Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

gondolhatod, hogy nem corsa

Há' most akkor gyorsan, vagy jót? nem válogatni :) itt törik magukat értetek a népek, tessék belealkotni azt a corsa-t (lehet hogy olyan jól néz ki benne hogy a következő napi agymenés arról lesz :D

Jah a bögre. :D komoly. Nekem már olyan lesz ahol az opel elején ülve a jány mosolyog :P :D (az már egy patch-elt változat lesz, de még ne akarj olyat. Nem adták ki ) :P a tied csak azé' jobb mert már megvan :D

Amúgy már megint van képetek eltűnni mire hazaérek? csakazé' mert hajnali kettő van, még igazán ittlehetnétek :D :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

...

Jah a bögre. :D komoly. Nekem már olyan lesz ahol az opel elején ülve a jány mosolyog :D :) (az már egy patch-elt változat lesz, de még ne akarj olyat. Nem adták ki ) :D a tied csak azé' jobb mert már megvan :D

...

Szerintem nem véletlenül nem kapok nőcis-képes-opeles bögrét, ne azt nézegessem mán'! :lol: Pedig, lesz olyan kép a kocsimról egyszer, hogy egy kellemes testi adottságokkal rendelkező lány a motorháztetőn félreérthetetlen pozícióban lesz rajta, félmeztelenül. :D

Kíváncsi vagyok, mikor lesz hengerfejes a bögre. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem véletlenül nem kapok nőcis-képes-opeles bögrét, ne azt nézegessem mán'! :D Pedig, lesz olyan kép a kocsimról egyszer, hogy egy kellemes testi adottságokkal rendelkező lány a motorháztetőn félreérthetetlen pozícióban lesz rajta, félmeztelenül. :lol:

Kíváncsi vagyok, mikor lesz hengerfejes a bögre. :huh:

:) :D csak nehogy a kezed is görcsbeáljon majd :D

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor még jobban megboldogítalak, valami próba/tesztverzió de aktiválható. Angol is, szépnek szép, gyorsnak gyors -telepítésben is (pistához képest meg főleg) 20 perc alatt felment a notimra nem upgradelve, kevesebb ramot nem kajol -talán még többet is és egy vistás drivert sem kell felcuccolni mert nem is engedi, ha mégis nem lesz jó pl a hang, hát nagy vonalakban ennyit a win7-ről... :huh:

a pannon meg leránthat gyorsban, 1 hét netért képes tőlem legombolni 6 rugót, innentől elfelejthetnek egy fogyasztóvédelmi kivizsgálás után...

nekem xp ből is volt olyan amit aktiválni kellett volna, de anélkül is megvolt szépen, mert akkor még netem se volt.

de majd ha vki tud egy magyarnyelvűt, amit le tudok esetleg szedni netről az szóljon legyen olyan kedves, mert már unalmas ez az xp :)

új szívásokra vágyom :D

Link to comment
Megosztás:

Há' most akkor gyorsan, vagy jót? nem válogatni :) itt törik magukat értetek a népek, tessék belealkotni azt a corsa-t (lehet hogy olyan jól néz ki benne hogy a következő napi agymenés arról lesz :D

Jah a bögre. :D komoly. Nekem már olyan lesz ahol az opel elején ülve a jány mosolyog :P :D (az már egy patch-elt változat lesz, de még ne akarj olyat. Nem adták ki ) :P a tied csak azé' jobb mert már megvan :D

Amúgy már megint van képetek eltűnni mire hazaérek? csakazé' mert hajnali kettő van, még igazán ittlehetnétek :D :huh: :lol:

én pl tegnap már fél9 kor aludtam este

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem véletlenül nem kapok nőcis-képes-opeles bögrét, ne azt nézegessem mán'! :) Pedig, lesz olyan kép a kocsimról egyszer, hogy egy kellemes testi adottságokkal rendelkező lány a motorháztetőn félreérthetetlen pozícióban lesz rajta, félmeztelenül. :D

Kíváncsi vagyok, mikor lesz hengerfejes a bögre. :huh:

nekem van olyaaan bibibííí

csak kár hogy OFF az a lányzó

Link to comment
Megosztás:

legalább te melózól aztán virítod a zsét

más

próbáltam feltenni mozgóképes GIF et de hol működik hol nem.

pontosabban:

van pár amit egy ismerősöm alkotott, gépen működik rendesen, de itt nem

vajon miért?

méretileg megfelelő amit be akartam rakni, GIF is akkor mi lehet még baja?

Link to comment
Megosztás:

nekem xp ből is volt olyan amit aktiválni kellett volna, de anélkül is megvolt szépen, mert akkor még netem se volt.

de majd ha vki tud egy magyarnyelvűt, amit le tudok esetleg szedni netről az szóljon legyen olyan kedves, mert már unalmas ez az xp :huh:

új szívásokra vágyom :)

Itt van a 64-bites Vistám ha szívni akarsz. Bár a multkor megcsinálta egy csávó, azóta jó, és eredeti :D a vistám is meg az xp-is.

Link to comment
Megosztás:

Itt van a 64-bites Vistám ha szívni akarsz. Bár a multkor megcsinálta egy csávó, azóta jó, és eredeti :huh: a vistám is meg az xp-is.

a vistát nem bírná a gépem

szomszéd csinálta jól.

felrakta a vistát, észrevette,hogy biza kellene memória

vett egy xbox - ot

Link to comment
Megosztás:

Én meg csak visszatettem a pistát a 7 helyett, jónak jó az de nem az én szememnek való, olyan színkavalkád van benne, hogy brrr... Bezzeg az ubi :lol: na az olyan jó szemkímélő :P :D csak asszem mégsem router lesz belőle hanem szimpla modem, kis kócmócolás (amit amúgy is kéne) meg vezeték-behúzás a falba és már jó is... :D :D :D :D

Jja, és milyen jó, hogy elment a "fő"szerelő a cégtől..hekkelhetem a sok retek pócwágent... :huh:

Legszivesebben felgyújtanám a kitalálójával együtt mindet... :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg csak visszatettem a pistát a 7 helyett, jónak jó az de nem az én szememnek való, olyan színkavalkád van benne, hogy brrr... Bezzeg az ubi :lol: na az olyan jó szemkímélő :P :D csak asszem mégsem router lesz belőle hanem szimpla modem, kis kócmócolás (amit amúgy is kéne) meg vezeték-behúzás a falba és már jó is... :D :D :D :D

Jja, és milyen jó, hogy elment a "fő"szerelő a cégtől..hekkelhetem a sok retek pócwágent... :huh:

Legszivesebben felgyújtanám a kitalálójával együtt mindet... :)

vegyél wifiset és nem kell kábelbarátnak lenned

nekem olyad adtak alapból, hogy van 3 kábel hely meg van rajta antenna is

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.