem nem fért volna fel! :) Ebéd után meg tulmentem egy kereszteződésen, gondoltam visszatolatok, csak közben jöttek mögöttem, félrehúzodtam, aztán tolattam-volna tovább, amikor a jobb oldalról iszonyú karistolás hallatszik, megálltam körbetükröztem, semmi, rükverc tovább, aztán elszállt a jobb tükröm. :lol: Asszony már nyitná a száját, mondom egy szót se, motor leáll vészvillogó be, kiszálltam körbementem, közben öregedtem 10-évet. :lol: A tükör ott lógott az állítórudon, visszapattintottam, és csak aztán mertem ránézni a kocsi oldalára. Nem vészes, szinte csak a lakkot karcoltam meg a stop-előjelző táblával. Valszeg a hátsó oszlop takarta először utánna meg a középső azért nem láttam. Hazafele még léttam egy kitört kerekű G-Astrát. Az ürge nem tünt túl boldognak. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.