Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok lányok :lol:

Nem tudná valaki megmondani miért párásodik a ottóm?

Pollen friss benn :lol:

Hali főcsajszi :(

Beleviszed lábaddal a havat/esőt csapadékot...vizet... :D Aztán az párolog el. Vagy valahol szét van rohadva és becsurog a víz. Nálam legalábbis ha párásodik akkor ezért. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lányok :lol:

Nem tudná valaki megmondani miért párásodik a ottóm?

Pollen friss benn :lol:

A leg triválisabb hiba hogy bekapcsolva hagytad a belső levegőkeringető gombot. Ezt már valaki eljátszotta.

Aztán ott a tipushiba: A szélvédő alján a műanyag élén a gumi tömítés nem tömít rendesen akkor onnan egyenest a pollenszűrőre csöpög a víz és attol tud párásodni az utastér.

Link to comment
Megosztás:

A leg triválisabb hiba hogy bekapcsolva hagytad a belső levegőkeringető gombot. Ezt már valaki eljátszotta.

Aztán ott a tipushiba: A szélvédő alján a műanyag élén a gumi tömítés nem tömít rendesen akkor onnan egyenest a pollenszűrőre csöpög a víz és attol tud párásodni az utastér.

A belső keringetést nem használom,mert akkor a kilátás megszűnik :(

Beázni biztos,hogy beázik,csak még nem jöttem rá hol :lol:

A szélvédőnél lehet a hiba csak még nem tudom hogy lesz megcsinálva :lol:

Link to comment
Megosztás:

úúúh... hallottátok, hogy egy pesti egyetemista tömegmészárlásra készült...? :( Vagy a saját sulijában, vagy egy bevásárló központban akart legyilkolni 22 embert (találomra akit ér a golyó) ... másfél évig készült az akcióra de valahogy lebukott...

Az ilyennel.....áááááááh nem is tudnám mit csinálnék.. :lol: Kínoznám élete végéig :lol:

Link to comment
Megosztás:

úúúh... hallottátok, hogy egy pesti egyetemista tömegmészárlásra készült...? :D Vagy a saját sulijában, vagy egy bevásárló központban akart legyilkolni 22 embert (találomra akit ér a golyó) ... másfél évig készült az akcióra de valahogy lebukott...

Az ilyennel.....áááááááh nem is tudnám mit csinálnék.. :( Kínoznám élete végéig :D

hja, sajna vannak ilyenek :lol:

Itt Berettyóújfaluba meg többször megszúrta férjét egy nő, utánna lelocsolta gázolajjal, és felgyújtotta... :D

szegény pali nem tudta már magát eloltani, próbálta a kádban,ezt megtenni, odáig még eljutott valahogy, de meghalt :D azt mondja a nő féltékenységből, de akkor is ilyet tenni :lol: biztos kap vagy 20 évet....

Link to comment
Megosztás:

hja, sajna vannak ilyenek :lol:

Itt Berettyóújfaluba meg többször megszúrta férjét egy nő, utánna lelocsolta gázolajjal, és felgyújtotta... :D

szegény pali nem tudta már magát eloltani, próbálta a kádban,ezt megtenni, odáig még eljutott valahogy, de meghalt :D azt mondja a nő féltékenységből, de akkor is ilyet tenni :( biztos kap vagy 20 évet....

Csóri ember...

Csak 20 év...? Inkább életfogytot kapna. Az ilyen emberek... nem is tudom... legjobb szó az ilyenekre, hogy betegek. Ez a fiú is.... úgy mondta az MR2, hogy " szenvedélyesen foglalkoztatták az iskolai tömegmészárlások ".

Ott van ez elb*szva, hogy amerikai mintára itt is adnak fegyvert boldog-boldogtalannak.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csóri ember...

Csak 20 év...? Inkább életfogytot kapna. Az ilyen emberek... nem is tudom... legjobb szó az ilyenekre, hogy betegek. Ez a fiú is.... úgy mondta az MR2, hogy " szenvedélyesen foglalkoztatták az iskolai tömegmészárlások ".

Ott van ez elb*szva, hogy amerikai mintára itt is adnak fegyvert boldog-boldogtalannak.. :lol:

egyetértek, ma már nem nehéz fegyvert szerezni :( sajnos!

és hogy a tv-ben is bemutogatnak mindent részletesen :D azé azt nem kéne....

1x régebben a kékfénybe mutatták, hogy kell egy BMW-t feltörni, és kiköni a gyári riasztóját... mit ne mondjak, soskaknak adhatott azért ez ötletet.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

egyetértek, ma már nem nehéz fegyvert szerezni :lol: sajnos!

és hogy a tv-ben is bemutogatnak mindent részletesen :( azé azt nem kéne....

