Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az alaplapról többet nem tudok, de ez egy komplet gép házzal tokkal vonoval dvd íróval, ja és a prockó mivel amd gondolom durván a 3/4-én fut orajelbe csak ezeknél valami fura modszer alapján adják meg ezt a számot.

Tévedés. Sokan nem veszik észre ezt. Már nem GHz-ben vagy MHz-ben adják meg a procik típusszámát, hanem csak adnak neki egy azonosítást. Pl intelnél is az E6600 proci 2x2x4GHz. :) Azt nem osztani kell, hanem csak egy szimpla típusszám, azonosításra. Amúgy az AMD procik erősebbek vagy azonos teljesítményűek (és olcsóbbak) az intel társaiknál.

Fateromnak is 1,5 évig tartott felfogatnom vele, hogy a 2600+-os Sempron proci neki a büdös életben nem fog 2,6GHz-n üzemelni. <_< Pedig állítólag ért a géphez. :)

Link to comment
Megosztás:

Tévedés. Sokan nem veszik észre ezt. Már nem GHz-ben vagy MHz-ben adják meg a procik típusszámát, hanem csak adnak neki egy azonosítást. Pl intelnél is az E6600 proci 2x2x4GHz. :) Azt nem osztani kell, hanem csak egy szimpla típusszám, azonosításra. Amúgy az AMD procik erősebbek vagy azonos teljesítményűek (és olcsóbbak) az intel társaiknál.

Fateromnak is 1,5 évig tartott felfogatnom vele, hogy a 2600+-os Sempron proci neki a büdös életben nem fog 2,6GHz-n üzemelni. <_< Pedig állítólag ért a géphez. :)

jaja de most ez mire jó??

nekem még a p4 es azt írja ami benne is van.

2.2es pentium...

meg most ez is hogy van?

van AMd Intel meg Intel pentium vagy mi??

Link to comment
Megosztás:

mert akkor a röhögést felváltja a szánakozás <_< :) :)

ez már viccnek is kicsi! ^_^

...

Stefan, nemhogy jönnél inkább offolni :lol:

Erre a gyíkolásra már nem lehet mit mondani :lol:

És különben is kell lapátolni egy kis dszídípít is néha! :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

jaja de most ez mire jó??

nekem még a p4 es azt írja ami benne is van.

2.2es pentium...

meg most ez is hogy van?

van AMd Intel meg Intel pentium vagy mi??

Mert neked régi P4-d van. Az újakról beszéltem.

Van AMD mint processzorgyártó és Intel mint processzorgyártó. Az AMD már régóta bevezette az AthlonXP-k jelzéseinél, hogy nem a frekvenciát tünteti fel. Pl van kétfajta 2600+. Az egyik 1,92GHz-s, a másik 2,01. Az Intel meg az LGA775 foglalatos processzorainál kezdte el használni az egyéni jelöléseket, amik nem a frekvenciára utalnak. Valamint az Intel Pentium az erősebb procik, a Celeronok meg a gyengébbek. AMD-nél az Athlon-ok az erősebbek, a Sempron a gyengébb kivitel.

Link to comment
Megosztás:

Mert neked régi P4-d van. Az újakról beszéltem.

Van AMD mint processzorgyártó és Intel mint processzorgyártó. Az AMD már régóta bevezette az AthlonXP-k jelzéseinél, hogy nem a frekvenciát tünteti fel. Pl van kétfajta 2600+. Az egyik 1,92GHz-s, a másik 2,01. Az Intel meg az LGA775 foglalatos processzorainál kezdte el használni az egyéni jelöléseket, amik nem a frekvenciára utalnak. Valamint az Intel Pentium az erősebb procik, a Celeronok meg a gyengébbek. AMD-nél az Athlon-ok az erősebbek, a Sempron a gyengébb kivitel.

Nekem is t8300-as procim van mégse nyóc gigaherc. <_< :)

Link to comment
Megosztás:

Zótyaaaaa.........Zótyaaaa !!!!!!!!!! :( :P :hiya:

Találtam neked valamit, nem látszik a kulcsontja :D :D :D

http://www.mommo.hu/kep/popup/244660/9a16f7f0c3

Hű, köszi! Képzeld el amikor már vagy háromszor kicsavart mint törülközőt, aztán zihálva másznák ki az ágyból bal kézzel visszahúz, jössz vissza rögtön! :) :lol: Viszont megvan az az előnye, hogy nem kell megvédeni a discóban. :P

Link to comment
Megosztás:

Hű, köszi! Képzeld el amikor már vagy háromszor kicsavart mint törülközőt, aztán zihálva másznák ki az ágyból bal kézzel visszahúz, jössz vissza rögtön! :) :( Viszont megvan az az előnye, hogy nem kell megvédeni a discóban. :D

azért pontosítanék egy kicsit! :D "jössz vissza rögtön! Kutya!szadomazo.gif :P :hiya: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.