Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha nem vagyok indiszkrét akkor meg szabad tudakolni mennyibe van egy ilyen beszerelhetős változat?

Megkérdezheted.

Még akkor újítottam melóbol mikor gyártottunk spoyleres féklámpást Wagon R-eket. <_< :)

A keresztpámnak adtam de nem szerelte be a Passatba.

Most meg G Astra Caravánt vett abban meg van.

Van nekem egy fehér de pirosan világító pótféklámpám Vectra B-ből asszem de nincs meg a burkolata.

Ez jobb asszem 42 centi hosszú.

Link to comment
Megosztás:

Megkérdezheted.

Még akkor újítottam melóbol mikor gyártottunk spoyleres féklámpást Wagon R-eket. <_< :)

A keresztpámnak adtam de nem szerelte be a Passatba.

Most meg G Astra Caravánt vett abban meg van.

Van nekem egy fehér de pirosan világító pótféklámpám Vectra B-ből asszem de nincs meg a burkolata.

Ez jobb asszem 42 centi hosszú.

Meg ugyebár valamennyire legyen vízálló, szóval ha kivágod és beilleszted akkor a maradt réseket mondjuk kikened szilóval?

Link to comment
Megosztás:

akkor nem figyeltél jól :lol: nekem szépen megvan minden szám rajta :)

és a kereket se kell leszedni

Én arra gondoltam, hogy te is mennyit kerested mire megtaláltad, vagy te már nem is emlékszel miket irtál akkoriban amikor kerested? :)

Aha, szóval oldalt és alulról van! - én oldalt felül kerestem.. <_< Na, ott még nem néztem... majd akkor egyszer meglesem kiváncsiságból!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már 1 órája böngészem a fórumot, de nem sikerült megtalálnom azt amit keresek. -tudja valaki honnan lehet letölteni a Hans-Rüdiger Etzold - Így Csináld! Opel Astra (ICS78) könyvet (F Astrahoz)? Olvastam itt utalást "Maci" oldalára, de nem tudom a címét!

Please, segítsen valaki, fontos lenne!

---

Opel Astra Caravan '95 1.7TD

Link to comment
Megosztás:

Gőzöm sincs. <_< Majd megnézitek nekem - legalább le lesz vakarva a mocsok róla :) - mert nem találtam a már oly sokszor belinkelt kép alapján. Valószinűleg el lesz bújva mint ahogy Novyynak is, de azért meg le nem szedem a kereket...egy sárga matricát látni rajta amire az van irva hogy "HR"..oszt ennyi. :)

Ha ezt előbb beírod, már meg is mondtam volna, hogy F13WR 4.18-as a váltód :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha ezt előbb beírod, már meg is mondtam volna, hogy F13WR 4.18-as a váltód :)

:) ..nem nézegettem én azt, nem is annyira érdekelt, csak kiváncsiságból érdekelt a váltóm tipusa...a minap figyeltem fel rá amikor átnéztem az olajszintet, ablakmosó, hűtőfolyadékszintet.. És mit kell arról tudni? Jó az nekem? Attól olyan lomha az én kicsi kocsim, ugyi!? <_<

Link to comment
Megosztás:

:) ..nem nézegettem én azt, nem is annyira érdekelt, csak kiváncsiságból érdekelt a váltóm tipusa...a minap figyeltem fel rá amikor átnéztem az olajszintet, ablakmosó, hűtőfolyadékszintet.. És mit kell arról tudni? Jó az nekem? Attól olyan lomha az én kicsi kocsim, ugyi!? <_<

Tul.képpen igen, a leghosszabb végáttétel van benne, tehát a legkisebb végsebességet ez produkálja, viszont a 60LE-höz felesleges lenne rövidebb.

Link to comment
Megosztás:

Pedig nem nagyon kéne, legalábbis az útépítőknek nem a legjobb ez a klíma, na meg vasárnapról ne is beszéljünk... <_<

Akkor te meg csajosod jöttök? :)

Link to comment
Megosztás:

Pedig nem nagyon kéne, legalábbis az útépítőknek nem a legjobb ez a klíma, na meg vasárnapról ne is beszéljünk... <_<

Akkor te meg csajosod jöttök? :)

Eddig úgy tűnik, hogy igen. Ha nem jön közbe semmi, akkor megyünk, ha közbejön valami, akkor 2 hét múlva Tokajba találkozunk! :) Mert a sógor uncsija felborult a motorral (lapockatörés, belsővérzés stb.) és be ugrok helyette melózni, nem tudom, hogy hogy lesz szabadidőm!

Link to comment
Megosztás:

Ahha, hát nem a legjobb buli gipszben henyélni.. :)

Mondjuk ha ilyen retek idő marad akkor tárgytalan lesz a dolog, esőben nem nagyon jó buli bár van termál medence jó forró vízzel... :lol:

Istenem, azok a régi szép idők mikor még ott dolgoztam, az wót az íílet komám... <_< :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahha, hát nem a legjobb buli gipszben henyélni.. :)

Mondjuk ha ilyen retek idő marad akkor tárgytalan lesz a dolog, esőben nem nagyon jó buli bár van termál medence jó forró vízzel... :P

Istenem, azok a régi szép idők mikor még ott dolgoztam, az wót az íílet komám... <_< :lol: :lol:

:lol: Elhiszem! ^_^ Annó, az akkori barátnőm strandon dolgozott, mondanom sem kell, hogy reggeltől estig ott voltam. Nyár végén, mikor bezárt a strand, rendesen unatkoztam! :P Tavaly is sokat voltunk a strandon, idén is készülünk egy jó párszor, de ez a retek idő nem engedi. Ha meg jó idő van, akkor időm nincs! :)

Link to comment
Megosztás:

Megjött pénteken a papír a yardoktól, hogy elkezdték a közigazgatási eljárást. <_< Postás kérdezte is tőlem, hogy miért kaptak sokan papírt a yardoktól. Elmeséltem neki tömören. Mikor jöttem ki, akkor vagy hárman olvasták még rajtam kívül a papírt. :)

A megállni tilos, vagy újabb alacsony repülés? :) Rajta van az esetleges sebességtúllépés mértéke is?

Link to comment
Megosztás:

<_< Elhiszem! :) Annó...

Anno mi meg egész éjszaka kint voltunk, volt éjszakai fürdő, még nagykállóból meg Újfehértóról is jöttek, na azok voltak a bulik :) csajhegyek.. :lol: elmondhatatlan... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.