Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt én is néztem, de a beszerelés körülményessége(szerintem) mellett még a tetőkárpit is kéne, ha jól sejtem, vagy az maradhat(na) az eredeti?

A múltkor láttam komplett klimát is nem egész 70e Ft-ért tokkal vonóval, de a 14NZ-vel nehéz lenne összehozni(ha jól gondolom) a meghajtását. Persze, most vegyük figyelmen kivül a motorerőt. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem 5ajtóson gyári hasmagassággal, küszöbök nélkül nagyon bután mutat a gsi lökösgarnitúra.

Bizonyíték:

]http://img.carstyling.hu/usercars/00/03/37/45/33745_1258311946.jpg

Meg valami nagyon csálé az elején. Lökös nagyon bent van. Ez az angel meg...gyikban ott van. :devlish:

Alex! Sztem küszöbbel is legalább ugyan olyan vicces, ha befér a fejem a sárvédő és a kerék közé. Nem azt mondom, hogy porig, de mondjuk egy gyári gsi magasságig minimum le kéne menni.

Link to comment
Megosztás:

ugy teccenek azok a gsik, de ez az 1.6 is ez benzintemető :lol:

és ezen tényleg szarul néz ki

Nekem inkább a felgenek tetszenek :lol: :lol: szívesen áttenném őket az enyémre.. :devlish: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vicces csávó! :lol: Kár, hogy most nincs kire cserélnem! :lol: :lol:

Egyébként simán betehetsz a hsz.-ba máshol talált smiley-kat is, ha másképp nem is akkor mint "kép beszúrása".

Van a gépemem néhány, de a kép beszúrásakor linkelni kellene. A saját gépemről az nehézkes. :devlish:

Amúgy ilyen csere esetén a 22 év nem is hátrányos. ;) :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Van a gépemem néhány, de a kép beszúrásakor linkelni kellene. A saját gépemről az nehézkes. :devlish:

Amúgy ilyen csere esetén a 22 év nem is hátrányos. ;) :lol: :lol:

Há' töltsd fel valami képmegosztóra oszt' csókolom! ;)

Rohadt jó volt a forma1 most :lol: :P Remélem néztétek.

Nemtom-nemtom, nekem az idén kissé uncsi lett. Nekem tetszett az, hogy nem tudhatta az ember, hogy mennyire vannak megtankolva, milyen taktikázással mennek végig egy versenyt. Lásd Alonso mai esetét! Első SC-nál lecserélte a kerekeket és végighajtotta a versenyt. Ha nincs technikai baki vagy törés-zúzás akkor nem szól semmiről egy futam. De azért mindig nézem ám. :lol: Sőt, még a szabadedzéseket is, ha időm engedi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jó tanácsokat,véleményeket szeretné kérni.

Naponta 65km -t teszek meg a C14NZ - vel.(pest-vidék).mivel kicsit soknak érzem a benzin árát,gondolkodom a gáz beszerelésén.

Hallottam már régebben,h nem tesz jó a motornak meg ilyenek......meg,h sok a kontár műhely,kihagynak néhány alkatrészt a beszereléskor.

Mennyivel ugorhat meg a fogyasztás?teljesítmény(bár most is csak 60ló van)?

Minden észrevételre,tapasztalatra kiváncsi vok!

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen nem kérem ezt a vasat! ;)

Jah, meg nem volt semmi, mikor Barichello dühében kidobta a 45M ft-os kormányt, utána meg átment rajta a másik! :devlish: :lol:

:lol: :lol: Jaja, azon nevettem :lol:

Vettem délelőtt 1 filmet.. " akik csizmában halnak meg " Bud Spencer-Terence Hill. Este lesz mit nézni ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.