Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na voltam nézelődni, emelő meg bak ügyben.

Hát igen 2,5 a 2 t5onnás pontemelő, a kroki 5-6 körül van.

A bakok meg olyan 2000 környékén voltak darabonként!

Olcsóbb a féltégla, meg az emelőt kiveszem a nejem kocsijából (Most is a lépcsőházban van, a pótgumim nála hátul- a dísztárcsáim meg szintén nincsenek felrakva)

Viszont kicsit javítgatni akarom a másikat, ahhoz nem elég, hogy féket behúz, oda komoly kibiztosítás kell. Az emelője meg csak 800 kilióig hiteles.

Ha valaki lát, 2 tonnás pontemelőt + 2 db bak kombót (Lidl, Praktiker....etc ) lököjn már egy PÜ-t + egy üzit a topicba.

Köszönöm.....

Link to comment
Megosztás:

Ilyen durvák lennének a sportdobok?

Attól függ, ki mennyire bírja. :D

Ádám puding ilyen téren :D

Nekem nem hangos szerintem. Olyan 140 felett kezd el mérgesebben üvölteni, de annyit meg ritkán megyek. Igaz benne van minden, katalizátor középdob....

Jólvan, tudhatnád, hogy nem sebességtől, hanem fordulatszámtól függ a hangosság.

Am az enyém 4000felett kussol :) 3200 nagggggyon zsíír :)

Link to comment
Megosztás:

Ádám puding ilyen téren :D

Jólvan, tudhatnád, hogy nem sebességtől, hanem fordulatszámtól függ a hangosság.

Am az enyém 4000felett kussol :) 3200 nagggggyon zsíír :)

Nem sebességfüggő az igaz, csak 1esbe 2esbe ritkán pörgetem 4000ig.... így még 20-nál 30-nál nem volt hangos sose nem...

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Ha bárki vezérműszíjfeszítő görgőt vásárol, nagyon nézze meg mit vesz! Az enyémet egy hónap után ki kellett dobni, mert selejtes!

4 boltban jártunk cseréért, kaptunk 4 különböző dobozt, mindben ugyanaz volt, csak más néven!

Nekem most SKF van benn, kíváncsi vagyok ez meddig fogja bírni...

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Ha bárki vezérműszíjfeszítő görgőt vásárol, nagyon nézze meg mit vesz! Az enyémet egy hónap után ki kellett dobni, mert selejtes!

4 boltban jártunk cseréért, kaptunk 4 különböző dobozt, mindben ugyanaz volt, csak más néven!

Nekem most SKF van benn, kíváncsi vagyok ez meddig fogja bírni...

Ezért ette a burkolatot? :)

Link to comment
Megosztás:

cső mindenki!

Jó rég voltam erre megint...

Hát betegség gyílkol multhét szerda óta. 2 kötőhértyagyulladás ugyanarra a szemre, azért nem túl jó. Na mind1 már lassan vége van hálistennek.

Vasárnap betegség ide vagy oda haverokkal olyat autóztunk, meg kilátóztunk, meg kirándultunk, meg fotózkodtunk, ez volt talán a legjobb az egész húsvétban. Amúgy nekem k*rva sokat csal a kilóméterórám... :) Amikor megyek 105el a GPS akkor szól a 90ért... :) De méééé...... nemtom

Link to comment
Megosztás:

cső mindenki!

Jó rég voltam erre megint...

Hát betegség gyílkol multhét szerda óta. 2 kötőhértyagyulladás ugyanarra a szemre, azért nem túl jó. Na mind1 már lassan vége van hálistennek.

Vasárnap betegség ide vagy oda haverokkal olyat autóztunk, meg kilátóztunk, meg kirándultunk, meg fotózkodtunk, ez volt talán a legjobb az egész húsvétban. Amúgy nekem k*rva sokat csal a kilóméterórám... :) Amikor megyek 105el a GPS akkor szól a 90ért... :) De méééé...... nemtom

Az tényleg sok, nekem 100-nál olyan 108 körül mutat.

Link to comment
Megosztás:

Kedd reggel odavittem a szerelő elé ahogy kérte, este még ugyanúgy állt ott az utcán. Ha penteken áll neki, miért nem akkorra kérte!? :)

A lányának is kell valamivel járnia.. :) :D

Hát betegség gyilkol múlt hét szerda óta. 2 kötőhártya gyulladás ugyanarra a szemre, azért nem túl jó.

Kellett neked hegeszteni.. :D :D :D

Én is túltettem ma magamon kicsit.. :lol: :D

www.tvn.hu_6844e4877d3411ec006842bb3b1e5ef5.jpg

Link to comment
Megosztás:

Mert így kérhet érte tárolási költséget is :) :D

Most beszéltem vele, meghozta a bontott lengőkart eóvileg holnap délelőtt megcsinálja, és megy műszakira. Amúgy rosszul tudtam az első szilentbe van berohadva a csavar, nem a hátsóba, azért kell levágni a lengőkart, meg a szilentet, hogy ki tudja tekerni a csavart.

Na voltam nézelődni, emelő meg bak ügyben.

Hát igen 2,5 a 2 t5onnás pontemelő, a kroki 5-6 körül van.

A bakok meg olyan 2000 környékén voltak darabonként!

Olcsóbb a féltégla, meg az emelőt kiveszem a nejem kocsijából (Most is a lépcsőházban van, a pótgumim nála hátul- a dísztárcsáim meg szintén nincsenek felrakva)

Viszont kicsit javítgatni akarom a másikat, ahhoz nem elég, hogy féket behúz, oda komoly kibiztosítás kell. Az emelője meg csak 800 kilióig hiteles.

Ha valaki lát, 2 tonnás pontemelőt + 2 db bak kombót (Lidl, Praktiker....etc ) lököjn már egy PÜ-t + egy üzit a topicba.

Köszönöm.....

Én csinátam dobbantót gerendavégből.

335648.jpg

Mi lenne? Húsvét volt. Nyuszi. :D :)

És senki nem szólt neki, hogy már vége az ünnepnek? :lol:

10000 :D

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.