Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát szerintem már öregszem. tegnap este is jött a kórháznál 4 csaj félseggig érő szoknyában, és nem az volt a reakcióm, hogy aztaaaa! :lol: hanem az, hogy bakker, hogy néznek ki! :lol: Hát ez van. :angry:

Hát télleg öregszel! :D Nekem az szokott eszembejutni, hogy "juj, de nagyon felfognak fázni", na de én nőből vagyok... ;)

Jó, hogy visszajöttél. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :huh:

Ha már zenéről van szó...

Az enyémben valószínűleg a gyári rádiósmagnó van benne, viszont semmire nem reagál. Jövő héten megnézik azt is, hátha csak valami érintkezési problémája van.

Látom, hogy kódos. Ha sikerül életrekelteni, kell hozzá a kód (ugyanis azt nem kaptam) vagy ez már felismeri az autót?

Nem biztos, hogy kérni fogja, nekünk egyik se kérte még. Attól függ, az előző tulaj hogy állította be.

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Na meggyűntem.. Nem tettem fel az új felniket mert 50 felett rázza a kormányt. így megy centírozásra.

Tiszta ideg voltam ma....2szer is. Egyszer azért amiért még járatom befele mentem országúton 80al, és egy régi merci kisbusz szabályosan előzés után elkezdett szorítani lefele az útról meg kiabálni valamit átfele. Ráb*sztam a reflektort meg nyomtam a dudát mint a hülye :huh: legszívesebben utánnamentem volna de inkább nem pörgetem ilyen f*szfejek miatt.

A másik... Nem világít a rádió alatti "középkonzol" 1 lámpája sem :lol: :D ;) :angry: Sztetek mit csináljak? szét kell szedjem az egészet? vagy mit tegyek? :blink:

Ja és ígértem képet...igaz új felnivel..na mind1 :lol:

234521.jpg

234524.jpg

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Na meggyűntem.. Nem tettem fel az új felniket mert 50 felett rázza a kormányt. így megy centírozásra.

Tiszta ideg voltam ma....2szer is. Egyszer azért amiért még járatom befele mentem országúton 80al, és egy régi merci kisbusz szabályosan előzés után elkezdett szorítani lefele az útról meg kiabálni valamit átfele. Ráb*sztam a reflektort meg nyomtam a dudát mint a hülye :lol: legszívesebben utánnamentem volna de inkább nem pörgetem ilyen f*szfejek miatt.

A másik... Nem világít a rádió alatti "középkonzol" 1 lámpája sem ;) :angry: :blink: :) Sztetek mit csináljak? szét kell szedjem az egészet? vagy mit tegyek? :)

Ja és ígértem képet...igaz új felnivel..na mind1 :D

http://kep.ivpicture.hu/234521.jpg

http://kep.ivpicture.hu/234524.jpg

Figyusz cartárs!!! Valamit elhagytál az autód tetejéről útközbe :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hmm nem is láttam még ilyen caravánt :huh: Majdnem 10 percig néztem a képet mire rájöttem hogy mi is olyan furcsa :lol:

pedig ez ilyen. Olyan van a tetjén amire ezt a kerszetbemenő rudakat lehet feltenni, és asszem a sedanon van ilyen. Van a műanyag csík ahol lenne a tetősín, azon van 3 hosszúkás téglalap alakú gomb, amit meg kell nyomni lefele és előretolni. Aztán ott azon belül pedig van a tetőcsomagtartó nyoma, ahova be lehet fogatni

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos, hogy kérni fogja, nekünk egyik se kérte még. Attól függ, az előző tulaj hogy állította be.

Nekem sem kérte.

Halihó!

A másik... Nem világít a rádió alatti "középkonzol" 1 lámpája sem :D ;) :angry: :blink: Sztetek mit csináljak? szét kell szedjem az egészet? vagy mit tegyek? :)

Hát bontás nélkül nehéz orvosolni a problémát. Biztik megvannak?

Én ma két 40-el száguldó Suzukit előztem záróvonalon/kanyarodósávon keresztül városon kívül. :huh: 2-ben 6000-ig pörgetve. Ennyit a spórolós vezetésről. :lol: Aki csak 40-el tud menni, az minek ül kocsiba? :lol: Ráadásul olyan helyen ahol szabályosan nem előzheted őket vagy 3 kilóméteren keresztül. Vagy copattak, vagy csak simán hülyék voltak és nem láttál a lakott terület vége táblát. :)

Link to comment
Megosztás:

mondtam én hogy furcsa :D :angry: legalább nem csak nekem :blink: jövök haza asszonytól, m3-szemétégető-Dunakeszi. Nem, nem a hölgyek miatt járok arra, de van aki igen, úgyhogy ahogy átértem a vasúti átjárón a 2. kanyarban egyből sikerült is találni egy drága ügyfelet ezüst a8-al (pont neki nem sikerül összevakarni, csak fizetőset? :lol: nah mindegy ) Olyan 60 körül érek oda hozzá, gázelvétel nélkül index-ki, kikerül, tovább. Erre látom hogy pont egy sünmobiltól kb. 15 méterre sikerült ezt véghezvinni. Ott dekkoltak az út mellett a susnyásban... egyből mozdult is rám :huh: nem állított meg, de ilyen szabályos 10 km-em szerintem még csak a forgalmi vizsgámon volt ;) az utcánkig jött utánam, aztán elkanyarodott... Ennyire tetszett volna neki a matrica a kocsi hátulján? :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem kérte.

Hát bontás nélkül nehéz orvosolni a problémát. Biztik megvannak?

