Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

már kezdem látni az alagút végét.

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=6db923488...&aid=150222

még nincsenek a gombok bekötve... de már próbáltam, és igen fain lett úgy, ha vmi miatt nem sikerülne még se... akkor is jó lesz, mert kéken fog világítani.

esetleg akinek van kedve, vegye ki a gombokat, és a plexit nyomja ki belőle, és csiszolja le a festéket, festék nélkül szrintem a sima világítás is látszani fog.

Ez nagyon szuper lett!!! <_<

Esetleg tudnál ehez egy frankó útmutatót csinálni, hogy mit, hogyan kell???

Természetesen, ha nem lenne ez gond Neked.

Link to comment
Megosztás:

már kezdem látni az alagút végét.

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=6db923488...&aid=150222

még nincsenek a gombok bekötve... de már próbáltam, és igen fain lett úgy, ha vmi miatt nem sikerülne még se... akkor is jó lesz, mert kéken fog világítani.

esetleg akinek van kedve, vegye ki a gombokat, és a plexit nyomja ki belőle, és csiszolja le a festéket, festék nélkül szrintem a sima világítás is látszani fog.

Zsír lett kolega!!! <_< Most, hogy itthon vagyok, én is rászánom magam a gombok ledezésére! :)

Link to comment
Megosztás:

Én nem bánom, ha nem Fordom van. :)

szerten az F edből mi lett volna??

ilyen sebességre nem is képes :)

és durvábban tört volna.

Ez nagyon szuper lett!!! <_<

Esetleg tudnál ehez egy frankó útmutatót csinálni, hogy mit, hogyan kell???

Természetesen, ha nem lenne ez gond Neked.

lesz

képek már vannak.

nekem csak sima ledjeim vannak, nem olyan frankó ledpaneljeim, mint Laleenak, így eléggé macerás volt megcsinálni, kb az egész napom ráment.

Link to comment
Megosztás:

lesz

képek már vannak.

nekem csak sima ledjeim vannak, nem olyan frankó ledpaneljeim, mint Laleenak, így eléggé macerás volt megcsinálni, kb az egész napom ráment.

Azt elhiszem, mert nekem nem volt türelmem sima ledekkel foglalkozni! De frankó lett! Ha egyszer talizunk, lesz mit mutogatni egymásnak! <_<

Link to comment
Megosztás:

Ne is törődj velük, csak irigykednek, mert nekik karosszériáshoz kell vinni a kocsit, ha horpadás van rajta, neked csak elég egy kompresszor amivel túlnyomást hozol létre a kipufon keresztül. :P <_< Csak ne felejtsd el felhúzni az ablakokat!

Te naggggyon hülye vagy :)

Ennyit a Szutyokikról! :)

A belső égésű motor átment külső égésűvé! :lol:

Pedig új swift volt. Kár érte, jó kis kocsi ^_^

Még akkor is, ha Laleeé? :lol:

Akkor meg főleg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kell nekem rámenni a járdaszegélyre. :)

Keresd meg Endlost "allroad"-osítás ügyben :lol: garantáltan nem fogja semmi sem lerendezni a kocsid alját városi terepen.. :lol:

azért kíváncsi lennék, hogy egy 2 éves autó mitől tud kigyulladni?hmmm.gif

Talán gyufától? :lol: <_< :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.