Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok. a apám megkérdzete az egyik bontóban hogy menyit kérnke el egy f es full belső kárpitáért, és azt mondták hogy 30ezer HUF én ezt sokallom ti?

meg a hátsó ablaktörlőmotort is cserélnem kell az meg 5000 pénz ez is sok :DDD vagy enyi az ára?? monyuk ez csak 1 hely B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. a apám megkérdzete az egyik bontóban hogy menyit kérnke el egy f es full belső kárpitáért, és azt mondták hogy 30ezer HUF én ezt sokallom ti?

meg a hátsó ablaktörlőmotort is cserélnem kell az meg 5000 pénz ez is sok :DDD vagy enyi az ára?? monyuk ez csak 1 hely B)

Nekem is van egy garnitúra kárpit, ülések. Az egészért kérek 30-at.

Link to comment
Megosztás:

Firefoxot használsz? Ne csodálkozz, az explorer megjeleníti az új avatart alapból de ez nem, nálam is az a szitu, valamit a vezérlőpultnál kell beállítani ha jól emlékszek. B)

Link to comment
Megosztás:

Akkor passzolom. A beállítások közt keresd meg mi lehet a probléma.

Én meg felgyúúútom a TVN szerverét esküszöm, a mobil internettel is ki vagyok de nagyon... B)

Link to comment
Megosztás:

No, én gyorsan feldobtam a gugli olvasóját, jó ez csak olyan lassú (talán mégse annyira) mint az expeditor. Ezzel megjelennek az új avatarok, a firefossal nem tudom miért nem bár mostanság tutira támadnak minden gépet mindennel pedig ma lefuttattam direkt egy erős keresést az avassal. B) :blush:

Nincs itt véletlen egy szuperhacker aki tud valamit mondani ezekre a zsiványságokra? ;)

Link to comment
Megosztás:

No, én gyorsan feldobtam a gugli olvasóját, jó ez csak olyan lassú (talán mégse annyira) mint az expeditor. Ezzel megjelennek az új avatarok, a firefossal nem tudom miért nem bár mostanság tutira támadnak minden gépet mindennel pedig ma lefuttattam direkt egy erős keresést az avassal. B) ;)

Az avast a probléma forrása. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Mia baj vele, nekem is az van. B)

Nem elég hatékony, számtalan tapasztalatom van. Haverom is istenítette, hogy milyen állat, aztán mikor a gépét ellepte a vírus, akkor jutott eszébe, amit mondtam már neki akkor is: "Azegyszar, használj nod32-t, ha vírusmentes gépet akarsz." Azóta nod32-zik és semmi problémája. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem elég hatékony, számtalan tapasztalatom van. Haverom is istenítette, hogy milyen állat, aztán mikor a gépét ellepte a vírus, akkor jutott eszébe, amit mondtam már neki akkor is: "Azegyszar, használj nod32-t, ha vírusmentes gépet akarsz." Azóta nod32-zik és semmi problémája. B)

Az is volt, nem tom miért álltunk át az avast-ra. Igazából én elbacni szoktam a gépet, a javítás az asszony dolga. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.