Én ma két 40-el száguldó Suzukit előztem záróvonalon/kanyarodósávon keresztül városon kívül. :huh: 2-ben 6000-ig pörgetve. Ennyit a spórolós vezetésről. :lol: Aki csak 40-el tud menni, az minek ül kocsiba? :lol: Ráadásul olyan helyen ahol szabályosan nem előzheted őket vagy 3 kilóméteren keresztül. Vagy copattak, vagy csak simán hülyék voltak és nem láttál a lakott terület vége táblát. ;)

óóó...:D akkor ezexerint bontanom kell.. De mindegyiket külön lámpa világítja meg? a venti szabályozó kapcsolót, a hideg - meleg kapcsolót, és azt hogy hova fújja a levegőt? mindhez külön égő van?

Link to comment
Megosztás:

pedig ez ilyen. Olyan van a tetjén amire ezt a kerszetbemenő rudakat lehet feltenni, és asszem a sedanon van ilyen. Van a műanyag csík ahol lenne a tetősín, azon van 3 hosszúkás téglalap alakú gomb, amit meg kell nyomni lefele és előretolni. Aztán ott azon belül pedig van a tetőcsomagtartó nyoma, ahova be lehet fogatni

Nekem is ilyen. Csak kétoldalt az a fekete csík az nem műanyag, hanem fekete lemez, és mind a 2 oldalon van 2-2 olyan téglalap alakú benyomósvacak.

Link to comment
Megosztás:

óóó...:huh: akkor ezexerint bontanom kell.. De mindegyiket külön lámpa világítja meg? a venti szabályozó kapcsolót, a hideg - meleg kapcsolót, és azt hogy hova fújja a levegőt? mindhez külön égő van?

Ott 3 izzó van egy kis műanyag foglaltszerűségben. Kettő a két tekerőé, egy a középsőé+a hátsóablakfűtésé. Ja és meg van egy ami a klima vagy a belső levegő keringtetőt világítja meg. Többen cserélték úgy, hogy nem szedték ki a konzolt, csak kitekerték a csavarokat a két szélső gomb alól, a középsőt meg lehúzták (kihúzod, allul csavarhúzóval beböksz) és előlrül cserélték. Nekem csak komplett bontással tudtam cserélni bellülről.

Link to comment
Megosztás:

Ott 3 izzó van egy kis műanyag foglaltszerűségben. Kettő a két tekerőé, egy a középsőé+a hátsóablakfűtésé. Ja és meg van egy ami a klima vagy a belső levegő keringtetőt világítja meg. Többen cserélték úgy, hogy nem szedték ki a konzolt, csak kitekerték a csavarokat a két szélső gomb alól, a középsőt meg lehúzták (kihúzod, allul csavarhúzóval beböksz) és előlrül cserélték. Nekem csak komplett bontással tudtam cserélni bellülről.

Nekem mielőtt még nem volt beledezve, nem kellett szétbontani teljesen. Elég kicsavarni a 2 csavart, ami a kapcsolókat a középkonzolhoz fogj, az alsó 2 csavart és a középkonzol kijelzőnél a 4 csavart. Ezután ki lehet úgy feszíteni, hogy ki lehessen cserélni az izzókat.

Link to comment
Megosztás:

Nekem mielőtt még nem volt beledezve, nem kellett szétbontani teljesen. Elég kicsavarni a 2 csavart, ami a kapcsolókat a középkonzolhoz fogj, az alsó 2 csavart és a középkonzol kijelzőnél a 4 csavart. Ezután ki lehet úgy feszíteni, hogy ki lehessen cserélni az izzókat.

Lehet, én akkor valamiért már amúgy is bontottam, ezért kézenfekvő volt bellülről cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Ott 3 izzó van egy kis műanyag foglaltszerűségben. Kettő a két tekerőé, egy a középsőé+a hátsóablakfűtésé. Ja és meg van egy ami a klima vagy a belső levegő keringtetőt világítja meg. Többen cserélték úgy, hogy nem szedték ki a konzolt, csak kitekerték a csavarokat a két szélső gomb alól, a középsőt meg lehúzták (kihúzod, allul csavarhúzóval beböksz) és előlrül cserélték. Nekem csak komplett bontással tudtam cserélni bellülről.

nekem 1 darab lámpa nem világít ott.... Akkor nem 1 lámpa ami esetleg kisült vagy ilyesmi.,nah akkor úgylátom nem lesz egyszerű dolog kideríteni mi a kínja. :huh: gyanús is volt nekem hogy nem szokott ebbe ilyen sötét lenni...

Link to comment
Megosztás:

nekem 1 darab lámpa nem világít ott.... Akkor nem 1 lámpa ami esetleg kisült vagy ilyesmi.,nah akkor úgylátom nem lesz egyszerű dolog kideríteni mi a kínja. :huh: gyanús is volt nekem hogy nem szokott ebbe ilyen sötét lenni...

Szerintem kicseréled a 3 izzót és kész. Én mikor ledeztem, akkor észrevettem, hogy a 3 izzó körül meg volt olvadva a műanyag. Most már nincs ilyen problémám. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kicseréled a 3 izzót és kész. Én mikor ledeztem, akkor észrevettem, hogy a 3 izzó körül meg volt olvadva a műanyag. Most már nincs ilyen problémám. :lol:

Ja hát most ahogy ledeztem a műszeregységet láttam, hogy a pár hónapja cserélt izzók már feketednek. :huh: Már csak ezért érdemes ledezni, mégha maradsz is a fehérnél.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.