Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Holnap többet tudok. Lehet lesz maszek meló szombaton, ha nem, akkor reggel bemegyek Győrbe kábelért, és jöhetsz is.

Amúgy meg: nyányányányányányá!! Mim van nekem böbööööö!

http://kep.psharing.com/335852.jpg :lol:

Csak még nincs mire felrakni, a szerelő még csak most sajtolta össze a lengőkart, azt mondta reggelre bejelentette vizsgára. :)

Na ez nem szép dolog :D

Én már november óta várom ezeket a cuccokat..... :D :D

Én meg nem is kaptam MOTE-s matrinyát. :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem is kaptam MOTE-s matrinyát. :)

Én meg se MOTE matricát, se fórumos matricát, se rendszámkeretet nem kaptam, viszont kaptam egy klubkártyát, amit nem tudok használni mert szar!!!!!! Szuper mi? Ja és hozzáteszem január 6 óta vagyok Cosmo tag..... Berekeke november óta...hát ez szégyen

A MOTE feliratot a Decalshop csinálta jó pénzért.....

Link to comment
Megosztás:

Holnap többet tudok. Lehet lesz maszek meló szombaton, ha nem, akkor reggel bemegyek Győrbe kábelért, és jöhetsz is.

Őőő még nem sikerült tükörfűtés relét szereznem.... szóval csak a pofim volt nagy. Nekem szombaton meló van......Április 17-re gondoltam, akkor szabad leszek :) Neked jó 17-e?

Link to comment
Megosztás:

Én meg se MOTE matricát, se fórumos matricát, se rendszámkeretet nem kaptam, viszont kaptam egy klubkártyát, amit nem tudok használni mert szar!!!!!! Szuper mi? Ja és hozzáteszem január 6 óta vagyok Cosmo tag..... Berekeke november óta...hát ez szégyen

A MOTE feliratot a Decalshop csinálta jó pénzért.....

A kártyákkal volt valami kavarodás év elején, volt egy hibás széria. Jelezd a vezetőségnek és kicserélik.

A cuccok miatt eddig nem türelmetlenkedtem, de ez most nem esett jól.... :)

Link to comment
Megosztás:

A kártyákkal volt valami kavarodás év elején, volt egy hibás széria. Jelezd a vezetőségnek és kicserélik.

A cuccok miatt eddig nem türelmetlenkedtem, de ez most nem esett jól.... :)

Jeleztem is! Küldtek is újat, és ugyan olyan szar!! Már a benzinkút címét is elküldtem a vezetőség felé, és írták hogy utána néznek...semmi!

Link to comment
Megosztás:

Szarom le a matricát...sejtettem, hogy lesz akinek csak ennyi fog lejönni.

Ha valami kell, és fontos, akkor járj utána magad, mindig könnyebb várni a másikra, meg szidni. Sürgős? Szólj! Nem kaptad meg? Szólj! Az h várod a csodát, már rég nem működik. Lacinak nem ez a fő foglalkozása, hogy postázza a matricákat... Megoldás? Szólj! Van megfelelő fórum.

Jeleztem is! Küldtek is újat, és ugyan olyan szar!! Már a benzinkút címét is elküldtem a vezetőség felé, és írták hogy utána néznek...semmi!

Ez meg nem a fórumon múlik, hanem az ebc rendszerén. Megint nem igazán tehetnek róla...

Link to comment
Megosztás:

Ha valami kell, és fontos, akkor járj utána magad, mindig könnyebb várni a másikra, meg szidni. Sürgős? Szólj! Nem kaptad meg? Szólj! Az h várod a csodát, már rég nem működik. Lacinak nem ez a fő foglalkozása, hogy postázza a matricákat... Megoldás? Szólj! Van megfelelő fórum.

Hát képzeld el, hogy szóltam!!!! És elképzelheted, hogy a megfelelő fórumon!!! És képzeld el azt is, hogy nem várom a csodát, csak beszélgetünk itt erről a dologról!

Link to comment
Megosztás:

Ha ennyire fontosak nektek a matricák, szívesen odaadom az én 2dbomat....de tényleg, kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémátok :)

Nem érted a lényeget....

Szarom le a matricát...sejtettem, hogy lesz akinek csak ennyi fog lejönni.

Ha valami kell, és fontos, akkor járj utána magad, mindig könnyebb várni a másikra, meg szidni. Sürgős? Szólj! Nem kaptad meg? Szólj! Az h várod a csodát, már rég nem működik. Lacinak nem ez a fő foglalkozása, hogy postázza a matricákat... Megoldás? Szólj! Van megfelelő fórum.

