Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gabit kihívta egy rizsrakéta CRX!

Rízsrakéta :)

Nah ezt még nem hallottam:D

Gábor!

Itthon vagyok már Pesten, ha tudsz jönni a távrángatóért valamelyik nap akkor szívesen látlak! A gépsárkány is készen van, úgy duruzsol a mocija mint ha új lenne, pedig már 21 éves:)

Mielőtt gurulsz Újpestre recsegj rám telcsin!

Link to comment
Megosztás:

140-nél ellustul? Nem tudom az enyém 180-nál kezd lassabban gyorsulni!

Dizájn legrandább?Mé a GÉTÉI Eggyes Góf a maga kocka formájával szebb? Akkor ez vót a divat kérem!

Utastér parasztos? Mé a GÉTÉI Eggyes Góf derékszögekkel és droidoknak való kapcsolóival szebb?

Csak azért a golfot írtam mert ő is ezt hozta fel ellene!

Akkor ez igenis csúcs volt ennél jobb autók csak a BMW-k és Mercik (190e EVO I és EVOII) voltak persze sokkal drágábbak és erősebbek!

Link to comment
Megosztás:

Az utastér és a műszerfal - mint az autó maga - elég parasztosra sikeredett, az ülések sportosak, de oldaltartásuk távolról sem tökéletes, a mostanra valószínűleg fényesre kopott bőrkormány pedig egy számmal nagyobb a kelleténél. Valahogy mégis jelezniük kellett a tervezőknek, hogy ez egy csúcsmodell, s mivel - ezt ők is nagyon jól tudták - a dizájnt eleve elbukták, némi elektronikával próbálták feldobni a hangulatot.

Ez nem jó pofa duma. Ez sértő. Nekem Paraszt autóm. mert nekem villanyszerelőnek csinálták.

Mi baja az egyszerű formákkal és ember tipusokkal?

Az ember aki irta egy nagyon über######akirálycsávó lehet. AMolyan gumibaszóisten.:-) Jót mosolyogtam a dumán. A futóművel egyett értek.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Question: nagyon érezhető a különbség a 8v és a 16v között :?:(csak azért mert még 16v-t nem vezettem, tudom akkor is amateur a kérdés :oops: )

Teljesen más.

A 8v nagyon szimpi szeretem kedves jószágok. A 16v-esek vadállat elszabadulásást éreztetik veled:))

Tegnap és Ma Calibráztam Dark (C20xe) pöcklölt Calijával.

Zorro is tudna mesélni. Király vóóóttt

Link to comment
Megosztás:

elolvastam ezt a cikket :evil: :evil:

aki ezt írta az egy paraszt, én is tudnék úgy írni egy auróról, hogy mondjuk nekem csak az 5ös bömbi tetszik és ami nem az az egy szar, fostalicska, villanyszerelőautó, akármi..... :x :x

hú de felbaszottttttt :!: :!: :!: :!:

Link to comment
Megosztás:

Jó pofa kis cikk!

Egy két dolgon jót mosolyogtam (pl: 93 után ECO-TEC örület Renzsó szaros 136 lovas GSI-d van he he meg egyéb tudatlanságok ....) de

hát a total már csak ilyen ugye. Nem kell mondani mit írtak a Fóti taliról!

A 94-es még olyan mint a tiéd külsőre is és akkor az is csak 136 lovas :) :lol:

Egy alulinformált macskajancsi írta a cikket. Vérkötsög :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Elolvastam a cikket.

Valami igen nagy vadparaszt írhatta, érezhető a gúny, a lenézés, a kárörvendés a szavaiból. Látszik, hogy nagyon kielégült, mire megírta a cikket, valószínüleg kiröhögte a csaja a 11 centis pénisze miatt és ebbe a cikkbe fojtotta minden elkeseredett utálatát.

Mondjuk ritkán olvasni Opelről pozitív kritikát a totalcar-on.... de ennyire negatívat ?

Szóval ha mentek rugdosódni, szóljatok ! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.