Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Asszem klímakompresszor.

Az jó volt amikor fel volt marva a főút, volt vagy 10 centis szintkülönbség, 30-as tábla, bukkanótábla miegymás, lassítok, lépésben felkaptatok a szintkülönbségnél, hátam mögött Audi jön ezzerrel, duda, villogat, aztán meg ííííííí, bang! Ahogy felértek az alufelnik a 10centis bukkanóra. ;)

Megint megcopatott az akku, elmentem a CBA-ba, asszony bement, én kint rádióztam, és egy Suzukis öregen röhögtem, hogy égnek a lámpái. ;) Asszony beül, indítok, nyehe-nyehe-nyeheeee..... annyi. :lol: Gyors telefon, senki nincs a közelben, volt egy kis lejtő, addíg kitoltam, aztán tolom mint állat, beugrok, 2X beraktam rükiben, recseg a váltó, aztán észbekap, kettes, kuplung fel, padló... :lol: Azért megnéztem voln az asszony képét, amikor futok a kocsival, elbacódok, az meg megy tovább sofőr nélkül.... ;) Hmmm.... nem is olyan vicces. :lol:

Szervószivattyú. Zoli b+ kitagadlak.

:P ;) ;) ;)

Na jó, előtte kioktattam, ha esetleg a kocsi jobban gyorsulna mint én rántsa be a kéziféket. :D Faxán nekirohantam volna a kocsi hátuljának. ;)

Hopssz...azt akartam írni, esküszöm!! ;) De látszik mennyien figyelnek... :devlish:

Aha... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is, csak a kertemben túl sok a fa hozzá. :lol:

Ezen a retek tanyán meg nincs egy tető alatti hely ahol lehetne pofozni a labdát :lol: azt meg nem hiszem, hogy a főnök megengedné hogy a műhelyben a falat dizájnoljam át pedig ott lehetne squashelni is.. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Ezen a retek tanyán meg nincs egy tető alatti hely ahol lehetne pofozni a labdát :lol: azt meg nem hiszem, hogy a főnök megengedné hogy a műhelyben a falat dizájnoljam át pedig ott lehetne squashelni is.. :devlish:

Blitzre jössz? Ott pofozhatunk labdát, meg lesz strand is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Blitzre jössz? Ott pofozhatunk labdát, meg lesz strand is. :devlish:

Mindent a maga idejében :lol: egyenlőre anyagilag sehogy se állunk :lol: DUV-ra is épphogy ki tudtam némi casht spórolni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondtam én hogy mocsok ;) Egyre biztosabb vagyok benne hogy rózsaszín, és lehet hogy "hálókitti"-s kipuf vég is van rajta :lol:

:lol: :lol: Erős a gyanúm, hogy a helókitti-s kipuf vég mellé párosul egy hannah montanás üléshuzat szett! :lol:

Ócsópínzes Caravan valakinek?

___1___

___2___

Nemrég nekem is kínáltak egy 1.6-os 3 ajtós fehér astrát 100e-ért, csak külföldi papírjai voltak. Szépséghiba a külföldi papírokkal volt! Mire az ember kifizeti amit kikell, + műszaki, már sok! Bontásra meg nem kellett, mert benzines... :devlish: Így hagytam a viharba!

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem. Csak elég hosszú HSZ-t kell írni ahhoz hogy áttegye a következőre, és akkor már nyertem is. Mondjuk ha beszúrok egy képet, akkor tuti nyerek ;) 40376-20100518-a6o3Xu.jpg

Tudom, hülyegyerek-kék, én se szeretem, de ezt odaraktam, és azóta valahogy tetszik :lol: :lol: Majd egyszer megcsinálom pirosra, meg lehet hogy fölteszem a lábtérbe felülre, hogy ne lehessen látni, csak a fényét. Mindegy. De van és kész :P ÉÉÉÉÉS tuti 2500 lesz már ;)

A qrvaéletbehogy nem lett 2500, mostmár ez már szemétség máár :lol: :devlish:

Akkor leírom ugyan ezt mégegyszer :lol: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem. Csak elég hosszú HSZ-t kell írni ahhoz hogy áttegye a következőre, és akkor már nyertem is. Mondjuk ha beszúrok egy képet, akkor tuti nyerek :P http://pics.coldline.hu/pics/40376-20100518-a6o3Xu.jpg

Tudom, hülyegyerek-kék, én se szeretem, de ezt odaraktam, és azóta valahogy tetszik :lol: :lol: Majd egyszer megcsinálom pirosra, meg lehet hogy fölteszem a lábtérbe felülre, hogy ne lehessen látni, csak a fényét. Mindegy. De van és kész ;) ÉÉÉÉÉS tuti 2500 lesz már ;)

A qrvaéletbehogy nem lett 2500, mostmár ez már szemétség máár :lol: :devlish:

Akkor leírom ugyan ezt mégegyszer :lol: ;) ;)

Már te is? ;)

Minek a bucsús hangulat? ;)

Link to comment
Megosztás:

Már te is? :lol:

Minek a bucsús hangulat? :lol:

Frankón nem tudom hogy miért, de kaptam, és olyan cucc amit még sosem láttam. Fém tok, a teteje lyuggatott, a hátulja tükörfólia, az oldalában a fém keretben pedig egy plexi csík. Belülről 2 led küldi a világosat, és a lyukakon, meg az oldalán jön a világosság. Hozzá fogom csinálni a műszerfalhoz, mert az hogy minden más színű az már tényleg f@szság :lol: :lol: majd bekötöm rendesen, és fel fogom tenni föntre, hogy ne lehessen látni, csak a fényt. Végülis fehérre fogom megcsinálni, meg visszateszem a TID-be is a fehéret, és akkor már csak a középkonzol van hátra :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Mit vagytok úgy oda azzal a 2500 oldallal? ;)

Na, megvan már? :lol:

Bepróbálkoztál a duplázással is? :lol: Ez már csalás :P Csak egyesével szabad :lol: Nézd csak meg a szabályzatot, nem ér floodolni :lol:

(a francba máááááár... azt hittem ezzel meglesz... ;) :devlish:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.