1x régebben a kékfénybe mutatták, hogy kell egy BMW-t feltörni, és kiköni a gyári riasztóját... mit ne mondjak, sokaknak adhatott azért ez ötletet.... :lol:

Igen biztosan. Tegnap előtt meg valami olyasmit hallottam, hogy megszűnt az MTV mint zenecsatorna... Inkább úgy üzemel tovább mint MTV...nem zenecsatornaként hanem ilyenek mennek rajta: Paris Hilton barátnőt keres...meg ilyen fogyatékos idióta elmeháborodott f*s semmirevaló valóság show szerű akármik. És akkor lettem ideges, amikor hozzátették hogy; " az MTV jelenlegi vezetősége szerint, a fiataloknak nem a zenére van szükségük, hanem a valóság showkra".

Én akkor ezekszerint túl maradi vagyok vagy ilyesmi de utálom az összes ilyen szemetet. Mónikát, Jzsibarátot, meg úgy kompletten pl ezt az MTV-t.

Mocsok 1 valami a média

De sokan mégis úgy zabálják mint tyúk a ződtaknyot..

Link to comment
Megosztás:

Igen biztosan. Tegnap előtt meg valami olyasmit hallottam, hogy megszűnt az MTV mint zenecsatorna... Inkább úgy üzemel tovább mint MTV...nem zenecsatornaként hanem ilyenek mennek rajta: Paris Hilton barátnőt keres...meg ilyen fogyatékos idióta elmeháborodott f*s semmirevaló valóság show szerű akármik. És akkor lettem ideges, amikor hozzátették hogy; " az MTV jelenlegi vezetősége szerint, a fiataloknak nem a zenére van szükségük, hanem a valóság showkra".

Én akkor ezekszerint túl maradi vagyok vagy ilyesmi de utálom az összes ilyen szemetet. Mónikát, Jzsibarátot, meg úgy kompletten pl ezt az MTV-t.

Mocsok 1 valami a média

De sokan mégis úgy zabálják mint tyúk a ződtaknyot..

újabban nem is nézek tv-t... mindenesetre az MTV-n klippek kellenének, nem paris hilton :lol:

ha valamit meg akarok nézni, akkor letöltöm, és megnézem, oszt cső... a francnak van kedve reklámokat nézni filmközben :lol:

Link to comment
Megosztás:

újabban nem is nézek tv-t... mindenesetre az MTV-n klippek kellenének, nem paris hilton :lol:

ha valamit meg akarok nézni, akkor letöltöm, és megnézem, oszt cső... a francnak van kedve reklámokat nézni filmközben :lol:

jaja. Régebben eléggé sokat néztem TV-t. Aztán úgy szoktam le róla, hogy elromlott a távirányító. Még decemberben valahogy...Na akkor hetekig nem néztem a TV-t. Most van egy másik távirányító...de én már mostanában sem nézem.Inkább fórumozok, vagy msn, vagy csajszikával vagyok. Amit megnézek az este a Comedy Centralon a Family Guy... :(

Rohadt jól ki tudja figurázni az amerikaiak hülye "szokásait". De a south park is ilyen :D Azt is bírom.

Link to comment
Megosztás:

jaja. Régebben eléggé sokat néztem TV-t. Aztán úgy szoktam le róla, hogy elromlott a távirányító. Még decemberben valahogy...Na akkor hetekig nem néztem a TV-t. Most van egy másik távirányító...de én már mostanában sem nézem.Inkább fórumozok, vagy msn, vagy csajszikával vagyok. Amit megnézek az este a Comedy Centralon a Family Guy... :D

Rohadt jól ki tudja figurázni az amerikaiak hülye "szokásait". De a south park is ilyen :P Azt is bírom.

én meg ráálltam pár kedvelt sorozatomra (stargate, ncis) :lol: azokból jó sok van, leköt egy darabig esténként...

jaja, a fórum egy nagy betegségem nekem is :D márcsak barátnőm szerint is :P de sokszor elhangzik a : "már megint fórumozol" mondatocska :lol: :D azt mondta totál függő vagyok már :D (mondjuk van ám benne valami :( :lol: :D )

Link to comment
Megosztás:

én meg ráálltam pár kedvelt sorozatomra (stargate, ncis) :lol: azokból jó sok van, leköt egy darabig esténként...

jaja, a fórum egy nagy betegségem nekem is :D márcsak barátnőm szerint is :lol: de sokszor elhangzik a : "már megint fórumozol" mondatocska :lol: :D azt mondta totál függő vagyok már :D (mondjuk van ám benne valami :( :D :lol: )

:D

Én is függő vagyok szinte. :P Jófejek az emberek,jó a téma sokszor...aztán nem bírom megállni, hogy ne írjak be :lol: :lol:

Vagy van olyan is, hogy bekapcsolom az MR2-t este kikapcsolom a monitort lefekszek... aztán a sötétben fekszek (nem alszok), pihengélek :P

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Én is függő vagyok szinte. :D Jófejek az emberek,jó a téma sokszor...aztán nem bírom megállni, hogy ne írjak be :D :D

Vagy van olyan is, hogy bekapcsolom az MR2-t este kikapcsolom a monitort lefekszek... aztán a sötétben fekszek (nem alszok), pihengélek :lol:

nállam is megvan ugyanez, egy idegtépő nap után van, hogy én is csak fexek, és zenét hallgatok.... :D

De előtte benézek a fórumra, hátha tanulok valami okosságot :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.