Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Fura volt a dízel után, hogy ez megy is mi? :(

Amúgy egy 1.3 16V elég szépen megy azzal a könnyű kasztnival :lol:

Nem volt olyan furcsa, mert a ribi a "nagy ótó" az családban, ha apámnak kell vmiért, akkor én berakom a s.ggem egy 1.4 16v Zetec-S fordba, és pörgetem a pörgetnivalót :D Nyah az megy :hiya: (múlthéten monnyuk kicsit túlvállaltam magam, a 2.0 TDI A4-es már lenyomott, de 2-esben még jó voltam, ott fogyott el a kraft :) ) Az 1.6-os gófokat körbe pöfögöm vele, egy 3-as góf GTI-t aláztam többször is, de az ójdi már nagy volt :P )

Link to comment
Megosztás:

akkor én berakom a s.ggem egy 1.4 16v Zetec-S fordba, és pörgetem a pörgetnivalót :lol: Nyah az megy :hiya: (múlthéten monnyuk kicsit túlvállaltam magam, a 2.0 TDI A4-es már lenyomott, de 2-esben még jó voltam, ott fogyott el a kraft :) ) Az 1.6-os gófokat körbe pöfögöm vele, egy 3-as góf GTI-t aláztam többször is, de az ójdi már nagy volt :( )

Mer' mindíg csak az emberkedés... :P

Link to comment
Megosztás:

Mer' mindíg csak az emberkedés... :(

Egyszerűen mehetnékem vót, és ez volt az első lámpa ahova első voltam. Ilyenkor bezzeg b.szik a tunying-kalosos hujegyerek mellémállni túráztatni, nekem csak az audi maradt :hiya: De jó volt. Oan 120 körül monnyuk már elég volt neki, mert vészvillanccsal megköszönte, aztán visszaállt emberibb sebességre :) Ez az autó menni akar, én nem tiltom meg neki :P Követeli hogy pörgessék, de komolyan :lol:

Legközelebb keresek 1.8-ast a 2.0 picit volt csak sok :D

Link to comment
Megosztás:

Egyszerűen mehetnékem vót, és ez volt az első lámpa ahova első voltam. Ilyenkor bezzeg b.szik a tunying-kalosos hujegyerek mellémállni túráztatni, nekem csak az audi maradt :P De jó volt. Oan 120 körül monnyuk már elég volt neki, mert vészvillanccsal megköszönte, aztán visszaállt emberibb sebességre :) Ez az autó menni akar, én nem tiltom meg neki :( Követeli hogy pörgessék, de komolyan :hiya:

Legközelebb keresek 1.8-ast a 2.0 picit volt csak sok :D

régebbi audi, 100as a nagy tepsi motorháztetejű.

azt még én is lenyomtam, ezzel a 60 lóval :lol: kezdő astrás koromban is :D

Link to comment
Megosztás:

régebbi audi, 100as a nagy tepsi motorháztetejű.

azt még én is lenyomtam, ezzel a 60 lóval :( kezdő astrás koromban is :P

Majd ha a 60 lovad annyi idős lesz mint a nagy tepsi és lesz benne 40 ló, mert a többi már az örök vadászmezőn akkor legyél ilyen kemény a vassal, vagy is örülj, hogy még megmozdítja a kasznit ami maradt belőle!

Az ilyen autókat tisztelni kell, persze ha ember ül benne!!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Majd ha a 60 lovad annyi idős lesz mint a nagy tepsi és lesz benne 40 ló, mert a többi már az örök vadászmezőn akkor legyél ilyen kemény a vassal, vagy is örülj, hogy még megmozdítja a kasznit ami maradt belőle!

Az ilyen autókat tisztelni kell, persze ha ember ül benne!!!! :)

14évesen is benne lesz a 60 ló :hiya:

az a 100as se volt idősebb akkoriban :lol:

tisztelni egy olyan kocsit? :P

sztem nem egyről beszélünk :(

linkelek minjááá képet

http://www.hasznaltauto.hu/2962688_audi_100_1987

ilyen volt

szerintem az a 30 ló+ elment a tömeg többlet miatt, nameg végsebességenvisszajött, 180 felett ment az a kocsi

Link to comment
Megosztás:

Mi érdekel kisgyerek?

Kérdezzél. :D

igenis bácsi.

