Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tom, csak ha nem világít akko' minek :) gondoltam valaki hátha vezetett már olyan járművet aminek olyasmi Jah és nem oldalra terveztem tenni hanem a lökös alsó rácsába két szélre :)

Az túl magasan van, nem? A ködlámpa legyen minél közelebb a földhöz.

Gabi!

meg kéne venni ezt a technikát, csodákra lennénk képesek vele :D :lol:

http://www.vatera.hu/hasznalt_motorolaj_re..._155317078.html

Aha az egyik gyártósoron ezt csinálnánk, a másikon meg a fogyasztáscsökkentő benzincső mágneseket. B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tom, csak ha nem világít akko' minek :) gondoltam valaki hátha vezetett már olyan járművet aminek olyasmi lógótt az elején :lol:

http://pics.coldline.hu/pics/6947-20091109-iFB4sY.jpg

Amúgy ilyesmire gondoltam mint itt a jobb oldali :)

Jah és nem oldalra terveztem tenni hanem a lökös alsó rácsába két szélre :D

Dawman! A haverom a Loganjára a jobb oldalit szerelte és biztosítalak affelől, hogy olyat odanyom, hogy tompítottnak is simán elmenne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az túl magasan van, nem? A ködlámpa legyen minél közelebb a földhöz.

Tudom, hogy lehető legalacsonyabbra kellene tenni, de ennél alacsonyabbra sztem nem tudom, max a lökös alá :D Nekem a vónószem alatt is van még egy rács a lökösben. Sztem az már elég lent van :)

Dawman! A haverom a Loganjára a jobb oldalit szerelte és biztosítalak affelől, hogy olyat odanyom, hogy tompítottnak is simán elmenne. :lol:

Meggyőztetek, már telefonálgatok ha beértem a céghez :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Jók a kapcsolataim.... :)

ismerősömnek volt egy aki egy karosszéria lakatos.Jó h régóta ismerem,ezért odaadta egy tizesért és még fel is rakta nekem... :)

Szombaton megcsináltuk az olajcserét és az autó életre kel!!!Olyan jó most vezetni,nem is hittem volna h ennyi minden függ tőle..

Link to comment
Megosztás:

A múltkor a vaterán volt 2 lökös ködlámpával 12e/db áron

Igen vannak jó vételek!!Pl én még műbőrös kormánnyal vettem a kocsit és teljesen szétfeslett.Nagyon csúnya nagy lukak voltak rajta,leakartam cserélni és sikerűlt vennem a vaterán egy 97-es astrából való hibátlan kinézetű szintén légzsákos kormányt....Ezek után az enyémet felraktam teszveszre és elvitték egy ötösért.Tehát elég jó biznisz volt 5ezerét kaptam egy dolgozó lány jó kormányt....

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok!

Szükségem van a segítségetekre!

Mi lehet az oka annak, ha reggel a kocsiba ülve és ráindítva semmi sem történik???????

Gyújtás van, de az önindító meg se erőlteti magát. Néma csend.

Elképzelhető, hogy a nedves idő miatt valahol beázott?

Esetleg tud valaki a 13. kerületben vagy a környékén olcsó és jó szerelőt?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok!

Szükségem van a segítségetekre!

Mi lehet az oka annak, ha reggel a kocsiba ülve és ráindítva semmi sem történik???????

Gyújtás van, de az önindító meg se erőlteti magát. Néma csend.

Esetleg tud valaki a 13. kerületben vagy a környékén olcsó és jó szerelőt?

Köszi!

Szia!

Nah te is eljutottál idáig??Neked is csak akkor csinálja amikor rájön?Nekem itt azt javasolták az uriemberek h takarittassam ki az öninditót,illetve addig is hogy beinduljon ütögessem meg kalapáccsal.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

Valaki tudna segíteni honnan tudom beszerezni,letölteni bármilyen formában Hans-Rüdiger Etzold Így csináld! Opel Astra Opel Astra 1991. szeptemberétől gyártott Limuzin és Caravan 1,4 - 1,6 - 1,8 - 2,0 literes, dízel 1,7 literes modellekhez. Tudni illik tönkre ment a termosztátom és a cseréjéhez meg kell bontani a vezérlést tudtommal. HELP :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ugyanez van...És a kalapácsos verzió bejött.Először ha csak simán állva hagytam magától beindult,majd eljutottunk odáig h az öninditókábel megmozgatására indult be és most már csak a kalapácsra....romlik a helyzet. :) Neked csak reggel csinálja?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.