Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem muszáj volt, rühellem a felvigyázókat, főleg ha bele is pofáznak a dolgomba :D másrészről meg a saját kis összekuporgatott pénzemen vettem azt az autót úgyhogy csend volt neki (és másnak is) avagy ha nem tecc nem kell be se szállni... :D :)

Ááá, nem tudod miből maradsz ki! :D :D

Jah hát saját autó. De ez akkoriba fateré volt.

....

Link to comment
Megosztás:

énnemtudomhogymirőlbeszélsz! :)

Neki olyanok a hátsólámpái!

Jaaaa. Baromi jól néznek ki. :D Multkor láttam egy sufnyituningos caravant...ahol elválasztódik mondjuk a féklámpa az indextől és így tovább...a vonalában ilyen fehér valamivel ( hibajavító? ) be volt húzva...randa volt :D

Nem ide vág a téma....de Tényleg megszűnik a slágerrádió és a danubius? :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Jaaaa. Baromi jól néznek ki. :) Multkor láttam egy sufnyituningos caravant...ahol elválasztódik mondjuk a féklámpa az indextől és így tovább...a vonalában ilyen fehér valamivel ( hibajavító? ) be volt húzva...randa volt :D

Nem ide vág a téma....de Tényleg megszűnik a slágerrádió és a danubius? :D :D :D :D

Úgy tűnik, hogy igen

Link to comment
Megosztás:

FM96.3

most jó zene szól!!

nem tom sztem hülyeség, de te vagy a 2. akitől hallom.

Hát...most mondta be a petőfin a csajszi a hírekben...csak onnan nézek hogy miiifa?

Úgy tűnik, hogy igen

Hát....f*sza lesz ha a sláger helyett "politikai beszélgetős műsor lesz". Lesz*rom a politikát. Imádtam a bumerágont, a LALIKIRÁLYT :) Remélem valami megoldás lesz :D Idióta ortt.

Link to comment
Megosztás:

eddig se volt a kedvencem egyik se... de a politikai híradó a kutyának se kell...

Vicces amúgy...senki se fogja hallgatni. Az én kocsimba zene szóljon...ha más nincs akkor slágerrádió, de ne Beszélgetés. Akkor szólok nagymamának meg 1-2 barátnőjének hogy jöjjenek. Ők érdekesebb témáról beszélnek mint azok a marhák akik állandóan politikáról pofáznak.

Link to comment
Megosztás:

Vicces amúgy...senki se fogja hallgatni. Az én kocsimba zene szóljon...ha más nincs akkor slágerrádió, de ne Beszélgetés. Akkor szólok nagymamának meg 1-2 barátnőjének hogy jöjjenek. Ők érdekesebb témáról beszélnek mint azok a marhák akik állandóan politikáról pofáznak.

az tuti, amit ők össze tudnak pletykálni :D

Link to comment
Megosztás:

Vicces amúgy...senki se fogja hallgatni. Az én kocsimba zene szóljon...ha más nincs akkor slágerrádió, de ne Beszélgetés. Akkor szólok nagymamának meg 1-2 barátnőjének hogy jöjjenek. Ők érdekesebb témáról beszélnek mint azok a marhák akik állandóan politikáról pofáznak.

Nekem amúgy is vagy a cd megy, vagy a sunshine rádiót hallgatom. A Danubiust és a Sláger rádiót sohasem hallgattam. Tojok én is a politikára...

Link to comment
Megosztás:

Hát...most mondta be a petőfin a csajszi a hírekben...csak onnan nézek hogy miiifa?

Hát....f*sza lesz ha a sláger helyett "politikai beszélgetős műsor lesz". Lesz*rom a politikát. Imádtam a bumerágont, a LALIKIRÁLYT :) Remélem valami megoldás lesz :D Idióta ortt.

arról nem is beszélve, hogy az adott frekit halgatni lehet egy elég komoly távolságon.

