Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem gondoltam hogy ennyire meghökkentő lesz a kijelentésem.

Igazából semmi sem kötelező...ahogy szereket szedni sem. Mert bizonyos teljesítményekhez már nem elegendő a szimpla edzésmunka, ezt az is tudja, aki nincs benne ezekben a dolgokban.

Én azt mondom, inkább azért becsülendő valaki, mert kiemelkedő sportteljesítményt nyújtott, nem pedig azért mert kifogásolható állapota ellenére is kiáll a ringbe.

Link to comment
Megosztás:

Annyit, amennyit az autósport nyert ;)

Ha már mívelni nem lehet, legalább olvassál róla, mi? :lol:

entellektüell topik kellene :lol: ahol lehet entellektüelkedni :lol:

Neked inkább egy odamondós topic kéne, entellektüell topic nem biztos hogy te vadászterületed :( :)

Link to comment
Megosztás:

Tudom hogy neked ez elképzelhetetlen, de okos ember megoldja az ilyen helyzeteket is :( :lol: :)

Jólvanna, ez már a Degec kategória :lol: Exkuzálom magam ;)

Nem akartam olyasvalamivel szívóskodni, amiről nem tehet az ember. És ezt most komolyan is gondolom.

Beszéljünk inkább az úszógumijaidról :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jólvanna, ez már a Degec kategória :) Exkuzálom magam :lol:

Nem akartam olyasvalamivel szívóskodni, amiről nem tehet az ember. És ezt most komolyan is gondolom.

Beszéljünk inkább az úszógumijaidról :lol:

:lol:

arról am tényleg tehet :(

akár csak én a sajátjaimról ;)

Link to comment
Megosztás:

Bizonyos szempontból igen.

De akkor Leonidasz is öngyilkos lett a 300 spártaival Thermopülánál? ;)

Mondhatjuk azt is, hogy öngyilkos lett, mondhatjuk azt is, hogy hős volt, életét áldozta a sportért, a magyar sikerekért. Mindkettő meglátás helyes. Számomra morális értelemben az utóbbi a helytálló.

Leonidasz nem hiszem, hogy szívbetegség miatt halt volna meg ...

Link to comment
Megosztás:

nemlehet hogy szivendöfték? az is a szív egyik nagy betegsége volt annakidején :lol:

ha levágom a fejed, akkor meg agysorvadásod lesz? ;)

ne keverjük már ide a hülyeséget ...

sajnálatos dolog, de ettől függetlenül még nem kell napokig siránkozni, ő vállalta

ha K. János géplakatos összeesik, mert hónapok óta keveset alszik, hogy megélhessenek, akkor ő miért nem kerül be a hírekbe?

Link to comment
Megosztás:

ha levágom a fejed, akkor meg agysorvadásod lesz? ;)

ne keverjük már ide a hülyeséget ...

sajnálatos dolog, de ettől függetlenül még nem kell napokig siránkozni, ő vállalta

ha K. János géplakatos összeesik, mert hónapok óta keveset alszik, hogy megélhessenek, akkor ő miért nem kerül be a hírekbe?

én egy percig se sírtam, és pont ezen a nézőponton vagyok :lol:

azért hülyéskedek is

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.