Venni kéne egyet. Viszonylag ócóért. (nem 150-ért, de nem is szeretnénk 6-7 kilót rátenni) A kérdés igazából arra irányulna hogy hol vannak a kasztnin a gyenge pontok, hol lehetnek olyan hibák amiket egy vevő (nevezzük most én-nek) nem vesz észre, mert pl azt sem tudja hogy van. Amiket a jónépek itt mondtak azt már agybavéstem, Te jössz :) :hiya: :D

14évesen is benne lesz a 60 ló :D

az a 100as se volt idősebb akkoriban

tisztelni egy olyan kocsit?

sztem nem egyről beszélünk :P

linkelek minjááá képet

http://www.hasznaltauto.hu/2962688_audi_100_1987

ilyen volt

szerintem az a 30 ló+ elment a tömeg többlet miatt, nameg végsebességenvisszajött, 180 felett ment az a kocsi

Szép szivar óudi. Ne bántsd, szeressem :lol: :(

Link to comment
Megosztás:

igenis bácsi.

Venni kéne egyet. Viszonylag ócóért. (nem 150-ért, de nem is szeretnénk 6-7 kilót rátenni) A kérdés igazából arra irányulna hogy hol vannak a kasztnin a gyenge pontok, hol lehetnek olyan hibák amiket egy vevő (nevezzük most én-nek) nem vesz észre, mert pl azt sem tudja hogy van. Amiket a jónépek itt mondtak azt már agybavéstem, Te jössz :) :P :hiya:

Ezek csak akkor rozsdásodnak ,ha sérülve voltak valahol.

Vásárláskor nézd meg az elemek rögzítőcsavarjait. Azokon látszik,hogy megvoltak-e bontva vagy sem.

Ez ugye törésre ,elemcserére utaló jel.

Kormány váltóógomb pedálgumik kopása.

A kilométerórát nem érdemes nézegetni mert könnyű visszatekerni a számlálókat. :(

A Swiftekbe csak tankolni kell meg az időszakos cserék.

Szűrők,olaj és egyéb folyadékok.

Nem jellemző a meghibásodás rájuk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Neeem lehet így hozzáállni :hiya: az egynyócas góf megvolt, miért pont ez ne lenne? :lol: :P

erről a golf megvoltról a tegnap este jut eszembe

vane gy fogykós gyerek, és tegnap este összetalálkozott velünk.

szivattuk agyba főbe, meg még rá is tett szerencsétlen magától is, és végül azt találták ki, hogy dugja meg az astra kipufogóját, kérdem miért pont az enyémet, erre az volt a válasz(csajoktól) mert az olyan nagy... hát erre nem tudtam mit mondani, csak azt: ja eléggé na meg még kellemes meleg, 20perce álltam meg :(

:)

hálistennek ebbe nem ment bele a Jolly srácc

Link to comment
Megosztás:

erről a golf megvoltról a tegnap este jut eszembe

vane gy fogykós gyerek, és tegnap este összetalálkozott velünk.

szivattuk agyba főbe, meg még rá is tett szerencsétlen magától is, és végül azt találták ki, hogy dugja meg az astra kipufogóját, kérdem miért pont az enyémet, erre az volt a válasz(csajoktól) mert az olyan nagy... hát erre nem tudtam mit mondani, csak azt: ja eléggé na meg még kellemes meleg, 20perce álltam meg :P

:(

hálistennek ebbe nem ment bele a Jolly srácc

De genyók vagytok. :)

Link to comment
Megosztás:

erről a golf megvoltról a tegnap este jut eszembe

vane gy fogykós gyerek, és tegnap este összetalálkozott velünk.

szivattuk agyba főbe, meg még rá is tett szerencsétlen magától is, és végül azt találták ki, hogy dugja meg az astra kipufogóját, kérdem miért pont az enyémet, erre az volt a válasz(csajoktól) mert az olyan nagy... hát erre nem tudtam mit mondani, csak azt: ja eléggé na meg még kellemes meleg, 20perce álltam meg :P

:(

hálistennek ebbe nem ment bele a Jolly srácc

Nagyon menő dolog más fogyatékosságán poénkodni... :)

Link to comment
Megosztás:

Ezek csak akkor rozsdásodnak ,ha sérülve voltak valahol.

Vásárláskor nézd meg az elemek rögzítőcsavarjait. Azokon látszik,hogy megvoltak-e bontva vagy sem.

Ez ugye törésre ,elemcserére utaló jel.

Kormány váltóógomb pedálgumik kopása.

