Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A vastagon szedett részen van a hangsúly....öcsibácsi nem figyelsz :lol:

Mármint amit te szedtél vastagon? :devlish:

Belinkeljem a szagmunkás bizimet? :lol:

A vágás helyét a sérülés mértéke határozza meg.

Co-val ajánlom csinálni és kell valaki aki ért is hozzá.

Jó tanácsnak csak annyi, hogy inkább 2x mérni, mint 1x sírni. :lol:

Ne értsd félre Alexet! Ő épp arra utalt, hogy egy szakembernek nem feltétlen nagy munka, de egy laikus inkább ne álljon hozzá mert az úgyis fog kinézni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem, értem félre csak 1 kicsit csipkelődött. :lol:

Viszont a konkrétat megmondtad.

Bírom, mikor jön az emberke, hogy van néhány kis lyukacska és mire kitisztítom a kosztól meg levakarom a sok rozsdát kiderül, hogy két tenyérnyi az a kis lyuk.

Én nem esem kétségbe, de az ügyfél kitér a hitéből, hogy mit tettem a gépével. No meg mibe is fog ez neki kerülni.

De ezt olyan, mint a rákos daganat.

Ki kell vágni,mert utána sirathatod. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Huh, részvétem, reméljük nem nagy a gáz! rossz minőségű gázolajat nem tankoltatok bele? ;) :lol:

Amúgy az ilyesmi mitől lehet? :lol: Az csak úgy elugrik? :lol: Vagy nem volt elég feszes a szíj? Habár akkor meg miért van a feszítőgörgő? :devlish: (gondolom a vízpompa nem szorulhatott meg, hisz most volt felújítva, mert ilyet már hallottam, hogy amiatt volt gáz...) :lol:

A vezérlés magától nem ugorhat el, bütykös a szíj végig és a kerekek is. szal ha nincs simára kopva a szíj és a kerekek, akkor esélytelen

Link to comment
Megosztás:

Nos az utolsó kérdésből kiindulva, nincs lakatos tapasztalatod, pedig az kéne egy ilyen munkához. Nem olyan egyszerű, és nem csak pár csavarról van szó...ha nem jól csinálsz valamit, a végén semmi sem fog úgy állni ahogy kell (lökhárító,hűtőmaszk,lámpák...stb) Kérdezd zotyát, pedig ő "csak" padló lemezt cserélt a csak szó szigorúan idézőjelbe!

Igen most már vágom....

Én is csak olyan résznek mertem nekiállni, aminek nincs teherhordó szerepe. Nem tudom mennyire gyűrődött, a felfüggesztés előtt, vagy után kell-e vágni.

Asszem ebben láttam órákat az A-oszlopban, az viszont tetszik. Egy feszmérőt, esetleg olajnyomás órát meg még nem tom mit raknák oda. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hát......Belátom ez kurvára igaz. :lol: Reméljük adagoló beállítással megoldódik a gond

Ja..és ami még fura, adok 1 nagy gázt..felpörög...semmi... visszaengedem a gázt és akkor jön ki 1 rakás por

Meg ha így pörgetjük 1 szinten akkor ki-ki pöffent 1 adagot

Nem létezik, hogy csak a katalizátor dugult be? :P Mondjuk mitől is :devlish: nyilván sok anyagot kaphat ha elég jól is megy ;) na majd holnap letesztelem ha tudok menni talira ;) :lol: ezek a hülye útépítők már nemcsak hét közben diliznek be, hétvégére totál bekattannak.. :lol: ;)

Csak a dvd-t meg a tapétát el ne felejtsem vinni :lol: apropó, egy pendrájvot tegyél zsebre!!! legalább 5 Mb hellyel.. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Mármint amit te szedtél vastagon? :lol:

Belinkeljem a szagmunkás bizimet? :lol:

Elhiszem, nem érted mire gondoltam :lol: Nem csipkelődtem.... Neked nem nagy munka mert értesz hozzá, de ő mikor megkérdezte, hogy hol vágja, abból arra lehetett következtetni, és joggal, hogy nem ért hozzá, és még soha nem csinált ilyet. A vastagon szedett rész azért hangsúlyos, mert te szakképzett lakatos vagy, és tudod mit hova, merre meddig! Hidd el én is nap mint nap találkozok olyan emberrel, hogy: Áááá ez nem is nehéz, veszek Obi-ba szórópuskát, meg kompit, és a garázsba ledurrantom a kocsit...aztán meg jönnek, hogy miért nem úgy néz ki az autó ahogy kéne....Na vajon miért?? :devlish: Azért mert, gyakorlatot, és tapasztalatot nem lehet kapni sem az Obi-ba, sem máshol! Legalábbis még ;) Persze te, meg én vagyunk a bunkó ha ezt így leírjuk, vagy megmondjuk az emberkének. :lol:

Ne értsd félre Alexet! Ő épp arra utalt, hogy egy szakembernek nem feltétlen nagy munka, de egy laikus inkább ne álljon hozzá mert az úgyis fog kinézni. ;)

Így van!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.