Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pont a "gyakorlatlanoknak" találták ki, a régit kiveszed az új ledest meg be és kész is. :lol: :lol: :D ;)

De a polaritásra figyelni kell! :lol: Ha elsőre nem világít, nem azt jelenti, hogy rossz és az sem működik, hogy mindegyiket azonosan rakod be. Egyiket így kell, másikat úgy. A nyákot szemből nézve pl a bal szélső (fordulatos órán az üzemanyagszintnél) a felső rész a negatív, alsó a pozitív. :lol: Akinek van türelme, az végig követheti a nyákvezetéseket, de aki lusta (neveket nem mondok ;)) az próbálgatással is rájön. :P

Mondjuk egyáltalán az ilyen gyári foglalatos ledeken jelezve vannak-e a polaritások? :D

Link to comment
Megosztás:

De a polaritásra figyelni kell! :lol: Ha elsőre nem világít, nem azt jelenti, hogy rossz és az sem működik, hogy mindegyiket azonosan rakod be. Egyiket így kell, másikat úgy. A nyákot szemből nézve pl a bal szélső (fordulatos órán az üzemanyagszintnél) a felső rész a negatív, alsó a pozitív. :lol: Akinek van türelme, az végig követheti a nyákvezetéseket, de aki lusta (neveket nem mondok :lol: ) az próbálgatással is rájön. :D

Na, még ez is! :D

Link to comment
Megosztás:

Na, még ez is! :D

Adott négy foglalat, tételezzük fel, hogy jelölve vannak rajta a polaritások. Ez esetben nem működik az a tendencia, hogy pl mindegyiket úgy rakod be, hogy mondjuk a pozitív fele lefele-jobbra néz, mert egyik világítani fog, a másik nem. :lol: Bevallom őszintén én is próbálgatás alapján lottóztam ki, hogy melyiket hogy kell berakni. Este 10kor az embernek nincs türelme belső világítás mellett a fóliákat végigkövetni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

próbálgatás végigkövetés...

és mérni nem tudunk fesz mérővel? :lol:

Feszültséget nem mérsz kikapott műszeregységgel, de szakadásvizsgálatot esetleg talán lehet maybe. :lol:

Feljebb említett okból kifolyólag nem sok humorom volt már hozzá, főleg hogy aznap délelőttöl csináltam. :D

Link to comment
Megosztás:

Feszültséget nem mérsz kikapott műszeregységgel, de szakadásvizsgálatot esetleg talán lehet maybe. :lol:

Feljebb említett okból kifolyólag nem sok humorom volt már hozzá, főleg hogy aznap délelőttöl csináltam. :D

én mikor kivettem, akkor emlékeim szerint ki tudtam annyira fordítani, hogy az izzókat ki tudtam volna venni

Link to comment
Megosztás:

De a polaritásra figyelni kell! :lol: Ha elsőre nem világít, nem azt jelenti, hogy rossz és az sem működik, hogy mindegyiket azonosan rakod be. Egyiket így kell, másikat úgy. A nyákot szemből nézve pl a bal szélső (fordulatos órán az üzemanyagszintnél) a felső rész a negatív, alsó a pozitív. :lol: Akinek van türelme, az végig követheti a nyákvezetéseket, de aki lusta (neveket nem mondok :lol:) az próbálgatással is rájön. :D

Mondjuk egyáltalán az ilyen gyári foglalatos ledeken jelezve vannak-e a polaritások? :D

A helyzetjelzőbe való foglalatos LEDet pl. tökmindegy volt, hogy raktam be. Szerintem ki vannak ezek találva a "gyakorlatlanok" számára ;)

Link to comment
Megosztás:

de attol függetlenül be lehet tenni fordítva is nem?

én még egy izzót se cseréltem benne

de már kellene a ködlámpában is... mert az ami sötétben segítene megalálni az nem világol...

meg jólenne már ha szépen kezdene kékülni :D

Belehet, persze. Csak világítani nem fog. :lol:

Ez dióda, ami világít. A dióda meg csak egy irányban nyit, másik irányban zár.

Link to comment
Megosztás:

én mikor kivettem, akkor emlékeim szerint ki tudtam annyira fordítani, hogy az izzókat ki tudtam volna venni

Speciel az enyémben nem lehet, a jobb szélső kettőt még csak csak, de a fordulatszámmérőnél már nem. Vékony vagyok, de annyira nem és nem is agysebésznek készültem. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.