A kilométerórát nem érdemes nézegetni mert könnyű visszatekerni a számlálókat. :(

A Swiftekbe csak tankolni kell meg az időszakos cserék.

Szűrők,olaj és egyéb folyadékok.

Nem jellemző a meghibásodás rájuk. :lol:

Köszi. A problémám az hogy ebben az országban nem törött autót találni nem egyszerű :P Ennek az eszköznek a km órája amúgy is komoly darab, a százezreket már nem jelez, így meg elég sok a 60-70 ezer körül futott gép amihez mégcsak meg se kellett pörgetni az órát :hiya: A csavarok pl nem jutottak eszembe, pedig perszehogypersze. :)

köcc

Link to comment
Megosztás:

erről a golf megvoltról a tegnap este jut eszembe

vane gy fogykós gyerek, és tegnap este összetalálkozott velünk.

szivattuk agyba főbe, meg még rá is tett szerencsétlen magától is, és végül azt találták ki, hogy dugja meg az astra kipufogóját, kérdem miért pont az enyémet, erre az volt a válasz(csajoktól) mert az olyan nagy... hát erre nem tudtam mit mondani, csak azt: ja eléggé na meg még kellemes meleg, 20perce álltam meg :hiya:

:)

hálistennek ebbe nem ment bele a Jolly srácc

És titeket még nem b.szott meg egyik rokona se? :P fog még kaktusz lógni a s.ggetekből :(

Link to comment
Megosztás:

Ezek csak akkor rozsdásodnak ,ha sérülve voltak valahol.

Vásárláskor nézd meg az elemek rögzítőcsavarjait. Azokon látszik,hogy megvoltak-e bontva vagy sem.

Ez ugye törésre ,elemcserére utaló jel.

Kormány váltóógomb pedálgumik kopása.

A kilométerórát nem érdemes nézegetni mert könnyű visszatekerni a számlálókat. :)

A Swiftekbe csak tankolni kell meg az időszakos cserék.

Szűrők,olaj és egyéb folyadékok.

Nem jellemző a meghibásodás rájuk. :P

én ebben a csak akkor rozsdásodnak, ha sérülve voltak dologban nem hiszek már bocs

két kollégám is járt úgy,hogy na van egy kis folt az alján, kivágja kihegeszti, és a végén cserélt küszöböt sárvédőt.

nem azért, mert megugrott a flex vágás közben :(

meg az előbb is említett nyúlványok, több autón is láttam, hogy össze vissza rohadt.

meg kellnézni, mint akármelyik másik autót.

próbakör alatt kiderül a kuplung állapota is

füstöl e, mert 6 éves suzin is cseréltettek már szelepszár szimeringeket is

Link to comment
Megosztás:

De genyók vagytok. :)

Nagyon menő dolog más fogyatékosságán poénkodni... :(

És titeket még nem b.szott meg egyik rokona se? :hiya: fog még kaktusz lógni a s.ggetekből :P

Kinyitott esernyő nyele

jaj de genyók vagyunk bizony bizony.

biztos csak mi szórakoztunk el rajta eddig, senki más.

megyek is gyónni, biztos ti se nevettetek még ki senkit, biztos nem kértetek még meg senkit olyanra, ami poén lett volna.

egyébként nem fogyatékos, olyan értelemben, hogy betegség, megvan a 8 általánosa, csak ilyen flúgos csákó.

azért kicsit nézzetek már magatokba jó, mielőtt indennek elhordtok, mert itt pusztuljak meg ha ti egyiket se csináltátok még.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

jaj de genyók vagyunk bizony bizony.

biztos csak mi szórakoztunk el rajta eddig, senki más.

megyek is gyónni, biztos ti se nevettetek még ki senkit, biztos nem kértetek még meg senkit olyanra, ami poén lett volna.

egyébként nem fogyatékos, olyan értelemben, hogy betegség, megvan a 8 általánosa, csak ilyen flúgos csákó.

azért kicsit nézzetek már magatokba jó, mielőtt indennek elhordtok, mert itt pusztuljak meg ha ti egyiket se csináltátok még.

:)

Ez számomra nem volt egyértelmű.

Link to comment
Megosztás:

...

létezik autó, amit nem kell állandóan szerelni, nem dobálja a hibakódokat és csak megy, és megy és megy :lol: :D :)

Jaja, C14NZ motor van benne, és itt áll a garázsban :( :P

...

...mert itt pusztuljak meg ha ti egyiket se csináltátok még

R.I.P. Novy :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.