Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nálam is hasonló állapotok vannak, csak nekem még a garázs tetejét is megkezdte a szél :lol:

Hát a háztetőn még nem néztem körül, az első pár évben költözés után mindíg lejött pár négyzetméter zsindely, hogy aranyozzam be a mester kezét! :devlish: De úgy látszik körbeértem a necces helyeken, mert mostanában semmi nem potyog lefele. Most csak a pince ázik be a teraszon keresztül, de azt megoldottam, kiveszítettem alá buggyosan fóliát, így legalább vödörbe csöpög. Meg kell majd csinálnom, fel nem bontom, hanem azt találtam ki, hogy az ajtó elé, ahol megáll a víz, építek be egy padlóösszefolyót, leviszem a pincébe, onne meg ki oldalt. Évente egyser-kétszer van ilyen, csak aztán ahogy elmegy a vihar el is felejtem az egészet. Milyen fedés van a garázson?

Link to comment
Megosztás:

Lehet Ő hegesztette :lol:

Nem. Azt az anyagot elég sz.r hegeszteni :lol: Amikor ott voltam akkor is lobogott, de nem tűnt úgy hogy ne bírná ki. Csak a leg-széle mocorgott. Kíváncsi vagyok mennyi cserép maradt még a mi tetőnkön, ha pár km-el odébb a garázstetőt megkezdte :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Hát a háztetőn még nem néztem körül, az első pár évben költözés után mindíg lejött pár négyzetméter zsindely, hogy aranyozzam be a mester kezét! :devlish: De úgy látszik körbeértem a necces helyeken, mert mostanában semmi nem potyog lefele. Most csak a pince ázik be a teraszon keresztül, de azt megoldottam, kiveszítettem alá buggyosan fóliát, így legalább vödörbe csöpög. Meg kell majd csinálnom, fel nem bontom, hanem azt találtam ki, hogy az ajtó elé, ahol megáll a víz, építek be egy padlóösszefolyót, leviszem a pincébe, onne meg ki oldalt. Évente egyser-kétszer van ilyen, csak aztán ahogy elmegy a vihar el is felejtem az egészet. Milyen fedés van a garázson?

Bitumenes hullámlemez.

Mégis elengedte magát? :lol:

Ja, a legfelső, átszakadtak rajta a palaszegek, és szépen visszahajlott a tető belseje felé. Az a ciki, hogy pont alatta volt a cement, amit a vakoláshoz vettem :lol:

Link to comment
Megosztás:

??

Az eső miatt, vagy úgy amúgy befuccsolt? :lol:

Szél, eső, csillagok állása stb. Felénk 100-150 perces késések vannak. Felsővezetékeken fák meg ilyesmik. A 11:15-ös gyorssal jöttem haza, amivel 12:45-re haza is értem, annyit késett. :lol:

Mellesleg, nem tudom feltűnt-e valakinek, van egy új sorocska az aláirásomban. Esetleg nem tudná valaki hasznositani, akár valakinek beajánlani? Természetesen "jóárasitva" gondoltam. :lol: :lol:

Én láttam... :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Persze, a vezérlőpultban. Nekem sem a telefonszám a minősitésem. :devlish: (beállitások-felhasználó titulusa)

A kép alattit szeretném.

Vezérlőpult, Adatok szerkesztése és A felhasználó titulusánál tudod. :lol:

Há'hisz'azt mondtam én is! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szél, eső, csillagok állása stb. Felénk 100-150 perces késések vannak. Felsővezetékeken fák meg ilyesmik. A 11:15-ös gyorssal jöttem haza, amivel 12:45-re haza is értem, annyit késett. :lol:

Tegnap hiradóba figyeltem az ilyen durva videókat... Elszomorító

Ha

nézek, kicsit hiányzik a tél :lol:

Neki sincs tetősínje ;) csak olyan tetőcsomagtartója mint nekem. Én leszedem ha nem kell :lol: Légellenállás, súly - 0,5 lóerő :lol:

Szerintem az ilyen helyzetek miatt, amik tegnap óta alakultak ki az országba: :devlish:

1

2

Elég kemény képek ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.