Én is jeleztem már.....türelmet kértek. Nincs is ezzel baj, tudjuk, hogy nem ez a főállásuk.

Link to comment
Megosztás:

Én is jeleztem már.....türelmet kértek. Nincs is ezzel baj, tudjuk, hogy nem ez a főállásuk.

De pont hogy ezzel van a baj.....Cosmo klubkártya itt mintha írnának egy két dolgot ami az ember kap a tagsághoz. Inkább ne írjanak semmit!!! De én már azt is mondtam, hogy nem kell se a matrica, se a rendszámkeret... Nem megyek csődbe ha vennem kell 1000 forintért rendszámkeretet, csak a kártyát tudnám használni :)

Link to comment
Megosztás:

De pont hogy ezzel van a baj.....Cosmo klubkártya itt mintha írnának egy két dolgot ami az ember kap a tagsághoz. Inkább ne írjanak semmit!!! De én már azt is mondtam, hogy nem kell se a matrica, se a rendszámkeret... Nem megyek csődbe ha vennem kell 1000 forintért rendszámkeretet, csak a kártyát tudnám használni :)

Biztos a változások körül lehet valami, de majd elrendeződik.

Velem a jobbik eset történt, nekem most két kártyám is van. (az egyiket elküldhetem :D :) )

Eddig még mindig korrekten történtek a dolgok, de jelezni biztos kell és érdemes is.

Lehet, most többször kell.

Szerk.: Néha nálunk is előfordult, hogy a kúton nem fogadta el a kártyát, csak harmadik-negyedikre. Igaz ritkán.

Link to comment
Megosztás:

Őőő még nem sikerült tükörfűtés relét szereznem.... szóval csak a pofim volt nagy. Nekem szombaton meló van......Április 17-re gondoltam, akkor szabad leszek :) Neked jó 17-e?

Így előre nem tudom, majd jövő héten kiderül, de arelé nem kell a beépítéshez, ki tudjuk próbálni az enyémről is.

A kártyákkal volt valami kavarodás év elején, volt egy hibás széria. Jelezd a vezetőségnek és kicserélik.

A cuccok miatt eddig nem türelmetlenkedtem, de ez most nem esett jól.... :D

Igazából a kártyán még ki sem tudtam próbálni. majd nézek valamit a közelben ahol használhatom.

Szarom le a matricát...sejtettem, hogy lesz akinek csak ennyi fog lejönni.

Lehet röhejes, de én a matrinyát vártam av :) legjobban. Végre levehetem a tavalyi Blitz feliratot. :D

Link to comment
Megosztás:

Nos, végül kész villanyablak. Millió köszönet Heningnek a kitartó munkálatokért ami a mai nap jó részét elvette. Most este még befejeztem a dolgot, befaragtam egy villanyablakos kárpitból a bal oldali kapcsoló alá való műanyagot. Szépen működik, a ledek is világítanak.

Még egyszer köszi Karcsi! :)

Képet megint nem tudok produkálni, mert az adatkábelt Bp-n felejtettem. :) De holnapra ez is megoldódik.

Link to comment
Megosztás:

Nos, végül kész villanyablak. Millió köszönet Heningnek a kitartó munkálatokért ami a mai nap jó részét elvette. Most este még befejeztem a dolgot, befaragtam egy villanyablakos kárpitból a bal oldali kapcsoló alá való műanyagot. Szépen működik, a ledek is világítanak.

Még egyszer köszi Karcsi! :D

Képet megint nem tudok produkálni, mert az adatkábelt Bp-n felejtettem. :) De holnapra ez is megoldódik.

Nekem meg má' megint csúszik egy hónapot minimum... :)

Link to comment
Megosztás:

Nos, végül kész villanyablak. Millió köszönet Heningnek a kitartó munkálatokért ami a mai nap jó részét elvette. Most este még befejeztem a dolgot, befaragtam egy villanyablakos kárpitból a bal oldali kapcsoló alá való műanyagot. Szépen működik, a ledek is világítanak.

Még egyszer köszi Karcsi! :D

Képet megint nem tudok produkálni, mert az adatkábelt Bp-n felejtettem. :) De holnapra ez is megoldódik.

Nincs mit. Csak szólj nyugodtan, bármikor elrontom a többi elektromos dolgot az autódon. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.