Na ha 107,2(Kabhegy) politizálni fog, akkor inkább podcastolok, vagy cd /USB végig. jah és nem lesz rögzítve! akkor már inkább a Kossuth rádió ha zene, akkor meg a Juventus (keletebbre....)

Link to comment
Megosztás:

Azon gondolkodtam, mennyi lehet az esélye annak, hogy ha hétköznap éjszaka nulla, de nagyon nulla forgalom mellett egy körforgalmat kicsit tempósan akarok abszolválni, "csak úgy a magam kedvére", akkor amint belekezdek a dologba, a földkupac mögött meglátok egy másik autót, kivilágítatlanul, rácsúszva a szalagkorlátra. És pont elzárja előlem azt a jó kis ívet kifelé, ami annál a tempónál az egyetlen szóba jöhető...

Vajon mennyi az esélye ennek? 1:100.000?

Összejött.

Mindenesetre amit futóműre, gumira költöttem, visszahozta az árát... A fék nem játszott, max. ha hamarabb észreveszem...

Link to comment
Megosztás:

Azon gondolkodtam, mennyi lehet az esélye annak, hogy ha hétköznap éjszaka nulla, de nagyon nulla forgalom mellett egy körforgalmat kicsit tempósan akarok abszolválni, "csak úgy a magam kedvére", akkor amint belekezdek a dologba, a földkupac mögött meglátok egy másik autót, kivilágítatlanul, rácsúszva a szalagkorlátra. És pont elzárja előlem azt a jó kis ívet kifelé, ami annál a tempónál az egyetlen szóba jöhető...

Vajon mennyi az esélye ennek? 1:100.000?

Összejött.

Mindenesetre amit futóműre, gumira költöttem, visszahozta az árát... A fék nem játszott, max. ha hamarabb észreveszem...

betépni a kéziféket, és a kormányt tekerni, ezt hívják rendőrkanyarnak, és egy körforgóban van rá hely, de ha sikerült megoldani akkor :D

Link to comment
Megosztás:

betépni a kéziféket, és a kormányt tekerni, ezt hívják rendőrkanyarnak, és egy körforgóban van rá hely, de ha sikerült megoldani akkor :)

Szerencsére sikerült, csak a KF nálam most épp elhalófélben van, mert a bowden egyik felfogatópontja elmászott a helyéről, úgyhogy még rendeltetésszerűen is csak nehezen használható.

A körforgalomban az ív kicsit rendhagyó volt, nem az a klasszikus félkör, csak egy bal-jobb, azért is szúrtam ki tempósra.

Kb. ilyet kell elképzelni: ___O---- Balról jöttem értelemszerűen.

Mire felfogtam mit látok, csak a kormányba nyúltam bele, minimális fék, és húztam be a nyakam... :D

Emberünk legalább egy elakadásjelző derékszöget kirakhatott volna...

Link to comment
Megosztás:

Szerencsére sikerült, csak a KF nálam most épp elhalófélben van, mert a bowden egyik felfogatópontja elmászott a helyéről, úgyhogy még rendeltetésszerűen is csak nehezen használható.

A körforgalomban az ív kicsit rendhagyó volt, nem az a klasszikus félkör, csak egy bal-jobb, azért is szúrtam ki tempósra.

Kb. ilyet kell elképzelni: ___O---- Balról jöttem értelemszerűen.

Mire felfogtam mit látok, csak a kormányba nyúltam bele, minimális fék, és húztam be a nyakam... :D

Emberünk legalább egy elakadásjelző derékszöget kirakhatott volna...

3szög az :D

grat az élményhez :)

Link to comment
Megosztás:

Nah, felkerült a bótitunyingos krómcsík körben az élvédők alatt (mint ahogyan a piros csík is volt) és a lőkösökön.. :D

Neeeeem, nincsenek még fotók :D majd a világosban meglátom azt ha jó lesz katt-katt és linkelem de ha sz@r akkor leszedem az összeset azt nem lesz ott festéken kívül semmi.. :)

Amúgy eddig az első lőkös mutat a legjobban :D csak épp a védőfóliát nem tudtam róla leszedni... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.