Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

utólag csatlakozom a börszdéjes társulathoz :( (csak most értem haza nah...) de így legalább nem lettem kihagyva a köszönetnyilvánításból egy gyökér "csak3atlehessenidézni" fórumképesség miatt :) :hiya: Szal bódog szülinapot (remélem már nem olvasod el mert minden betűből többet látsz :lol: :P )

Link to comment
Megosztás:

Nem baj, legalább fáradtan, késő este nem kellett sokat olvasni :) :(

ez is egy oldala

na ilyen festéket ne vegyetek

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=a17444093...&aid=150447

ez kimondottan semmire se jó

alapból beltéri asználatot ír, de én 2napi száradás után megkarcoltam ujjal, és 3 napi állás után a polírozó szer feloldotta.

de nem arról van szó, hogy túl erős volt neki, és lecsikarta neeeeem, egyszerűen, mintha nitrohígítóval töröltem volna át.

szóval sokadik festés után most lecsiszoltam az egészet, és lefujtam alapozóval, kap még egy réteget az alapozóból, aztán a ezüstfestékből vagy két 3 réteget, és vagy két réteg lakkot, és kész.

kocsög krómfesték semmire se jó.

csak olyat fessetek vele, amihez semmi hozzá nem ér, mert hónapokkal később sincs semmi tartása, és sérülékeny.

Link to comment
Megosztás:

Nem, de jobban hangzik, mint a régebbi Fiat-os verzió.

Háát, nem tudom én, a dízelekre még nem hallottam igazából panaszt :P 400 ezres céges Pandákról beszélve... :hiya:

utólag csatlakozom a börszdéjes társulathoz :D

de így legalább nem lettem kihagyva a köszönetnyilvánításból egy gyökér "csak3atlehessenidézni" fórumképesség miatt :)

Szintúgy kívánom!

Nyissak egy "köszöntős" topicot? :lol: :(

Te meg Novy ahelyett, hogy egész nap a fórumot lested volna inkább jöttél volna velünk s.patakra csobogni :P olyanok lettünk mint a tűzoltópalack :D lehet be is csajozhattál volna :D volt bőven választék.. :P

Link to comment
Megosztás:

Itt van egy pár kép a monoki tóról. Hétvégén ide mennénk sátorozniberugnidumálni! :D :lol:

Ahaaaam :hiya: szal itt lehet pecázni is? :P reszkess van a halaknak.. :(

Persze ha összejön.. :)

Link to comment
Megosztás:

utólag csatlakozom a börszdéjes társulathoz :( (csak most értem haza nah...) de így legalább nem lettem kihagyva a köszönetnyilvánításból egy gyökér "csak3atlehessenidézni" fórumképesség miatt :) :hiya: Szal bódog szülinapot (remélem már nem olvasod el mert minden betűből többet látsz :lol: :P )

Á, csak itthon voltam, nem szeretem a felhajtást. Meg pénteken és szombaton amúgyis ittam, mert egyik nap pincebuli volt barátnőméknél, aztán meg másik nap szülinapokat ünnepeltünk, mert náluk is volt 2 szülinapos.

De tényleg köszi mindenkinek. :D

Link to comment
Megosztás:

Winkler gyerek arcoskodik, ócsárolja az F Astrát...

Jah láttam de inkább csak kimentem és rágyújtottam....

Driften is ott lobogtatta a harcsabajuszt, gondolkoztam hogy oda kéne menni hozzá, (még a múltkoriért) de aztán elmaradt :) Ha legközelebb is ott lesz.................. :( :P

Nem értem, miért hőbörögtök, ti is ugyanezt csináljátok más autótípusokkal ( Fiat, Renault, VW, Suzuki ), sokszor összehasonlítási alap nélkül :lol:

Ide lőjetek :hiya:

Kellemes napot mindenkinek :D

Link to comment
Megosztás:

Nem értem, miért hőbörögtök, ti is ugyanezt csináljátok más autótípusokkal ( Fiat, Renault, VW, Suzuki ), sokszor összehasonlítási alap nélkül :)

Nekem azért van "összehasonlítási alapom" :(

Nem azt mondom, hogy az opeltől nincs jobb de milyen áron? Azt szerintem mi kik itt vagyunk nem tudjuk megfizetni. Csak az általad felsorolt autókról szó lévén -a suzuki nem azért szutyuki mert egy rakás rom hanem azért mert könnyen azzá lehet tenni (nem csak önhibából) egyébként mechanikusan az átlag-használatra a legtökéletesebb (és ezt el is ismerem), kényelemnél már lényegesen másabb a helyzet és a karosszéria is gyenge valamint nemigazán tartós ha nem gondozza alaposan a tulaj. Fiat (panda) szintén hasonló tulajdonságokkal rendelkezik. WV meg kényelemből szinte jeles de egy merev belsővel rendelkezik és ráadásul a benzinesei nem is valami tartósak, az újakról meg ne is beszéljünk -hiába bivalyerős egynémelyik. És akkor még ha javításról van szó már jobb ha szóba sem hozzuk az alkatrész árakat..

Link to comment
Megosztás:

Nekem azért van "összehasonlítási alapom" :(

Nem azt mondom, hogy az opeltől nincs jobb de milyen áron? Azt szerintem mi kik itt vagyunk nem tudjuk megfizetni. Csak az általad felsorolt autókról szó lévén -a suzuki nem azért szutyuki mert egy rakás rom hanem azért mert könnyen azzá lehet tenni (nem csak önhibából) egyébként mechanikusan az átlag-használatra a legtökéletesebb (és ezt el is ismerem), kényelemnél már lényegesen másabb a helyzet és a karosszéria is gyenge valamint nemigazán tartós ha nem gondozza alaposan a tulaj. Fiat (panda) szintén hasonló tulajdonságokkal rendelkezik. WV meg kényelemből szinte jeles de egy merev belsővel rendelkezik és ráadásul a benzinesei nem is valami tartósak, az újakról meg ne is beszéljünk -hiába bivalyerős egynémelyik. És akkor még ha javításról van szó már jobb ha szóba sem hozzuk az alkatrész árakat..

És akkor szerinted az opelnek nincs is hibája? :)

Link to comment
Megosztás:

Megnyugtatlak, hogy bőven van :( de nekem nem mindegy, hogy az első 100 km után szétmegy benne minden részem vagy letépek :) a Balcsiig megállás nélkül vagy sem (ami nagyjából megengedett menettempóval olyan 5.5-6 óra hossza). Egyszóval (nekem) kényelmesebb sokkal mint a kategóriatársai, mellesleg ha javítani kell sokkal egyszerűbb és főleg olcsóbb.. :P

Link to comment
Megosztás:

Megnyugtatlak, hogy bőven van :lol:

Akkor meg végképp nem értem a felháborodást :(

Fikázzátok a többi kocsit, mert szarok, elismered, hogy az Astranak is vannak bőven hibái, de ha valaki csak 1 rossz szót is szól, már azonnal köcsög meleg. :)

Jó, persze én nem vagyok inszájder :P Így más :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Akkor meg végképp nem értem a felháborodást :(

Fikázzátok a többi kocsit, mert szarok, elismered, hogy az Astranak is vannak bőven hibái, de ha valaki csak 1 rossz szót is szól, már azonnal köcsög meleg. :)

Jó, persze én nem vagyok inszájder :P Így más :hiya:

Te is a lányeget szűröd le ahogy látom. Klasszikus meddő vita... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na akkor mondok egyet: a "nagyon jó" nő olyan mint egy 740-es BMW, mindenki szivesen elvinné egy körre na de élni vele.. :(

Teccik már kapisgálni? :) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.