Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sirály a kémény! 8) Ku... kiváncsi vagyok a muzsikájára. :shock:

Nyíregyházán hétvégén volt tuning és veterán autó kíállítás!

Csináltam egy halom fotót.

Majd rakok fel belőle.

leálltam dumcsizni egy "hondásal" valami 2.3-as 150LE ,170 Nm nyomatékos volt a paripa dicsérte is rendesen -erre én nekem is van, de egy GSI-m :a beszélgetés végetért amikor ezt megtudta.

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén én is aláztam a "autósokat"-én nem értem :) :shock: mindig versenyezni akarnak velem -persze , hogy nem hagyom magam 8)

csak akkor fogom vissza magam ha mellettem az asszony! :wink:

Most , hogy jó az idő és leengedtem az ablakot :lol: -nem is olyan halk az a gyári pufó és rendszer. 3500-felett már elég komolyan ércesen "visit" és húz a kicsike.

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén én is aláztam a "autósokat"-én nem értem :) :shock: mindig versenyezni akarnak velem -persze , hogy nem hagyom magam 8)

csak akkor fogom vissza magam ha mellettem az asszony! :wink:

Most , hogy jó az idő és leengedtem az ablakot :lol: -nem is olyan halk az a gyári pufó és rendszer. 3500-felett már elég komolyan ércesen "visit" és húz a kicsike.

Vasárnap délután a Hungárián igen nagy hanggal közlekedett egy 1,6 vétéi benne két fiatal kölyök. Lehetett hallani a direktszűrő szuszogását ahogy a pirosnál játszott a gázzal.

Barinő mellettem, de úgy döntöttem mellé gurulok. :lol:

A rajtnál csikorgó gumik (nálam kevésbé) 1-ben már kapott egy fél kocsit. :lol:

sima győzelem lett a vége :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

:) :lol: 8) :roll: :wink: :D

ha az asszony mellettem van akkor ő nyomja a hangerőt a torkán.

De azt már megfigyeltem, hogy ha megyek érte és utánna megyünk hazafelé 120-130 nem szól még semmit(persze városon kívül)

Persze ha nem néz rá az órára.

De amikor "a mi autónkal" megyünk 100-nál már ordít, hogy lassits-lehet, hogy fél?

Bezzeg amikor ő vezeti(ritkán) nem bír a lábával és élvezi , hogy megy a gép. a GSi-it.

És biztonságot nyújt amikor előz mert nem pöcsöl az autók mellett.

Link to comment
Megosztás:

mindig versenyezni akarnak velem -persze , hogy nem hagyom magam
Szerintem mindannyiunkkal így van ez,csak van akit nehezebb fölpiszkálni!!! Az a legszebb mikor mellém álla pirosnál egy sötétített,spoilerezett,sportkipuffos SUZUKI! Turáztatja a gépét és nézz át a kocsim felé!! :lol: Ekkor én úgy érzem nem az a megalázobb ha leállok versenyezni vele és mérföldeket verek rá,hanem még mikor ott vagyunk simán átnézek és a pofájába röhögök!!! :D

3500-felett már elég komolyan ércesen "visit" és húz a kicsike.
Hát igen,a gyár rendszerrel ez a gond, hogy "ércesen visit"!! :)
Link to comment
Megosztás:

:mrgreen: :mrgreen:

Ez jó....ennél már csak az a jobb, amikor egyszer a vácin egyik haverommal jártuk ugy, hogy a 3sávos részen én a belsöben, ö meg a külsöben "suhantunk" :wink: el egy rendör mellett... Én már láttam, h ott a zsaru, kezdtem is fékezni, haver viszont teligázzal... :oops: :oops: 8) 8)

Aztán "csodálkoztunk" hogy kéken villámlik az ég mögöttünk.. :wink:

Aztán nekem nem volt izzókészletem :oops: De eddig ugy néz ki, egy jófej zsarut fogtunk ki.... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.